0 oy
1,338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar Göktuğ'u annesi terk etmiş. Babası bebeği annesine götürdüğünde götürün çöpe atın diyor. :( Kampanyasının bitmesine çok az kaldı. Yardım edemezseniz bile görseli sosyal medyada falan Allah rızası için paylaşır mısınız?

https://www.instagram.com/reel/Cl6wUbqMtGB/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

image

15 Cevaplar

+1 oy
(202 puan) tarafından
Annesi bakmak istemedi mi ya gerçekten 
tarafından
Seni kaybedersem bana toprak atsınlar diyen bir babası var :(( nolur sosyal medyanızda paylaşın arkadaşlar. Böyle giderse tedavi masrafı kampanya bitene kadar toplanmayacak :(
(202 puan) tarafından
Paylaştım hemen ben bile ağladım bunun annesi hiç mi içi sizlamiyo bu resimleri ni hiç mi görmuyo
(2,891 puan) tarafından
Tabi bu olaya aylar yıllar oldu
Babasinda şuanda
(13,825 puan) tarafından
İntagramim yok ama videolar açılıyordu neden açılmadı Rabbim bildiği gibi yapsın nasıl anne bu
(2,891 puan) tarafından
Gerçekten yazık
Birde bebeğin dedesi diyordu götür çöpe at diye
Sırf özel bebek diye bu bizim değil dedi
Vicdan yoksunu
-Reklam-
+1 oy
(2,705 puan) tarafından

Geçmiş olsun ah ah şu cocuklar ne çekiyor:'(

(799 puan) tarafından
Şu çocukların çektikelri
Eskiden derdim ki Çin'de tek çocuk zorunlu ya anlayamazdım
Herkez anne baba olur kim  karışır vs ne diyebilir efenddm falan
Anne oldukdan sonra anladım
Psikolojisı iyi olmayan anne baba olmasın
(2,705 puan) tarafından
Aynen canm aynen cocuk hasretıne yananlar var bırde böylelerı var işte
(799 puan) tarafından
Allah başa vermesın insanın çocuğuda olunca bir başka hasas oluyor
Aç çocuk görüyorum ağlıyorum
Hasta yetimhane vs asla bakamıyorum çok zor bir durum
Birde evlâd edinenler okadar o bebeği seviyorki o göguslerinden süt geliyor
Doğurmamış ama meme yı ağzına vere vere bir sütü oluyor
Kimide böyle bir evlâd için neler yapıyor
(2,705 puan) tarafından
Allah herkese hıdayet versın canm
(799 puan) tarafından
Amin ecmain
+1 oy
(522 puan) tarafından
Çok iğrenç bir zamana denk geldik etimle kemigimle utanıyorum Allah herkese vicdan nasip etsin herkes anne olmasın...bu kadar kutsal birşeyi bile kirletmeyi başarıyorlar 
+1 oy
(5,132 puan) tarafından
Kadın çocugunu öyle göre göre, oye çaresizlik yaşamaktan kim bilir psikolojik durumu ne hale gelmiştir. Acı çektiğini görmek kaçımız aklımızı kaçırmadan dayanabilir? 

Eleştirmeden, kınamadan bir de böyle düşünelim.. 
tarafından
Bu kadar da sadece muhalefet olmak için yazılmaz yani. Tabiki müthiş bir acıdır biz onu asla bilemeyiz. Allah da kimseye yaşatmasın. Ama nasıl bir anne bebeğinin daha da çok anneye ihtiyacı varken onu bırakır, babası getirdiğinde götür bunu niye getirdin der. Çöpe at denilebilir. Bunun bir izahati yok
(5,132 puan) tarafından
Yorumumu tekrar oku istersen,  diyorum ki kadının akıl dengesi bozulmuş olamaz mı?
Öyle olunca mantıklı kim düşünebilir, yorum yapabilir...
Neyse büyük konuşmak yorum yapmamak lazım böyle hassas konularda... Çunku bazı şeyler anca başa gelince anlıyor insan
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ben yavrumuzu daha öncede görmüştüm hatta biri hayatını kaybetti diye paylaşmıştı cok üzülmüştüm  bu olay yeni degil    diymi hayır benzettim   desem annesinin terkettiği dedesinin çöpe atın dediği  cocuk olur hatta haberlere çıkmış ti sanırım vefat haberleri mi yalanmis 
tarafından
Yeni değilmiş malesef. :(
(679 puan) tarafından
Bencede bu olay gecen yil olmuştu ayni görüntü
0 oy
(770 puan) tarafından
Gören herkes 1 sms göndersin hadi kızlar, hayrımız dokunsun. Nelere para veriyoruz 20 tl ne ki? Ben yolladım Rabbim hayrımızı kabul etsin şifaversin yavrucağa
0 oy
tarafından
Dün bir akrabamizin cenazesindeydim 20 yaşında bir genc ama 14 yıla yakındır yatalak aynı hastalık 18 yaşındaki erkek kardeşinde de var oda şuan yerde Dün annesi ağlıyordu bizee sarılıp keşke daha yaşasaydı da ben yine yorulsaydim yine uykusuz kalsaydım gerçekten o iki koca çocuğa o kadar iyi baktı ki ne bir of ne bir ah o kadının ağzından çıkmazdı 

Şimdi bu minicik bebek annesi nasıl kiyipta terk eder anlamıyorum anneler kötü olmamalı evladına kol kanat gelmeli 
0 oy
tarafından
Bu haber yeni deil televinyon programina falanda cikmisti bu olay hatta ben terketmedim beni evden atti falan demisti ama bi videosunuda ben izlemistim istemiyorum al gotur doye bagirdigi..
0 oy
tarafından
Bi gecen sene annesi birakti goktugu yuzde 24 kalmisti galiba tamamlanmaya
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah belasını versin o kadının eğer doğruysa yavrucagada şifa versin inşallah 
0 oy
(636 puan) tarafından
Ya bu ne şakamı gerçekten biri yardımlarla lüks araçlar alır biri çöpe atın der Allahım annelik böyle bişey değil sonumuz nereye gidiyor kurban olduğum 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Yavrum ya Allah sorsun annesine 
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Evet bende görüp baya etkilenmiştim. Belirli bir nakit bütçe yollamadım ama 1 sms 20 tl idi 4 tane sms atmıştım. Rabbim herkesin yardımcısı olsun özellikleri küçük bedenlerin
0 oy
(1,465 puan) tarafından

Ah yavrum kıyamam baktım videosuna içim cız etti rabbim böylelerine değil evlat ateşiyle yanıp kül olana versin elimden gelse fazlasını yapardım rabbim tez zamanda şifasını versin

image

0 oy
(48,695 puan) tarafından
Rabbim sifa versin inşallah yazik kuzuya birinin anneside bi dükkan acmis yardim paralarıyla 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,231 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kajlaka (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 708 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Nurse34 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 902 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu

380,179 soru

11,381,528 cevap

34,874 kullanıcı

...