0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (1,919 puan) tarafından
Yaa son 2 haftadır ilişki sonrası dış kısımlarda acayip kaşıntı ve yanma oluyor. Temizliğine dikkat ediyorum normal şartlarda herhangi bir kaşıntı yanma da yok ilişki sonrası 1 2 saat sürüyor sperm alerjisi olabilir mi acaba ilacı var mı doktora gitsem böyle anlatsam 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bence idrar yolu enfeksiyonu olmuştur 
(1,919 puan) tarafından
İdrar yaparken bir sorun yok ama ilişki sonrası o gün boyunca oluyor sonraki günler olmuyor
tarafından
Bilmiyorum ki doktora git en iyisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mantarın olmuş olmasın canım doktora görün 
(1,919 puan) tarafından
Olabilir çok sıkıntı almaya başladım artık bir gideyim en iyisi
tarafından
Mantardır bence o canım hemen gidemiyorsan da eczaneden travazol al hemen sür çok işe yarıyor
(1,919 puan) tarafından
Canım bana pek mantar gibi gelmiyor çünkü kızarıklık kaşıntı yanma böyle küçük küçük kabarcıklar falan oluyor o gün devam ediyor sonra diğerleri hafifliyor birkaç gün kabarcık ve yanma devam ediyor mantar böyle mi olur
tarafından
Olabilir canım evet bu kızarıklık kaşıntı mantar belirtisidir zaten
(1,919 puan) tarafından
Yaa o zaman alayım kremden randevu alana kadar
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Böyle bir alerji olma ihtimalini ilk kez duydum doktora gitmek en iyisi 
tarafından
Geçen burada biri paylaştı sperme alerjisi çıkmış, eşi korunmadan ilişkiye giremiyormuş o geldi aklıma
(12,861 puan) tarafından
Bak o postu da görmedim ben çok ilginç ama düşününce de neden olmasın diyor insan çok da zor bı durum
tarafından
Geçen hafta paylaşmıştı heralde o kişi canım. Ay evet çok zor bide bazı erkekler bunu kabul etmeyebilir prezervatif hoşlarına gitmiyor çünkü :D
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Gecen burda birisi demisti. Kalcama sey etti orasi kizarmaya basladi demisti doktora gittim sperm alerjisi demis dedi.  Ben yasamadim ama

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 762 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gizemm (8,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 653 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 602 göst.
0 oy
9 cevap 510 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu