0 oy
1,588 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (248 puan) tarafından

Hala ikiside olmayan ben :D

Aslında ikisinide çok istiyorum ama sonra insanlar bunlari bu kadar abarttı almasam mi diyorum :D

İkisinden birini alsam diyorum hangisi daha gerekli karar veremiyorum :dizzy:

Her gün çocuklarla sil süpür yapmaktan belim kopacak yakında 

E diğeri de yemekleri hızlı ve yağsız pişiriyor :D

Kocama diyorum ki şu yerleri silip süpüren robottan alalım evide topluyorsa alalım diyor :D

Kızlar akıl verin sizce hangisi daha gerekli birini almam gerekirse 

Not. cepte para yok taksitle dünyayı satın alabilirim :D

82 Cevaplar

0 oy
(158 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok rahat ediyorum hele bir de bebek olunca annemgile falan gidince yanımda götürüyorum bir silahımı götürüyorum Bir de onu götürüyorum çok değerli benim için :)) 
(248 puan) tarafından
Silah mı uyyy aha naptın kiz sen :D
(158 puan) tarafından
İşim gereği canım taşımak zorundayım pek haz etmiyorum ama mecbur  ❤️
(248 puan) tarafından
Adaşımsın yeni farkediyorum :D mesleğin ne canım
(158 puan) tarafından
Asıl mesleğim anestezi hemşiresi ama bırakmak zorunda kaldım ablamı kaybedince yapmak istemedim daha sonra özel güvenlik sınavlarına girdim özel güvenlik mesleğim canım şu an bebek olduğu için yapmıyorum izindeyim bebeğim de 2-3 yaşına gelene kadar yapmayı düşünmüyorum çünkü kimseye emanet etmek istemiyorum annem de biraz uzak kayınvalidem de çalışıyor bakıcı ile falan hiç uğraşamam malum dünyanın hali ❤️
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
İksiide var airfryer çok gerekli bsy degil
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Airfryer aslında istiyordum eşime şimdi desem alır ama  nedense çok içime sinmiyor

Robot istiyorum aslında eşim istemiyor tam tersi :D

(248 puan) tarafından
Ay inşallah sende bende ikna ederiz en yakın zamanda :D
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Durumunuz varsa robot alın mutlaka ama airfry olmasa da olur bir ürün banq gore. Surekli kizartma yapiyorsaniz olabilir ancak
(248 puan) tarafından
Kızartma anca yazin çok tüketiyoruz o yüzden şuanlık vazgeçtim Airfryer den
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben almam ne gerek var iyice herseyin poku çıktı hep gösteriş bir mal kuyuya atliyo diye hepsi atliyo iste cok sinir oluyorum her gördüğünü borç harç alan tiplere evde yemek yok ama dyson robot airfary iPhone kullaniyolar işte kıyamet bu 
(248 puan) tarafından
Valla çok şükür borcum yok ama ihtiyaç olarak gördüğüm bir seyide borca girip alırım hiç kendime güvenim yoksa aklımdan bile geçmez alayım mı diye
(5,240 puan) tarafından
Insallah nasip olur benim fikrim de zikrimde bu :)
(248 puan) tarafından
İnşallah canım tabiki tercih meselesi:)
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Robot süpürgem var sürekli kullanıyorum elim ayağım gibi bişey :) evi topluyorum o süpürürken toz alıyorum  1 saatte evim temiz oluyor 
(248 puan) tarafından
Bende bunun için istiyorum canım ya inan ki canım çıkıyor ben süpürüp siliyorum arkamdan yine aynı ee noluyor bu sefer çok yoruluyorum ne çocuklara dermanım kalıyor ne kendime
(5,877 puan) tarafından
Yani namıdeğer Ayfer biraz keyfi evde fırın varken bana çok gerekli gelmiyor ama robot çocuklu ev için gerçekten ihtiyaç mutfakta yemekten sonra bulaşıkları toplarken çalıştırıyorum hemen kırıntıları alıyor. Robot süpürgeyi haftada 1 çalıştırırsan temizlemiyo dersin ama 2 güne bir yada günlük çalıştırırsan ev sürekli temiz kalıyor
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ben de süpürgeyi istiyorum ya ama ikisi de yok :) airfryer eşime demiştim onun hosuna gitti alcaktı nerdeyse yok dedm mllet abartıyo olmasa da olur. Robot süpürgeye de evimiz küçük gerek yok dıyor :) 
(248 puan) tarafından
Valla benimde çok büyük değil ama çok yoruluyorum bide huyluyum baya kalkıp sürekli yapmakta çok yoruyor bı yerden sonra
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kendim bastıra bastıra süpürüp silmediğim yerleri süpüren robotun yaptıgı temizliğe güvenmediğim için fritöz aldım ve aşırı memnunum iyiki almışım çok pratik 
(248 puan) tarafından
Yaa öyle de çok yoruluyorum canım çok azdır benim :D
0 oy
(15,238 puan) tarafından
Bence robot gerekli. Ama airfryer lazım değil. Aynı görevi fırın da görüyor. 
(248 puan) tarafından
Evet evet şimdi fhaa iyi naliyorim Airfryer seceneklerim arasından çıktı
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Airfryer var canım çok kullandığım ürün suan 

Sırada dyson var  1 aya kalamaz oda gelcek inşallah robot bana göre değil ben kendim süpürmezsem rahat edemem
0 oy
tarafından
Robot süpürge pek kullanmıyorum ama airfryer her gün kullanıyorum çok rahat 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Bende de ikisi de yok. Bi ara çok niyetlendim ama sonra evi eşya doldurup durmak istemedim. Fiyatlar da uçtu tabi sonra. Ben ilk düşündüğüm zaman robot süpürge 4 bindi. Şimdi 12 bin olmuş 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İkiside yok ama bende robot  supürge istiyorum 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Robot gerekli bence diğerinden tastamam memnun kalanı duymadım 
0 oy
(226 puan) tarafından
Şuan ikisini de almış biri olarak oyum kesinlikle robot süpürgeden yana Airfry daha keyfi bisiy bence 
0 oy
(1,715 puan) tarafından

İkisi de gereksiz geliyor bana o yüzden almıyorum :D

0 oy
(163 puan) tarafından
Ikiside var bende fakat çokta gerekli değilmiş diyorum robot süpürge bi yeri 5 kere süpürüyo bana yavaş ve oyalayıcı geldi o bi yeri supurene kadar kendin çoktan süpürmüş olursun air fryer ise fırınla ayni mantık kesinlikle gereksizmis ama aldığım için kullanıyorum yani robot yerine dyson en güzeli ve air fryer yerinede mutfak şefi daha iyi iş görür bunlar benim fikirlerim kullanmış birisj olarak 
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Robot supurge ok ama aırfery no geleneksel yontemler daha hosuma gidiyor temızlıgı yer kaplaması ugrasamam 
0 oy
(688 puan) tarafından
Robot için ölüyorum bitiyorum eşim her ay 2 bine yakın para veriyor harçlık yapmam yada eksikleri almam için fakat 2 bin TL elime geçer geçmez 1 haftada tükeniyor. Biriktirsem alırım ama birikmiyor 
0 oy
tarafından
Robot supurgem 1 senedir var ve o benim vazgeçilmezim elim ayağım resmen hele çocuklu eve kesinlikle olmadı airfryer de eşim çok istedi yağsız diye aldık kesinlikle oda bi evde olması gereken şey hem Ocak temiz yağ temizleme derdin kalmıyor :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 198 göst.
23 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.