0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından

1 sene 2.gebelik için uğraşmıştım sonunda olmus tu o kadar mutluydum kiii havalara uçmuştuk.. 

Çok güzel bi gebelik geciriyordum bulantı vs olmuyordu beni hiç yormuyordu:'( 7 haftalık hamileydim evde kanama boşaldı bi anda şancı hat safada bi parça düşürmüştüm evde. Apar topar acile ordan dogumhaneye kürtaj yaptılar devlet hastanesiydi hiç uyuşturmadılar operasyonda doğumdan bin kere zordu sanki içimi söke söke aldılar o an o acıyla ölecek sandım bacaklarım kitlendi orda:'( dün gece hasatenede yattım sabah eve geldim ve bunları yaşayan ben miyim? Yoksa bi kabus muydu hala inanamıyorum.

32 Cevaplar

0 oy
(3,295 puan) tarafından
Aynısı bende de oldu ama kese bozulmadığı için kürtaj yapmadılar. 2 hafta öncesine döndüm resmen gözlerim doldu. Çok geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım. Verende Allah alanda Allah. Ne yazık ki sabretmekten başka birsey gelmez elimizden. Demekki hayırlısı buymuş vardır Rabbimin bir bildiği. Kürtaj olayına gelince karşısında ki insan nasıl bu şekilde davranırlar bir insana anlamış değilim. Doktorlar bazen çok tuhaf oluyorlar.  Birde sıkma canını düşünün ardından hemen hamile kalınıyor bol bol dua et. Rabbım sağlıkla hayırlısıyla kucaginizi doldursun inşallah. 
0 oy
(796 puan) tarafından
Cok gecmis olsun cnm bende yasadim aynilarini bebegim 18 haftalikti uyusturmadan kurtaj yaptilar neler cektim ama simdi bi kizim var seninde yine bebegin olur insALLAH 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Üzüldüm canım çok geçmiş olsun rabbim tekrar nasip etsin inşalllah
(1,790 puan) tarafından
Insallahhh  canim çok teskkur ederim inşallah sağlıklı bi gebelik nasip olur tekrar
0 oy
(3,254 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Çok üzülldüm. Allahın imtihanı bu. Bize sabr etmek düşer. Mekanı cennet olsun.
(1,790 puan) tarafından
Allah razi olsun canim düşük bile olsa içinden b i isim vermek gerekiyormus öteki tarafta o isimle çağırılmış bende melike koydum melek olduğu için Allaha emanet ettim onu zaten hepimiz onun emanetiyiz
0 oy
(5,410 puan) tarafından
Geçmiş olsun çok üzüldüm canım ya ;(
(1,790 puan) tarafından
Çok çok te şükür ederim ilk gebelik haberini aldığında doktorun yaninda hüngür hüngür ağlamaya baslamistim simdi de uzüntuden öyleyim Allahım sabır versin inşallah
(5,410 puan) tarafından
Rabb im tekrardan nasip etsin inşallah
0 oy
(27,451 puan) tarafından
Anlayışsizlar anestezi vermeden nasıl yaparlar böyle birşey Allah ıslah etsin ya Rabbim sanada sabır versin 
(1,790 puan) tarafından
Allah razi olsun unuttum gittim bile bedenimdeki acıyı ama bebegimi orda bıraktım geldim hissi azalmıyor bende :(
(27,451 puan) tarafından
Allah'ım sabır versin zor bir durum
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Bende aynı iki kez düşük yaptım kürtaj oldum maalesef o ağrıyı kanamayı bilirim Allah'ım yardımcın olsun canım sonra ben genetik bölümüne gittim kan pıhtılaşmasi çıktı üçüncüye hemile kaldığımi öğrendiğim an iğneye başladım kziim doğdu şuan sekiz aylık üzülme elbet vakti zamanı var ama araştırmayı ihmal etmeyin sorununu bulki niraha yaşama bunalri 
(1,574 puan) tarafından
Genetik bölümüne gittin demi canim
(1,790 puan) tarafından
Yok gitmedim dediğim gibi ilkinde böyle bişey olmayınca 2.de gerekiyor muydu ki
(1,574 puan) tarafından
Gitmediysen ilkinde olmadığını nerden biliyorsun peki gitmemişsinki
(1,790 puan) tarafından
Ilk kızımda sorunsuz doğum yaptım su an 3.5 yaşında onuda düşürmez miydim ki öyle biseyp olsa gebelik süresince demek istiyorurm
(1,574 puan) tarafından
Hee anladım canım ben sandım ki hiç çocuğun yok o zaman olsa olurdu bence ama yinede bir genetik bölümüne gitmeni tafsiye ederim
0 oy
(268 puan) tarafından
Gecmis olsun canim, In sha Allah Allah yeniden yuzunuzi guldurir
(1,790 puan) tarafından
Inşallah canim Allah razı olsun sizlerden
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım ya çok üzuldum :(( inşallah yeniden nasip olur. Bi anda durduk yere mi kan boşaldı yoksa ağır fln mı kaldırdın :(
(1,790 puan) tarafından
Bi anda nolduysa oldu kuzum ben bile noldu anlayamadım daha hamileliğin sevincini bile pek yaşayamamıştım sanki cok guzel hayallerim vardı hepside yalan oldu :(
0 oy
(634 puan) tarafından
Bende  canm ikinci bebegimi 2 aylıktı kaybettim ve kürtaj oldum bana narkoza unutmuşlardı  devlet hastanesiydi
(1,790 puan) tarafından
2.bebeginden sonra başka doğum yaptın mı canım yani bu kürtajdan sonra sağlıklı bi bebeğin daha oldu mu? Nolur bana moral ver ve olduysa kaç ay sonra hamile kaldın kürtajdan? :(
(634 puan) tarafından
Tabiki canm 10 ay sonra hamile kaldım kızım dünyaya geldi  10 ay boyunca hiç korunmadik
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yaaa sultann cok uzuldum hamile oldunu gormemis tim rabbim saglilli sohatli bi daha nasip etsin
(1,790 puan) tarafından
Seherim bende daha hamileligimi doya doya yasayamadan gitti ki bebeğim ben bile anlayamadım yani :(
(6,053 puan) tarafından
Cokkk uzuldum gercekten :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 562 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 826 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Esence (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,339 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu