0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Robot süpürge çok gerekli birseymi sizce bazı çevrem onu alcama o süpürene kadar ben siler süpürurum kaç saat onun süpürmesinimi beklicem hem Köseleri nasıl alcak diyolar kimisi az daha bekle briiktir Dyson al daha mantıklı diyolar robot süpürge alcaktim ama cokmu gerekli bilemedim kullananlar varmı iyiki almışım diyonusmu ne aldınız uygun fiyatlı bişey ariyom xıaomi ler pahalanmis ya

14 Cevaplar

+1 oy
(8,873 puan) tarafından
2sininde işlevi farklı bende hem dyson hem robot var robot günlük silme süpürme için sen başka yerde işini hallederken yada evde yokken o silip supuruyor onu diyen insanlar robotun rahatlığını henüz görmemiş yada kıskançlıktan çamur atanlar dyson detayli temizlik için köşeleri ve halinin derinlemesine kalan toz kir için idealdir imkanin varsa 2.el bile olsa ikisinden al verdiğim paraya helal olsun dersin üretip tasarlayana hayir duası edersin
(7,444 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum bende de ikisi var Xiaomi ve Dyson v15 var yeni aldık iyi ki diyoruz parasını sonuna kadar hak eden ürünler
(8,873 puan) tarafından
Aynen helal olsun sonuna kadar yıllardır ikisini kullandığımda hep dua ederim benim gibi Bi çok kadının hayir duasını almistir
(7,444 puan) tarafından
Robot vardı ama Dyson yeni ve pişman olmadık hem güzel hem de pratik
(8,873 puan) tarafından
Aynen hele çalışan kadın veya bebekli kadınlar için robot hayat kurtarıcı:))))
(7,444 puan) tarafından
Evet kesinlikle :))
-Reklam-
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Uygun fiyatlı değilde kaliteli olanlara bakın. Kaliteli olanlar gayet güzel iş görüyor 
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Kullanmadığım için olsa gerek bana robot süpürge girgir gibi geliyor zaten kic kadar haznesi var onun cekisinden nolcak ama kullananlar memnun bendemi alsam diye düşünmüyor değilim 
(1,210 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm de sonra boşa para vermiş olmayayimda diyom
0 oy
(48 puan) tarafından
Robot supurge kullanan yakinlarimda gordum. Bana gore kullanisli degil ben. Sanki guzel supurmuyo gibi 2 tane fircasi var koy evlerindeki cali supurgesi gibi yanyan supuruyor. Normal supurgem vardi. Arceligin sarjli supurgesini aldim. Digerlerine o kadar para gerek gormedim. Cok memnunum. Buyuk supurgeyle evi supurdukten sonra onla bir deneyeyim dedim evi hic supurmemisim gibi oldu. Birazda kullanimina bagli. 
(1,210 puan) tarafından
Kaca aldınız Arçeliginkini
(48 puan) tarafından
Benim aldigimda 2500 civarindaydi suan ki fiyatini bilmiyorum. Dyson da dedikleri o hazneyi doktuklerinde kul gibi cikan toz vs hep doluyor ici ben memnunum
(1,210 puan) tarafından
Acaba model atma sansin varmı netten baktım çok model var
(48 puan) tarafından
SD3141 ben cok memmunum arastirin yorumlara bakin sizde. Sarj suresi de guzel normal hizda 3 kere evi supuruyorum.
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Robot benlik degil dedigin gibi o sourmesiyle ne olcak silmesinden ne olcak saatlerce dyson kullanıyorum elim kolum bugun esim almis eline evi süpürdü kahvaltidan sonra
(1,210 puan) tarafından
Dysonda baya pahalı ama onun yerine başka marka süpürgeler var ondanmi alsam
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Roborock s5 max var bende canım benim de gönlüm Dyson dan yana idi ama eşim onu da sen yapacaksın ben bebekle işin kolay olsun diye alıyorum bence robot al o süpürsün en azından sende dinlen o arada deyip aklımı çeldi öylelikle robot almış olduk 
(1,210 puan) tarafından
Şimdi bende diyorum ki robot alayım ama o süpürene kadar dip bucak kendim süpürsem dahami hızlı süpürurum dedim dikey şarjlimi alayım kablosuz dedim kararsız kaldim
(4,158 puan) tarafından
Yani ben süpürge yapınca aşırı kol boyun bel ağrım oluyor canım o yüzden günlük temizlikte robot biraz olsun rahatlatsa yeter dedim o niyetle aldım ama imkan olsa kesinlikle Dyson da alırdım sen kendi ihtiyaç durumuna göre karar ver artık
0 oy
(472 puan) tarafından
Bence çok gerekli robot süpürge ben kullanıyorum çok memnunum iyi ki almışım
(1,210 puan) tarafından
Hangi marka var
(472 puan) tarafından
Arçelik canım
0 oy
(5,002 puan) tarafından
Robot süpürge de kullandım ama dyson aldıktan sonra onu sattım :D ben robotu evde yokken çalıştırıyordum genelde. Evdeyken hakkaten sabrım olmuyordu beklemeye. Eşim dyson aldı robotu hiç kullanmadım artık o yüzden sattım
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Benim bebegim var oyuzden robot süpürge bana uygun degil her yerde kucuk eşyalar var kablolar var onları komple kaldırmak robot süpürge uygun yapmak lazım, ben oyuzden şarjlı dikey süpürge aldım dysonun son modelini alamam 20bin çok, oyuzden bosch marka aldım 10 yıl motor garantili
(1,210 puan) tarafından
Model atabilir misiniz bosh
(1,213 puan) tarafından
Linki atayım canm https://ty.gl/k1supep4ex
0 oy
tarafından
İkisi de var kesinlikle Dyson ı tavsiye ederim
(1,210 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ikisi de yok alamak isteyen tabiki alabilir ama insanlardaki şu  popüler olan şeyleri alma isteğini anlayamıyorum 
0 oy
(239 puan) tarafından
Dyson var bende gayet guzel rahat da sarji cabuk bitiyor bence .robotum yok ama gece calistirirsn sabah silms suourms gorursn iyi bence
0 oy
(657 puan) tarafından
İkisi de var. İkisinin de yeri ayrı. Robot süpürge olmazsa olmaz ama dyson yerine Philips trio alabilirsiniz...
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Robotum var birde büyük temizlik için yeni Dyson v15 aldık ve iyi ki aldım büyük temizlikte büyük Süpürge sıkıntı ya robot günlük temizlik için çok çok pratik elim kolum 
(1,210 puan) tarafından
Sence ikisinide kullanan biri olarak alçak olanlara öncelikle hangisi tavsiye edersin kesin önce bunu al dersin
(7,444 puan) tarafından
Günlük temizlik için tabiki robot sen başka işini yaparken o süpürüyor ikisinin amacı farklı performansı farklı

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 195 göst.
23 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nevbahar21 (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 524 göst.