0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Eylül sonu 4yasını dolduracak oğlum son ıkı aydır gecelerı bı çığlık ağlamayla kalktık tabı uyku sersemi su mu ıstersın tuvalwyın mı var bı yerın mı agrıyo deyınce ayaklarını tutuyordu . Bı aydır da ara sıra düşüyor koşarken düştü takılıp degıl yanı bı anda sanki his kayboluyor pat yerde gecen markete gıttık yürüyordu düştü neden noldu annecım dedım düştüm bılmem dedı. Bu ara gözüme çarpıyor yarın cocuk doktoruna randevu aldım doktora dıcem ne yapar ne ıster bı gösterecm  vıtamın talep edıcem çok bırsey yıyıp ıctıgı de yok zorla. Insan ıster ıstemez tedırgın oluyor. Bugün de bıraz gezdık demın yarım saat uyudu ağlayarak ayaklarım agrıyo dıye 10 dkka ağladı

2 Cevaplar

0 oy
(15,291 puan) tarafından
Annemler küçükken ayaklarım agriyo dedogim zaman buyudugun için agriyodur derlerdi. Boyu mu uzuyo acaba. Bence de sen doktora götür bı 
(8,385 puan) tarafından
Evet benimde hep ayaklarım ağrırdı küçükken hep boyun uzuyor diyorlardı:)
(385 puan) tarafından
52cm dogdu boyuda genel olarak uzun seyredıyor boy konusunda öyle mınyon bı cocuk degıl bu Ara uzadı gıbı gelıyo ama düşmesı tedırgın ettı
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Uykudan kaldırıyor ya  şiddet lı demekki   inşallah  kötü bir şey yok tur ama önlem için goturmen güzel çok geçmiş olsun
(385 puan) tarafından
Ben bıraz da pımpırıklıyım bırsey olsun götürmeye çalışırım . Kardesını kontrole götürecektim düşünce tedırgın oldum onada sıra aldım . Bıde babamın teyze torununda düşüyor zayıf uzun dıye doktora çıkarmışlar kas hastalgı çıkmış 6 yaşında korktuk tedbır amaçlı çıkarmak ıstedım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 210 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 17 göst.