0 oy
1,564 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (248 puan) tarafından

Hala ikiside olmayan ben :D

Aslında ikisinide çok istiyorum ama sonra insanlar bunlari bu kadar abarttı almasam mi diyorum :D

İkisinden birini alsam diyorum hangisi daha gerekli karar veremiyorum :dizzy:

Her gün çocuklarla sil süpür yapmaktan belim kopacak yakında 

E diğeri de yemekleri hızlı ve yağsız pişiriyor :D

Kocama diyorum ki şu yerleri silip süpüren robottan alalım evide topluyorsa alalım diyor :D

Kızlar akıl verin sizce hangisi daha gerekli birini almam gerekirse 

Not. cepte para yok taksitle dünyayı satın alabilirim :D

82 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Yoooo benim var hemde en kalitelisinden 

(248 puan) tarafından
Hahaha en güzeli ama buna benim param yetmez aşko :D
(4,859 puan) tarafından
Tabiiii 3533 gayme :D kendi kendine süpüren robotunda var :D adida Meloş :D
-Reklam-
+2 oy
(448 puan) tarafından
İstesem alırım ama almam  bildiğin mini fırın,  fırında da az yağda pişer yemek ...  robot süpürge de 2 saat de dönene kadar ben 10 dk da supuruyorum şahsen yavaş işi zaten sevmem bana mantıklı gelmiyor suanlik  ... alana saygım var da. Bazı şeyler sırf moda diye alıyor çoğu...
(448 puan) tarafından
Dolap uygulaması kullanıyorum herkes aldığını satıyor  kuzenim de airfreyy aldı  hem çok yakıyor hemde uzun sürüyor dedi .. ya herkesin kendi tercihi ama benlik değil gibi   ama kullanan  memnun olan da var tabi
(5,954 puan) tarafından
5 aydır kullanıyorum airfryer sabah çalışır akşam çalışır oglumun yemegini ısıtırım aktif kullanıyorum faturam 112 tl geldi pisim süresi seri firinda önce isit snr atıyorsun ama bunda direk calistirdin an sicak başlıyor 18 dk 1 tavuk but pisirdim  kullanmasini değerlendirmesini bilene cok guzel ürün.
(225 puan) tarafından
Ama şöyle de bişey var robot süpürge 2 saat döne döne süpürürken sende bir sürü iş yapabiliyorsun
(448 puan) tarafından
Belki de markası ile alakalıdır oda olabilir
(448 puan) tarafından
Robot süpürge söyle mantıklı geliyor bana çalışan biri olsam işten aktif yaparım ben isteyen evi temizler yada siler ama evdeyim vaktim var şuan gerek yok 2. Bebegimden sonra belki bende düşerim robot süpürge ağı  na
+1 oy
(4,091 puan) tarafından
Var bende de yok  :)) bende ikisinide iwtiyorum amanyapacakda bise yok.onlardwn daha oncelik verdigim seyler var suanda.
(248 puan) tarafından
Ya mutlaka öyledir şükür başka bi istediğim yok şimdilik bunlar dışında ama yinede ne biliyim ya
(4,091 puan) tarafından
Benimde allaha sukur.burnuma revizyon yaoturcam emzirme olayi bitince 18 20 binden bahsediliyor :) supurgeden daha onemli benim icin:)) bide tv unitemle masa sandalyem ndegismek iatiyorum.koltuklari degstim.iki yil obce dogerleri sonra dedik kaldi oyle uymuo takima.oda benim icin oncelik
(248 puan) tarafından
Tabikiii daha önemli canım
0 oy
(772 puan) tarafından
Robot süpürge kesinlikle ama benimde yok geçen kardeşim getirdi ay ne güzel süpürdü 
(248 puan) tarafından
Yaaa benim süpürgem gerçekten çok ağır ve ciddi yoruluyorum yani
(772 puan) tarafından
O zaman kesinlikle benim fikrim süpürge
0 oy
tarafından
Aırfry bende almadım ne bıleyım hıc ıstemedım acıkcası ama robot supurge 4 senedır evımde elım ayagımdır benım
(248 puan) tarafından
Normal süpürge kadar güzel süpürüyor mu peki
(462 puan) tarafından
Bence normal supurgenin yerini hiç birsey alamaz ama çıkan toza sasiriyorsunuz. Ben bebekliyim ve rahatsizim sirtimdan. Haftda bir esim süpürür iki günde bir de robotu acıyorum. Benim icin çok iyi oldu onun öncesinde de hamilelikte dusuk tehlikem oldu isime yaradi ve calisiyordum yani tam gerekliydi
(248 puan) tarafından
Benimde belimde sıkıntı var ve süpürgem çok ağır bilirsin aura cleanmaxlar var ya ondan eğil kalk kaldır taşı geberiyorum valla a çokta güzel süpürüyor
(462 puan) tarafından
Size de lazım o zaman is yükünüzü baya azaltır. Ama evde wifi varsa daha iyi oluyor İnternet bağlantısı yok bizde mesela ilk telefona bağladık evi tarasın diye sonra Manuel kullandim manuelde bazı yerleri 2 defa süpürüyor bazi yerleri supurmuyor. Bir tavsiye
(248 puan) tarafından
Var canım wifi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Alıp kullanana kadar hep abartı gelir zaten
(248 puan) tarafından
Bilemedim işte kullandığım için
(11,217 puan) tarafından
İşte kullanınca anlarsın ;)
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Bennnn şuan ihtiyaç görmüyorum

Robot süpürgenin temizlediği yeri beğenmem elimin değmesi lazım.

Diğer türlü airfryer kullanışlı bir ürün fakat çok pahalı ilerleyen zamanda belki 

(248 puan) tarafından
Şimdi pahalı ielrleyen zamanlarda daha pahalı olacak :D
0 oy
(4,986 puan) tarafından
İkiside yok almaya hevesimde yok☺️
(248 puan) tarafından
Valla imkanım olsa ikisinide alabilirim :D
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Bende de ikisi yok hiç de istemedim kız  

:)

(248 puan) tarafından
Ay valla hep istedim inanki ama karar veremedim bı türlü
(11,166 puan) tarafından
Süpürge o zaman  :)
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Benimde yok ben olsam Robot süpürge alırım robot evi süpürürken ben ev toplar yemek yapardım 
(248 puan) tarafından
Sırf bu yüzden istiyorum inanki koca gün ciddi çok yoruluyorum
0 oy
tarafından

İkisi de yok gerekte yok :D

tarafından
Kendini bilmez çok burda ne diyelim balım ☺ kendine alsın yeter biz istersek alabiliriz çok şükür ☺☺☺
tarafından
Elhamdülillah balım ❣️
tarafından
bişeyi istememek kıskanmak mı oluyormus ne kadar gerızekalıca :D evde ocagım var cezvem var kahvemi mıs gıbı kndım yaparım kahve makınasına da gerek duymuyorum cayı demlıgımde yapıyorum caycımda yok :D supurge varken neden yenısını alayım kndım yapınca ıcıme sınıyor benım onu da almam fırının varken aırfrey zımbırtısını napıyım :D bendeki mantık bu ben gereksız buluyorum bır gram da kıskanmıyorum :D benim evimde kullanmadığım esyanın ısı yok ya atarım ya satarım asla sevmem fazlalık o yuzden kndıme ruhuma yük edemem hıc bıseyı
tarafından
Öyle oluyormuş bende geçenlerde burada öğrendim ☺️
Kesinlikle haklısın kahve makinem var arıza verdi yenisini almadım iki fırın var biri hediye geldi şuan satmaya çalışıyorum az eşyanin rahatlığını geç anladım biraz ama anladım
tarafından
Kesınlıkle az esya az ınsan cok huzur :D
0 oy
(3,237 puan) tarafından
Sağlıklı yemek yemek
(248 puan) tarafından
Yani en güzeli işte
0 oy
tarafından
Robot süpürgem var , air yok canm
(248 puan) tarafından
İyiki almışım diyor musun peki
tarafından
Robot elim kolum ayağm kız
0 oy
(57 puan) tarafından
Robot süpürge herkes çok memnun bence cok mantıklı hayatı kolaylaştıran her şey gibi. Ama airfryer balon bi ürün çok araştırdım inceledim bi kere gürültü çıkarıyor 2.si fırında bi seferde yapabileceğin şeyi 2 seferde yapman gerekiyor hazneleri küçük. Ve asla sağlıklı değil turkiyedekilerin için plastik malesef besin değeri açısından da fırın daha mantikli. 
(5,954 puan) tarafından
Bosh fırınım var ama airfryer iyiki diyorum 1 kg tavuk bit pisirdim 2 kerede değil XXL  kek de yapıyorum 12 tane mufin atıyorum   yani fırından daha pratik elinin altında hemen sipsak isinam beklemeden borcamda yemek yaP
(57 puan) tarafından
Xxl hangi marka kullanıyorsunuz merak ettim
(5,954 puan) tarafından
Philips kullanıyorum canım
(57 puan) tarafından
Güle güle kullanın:)
(5,954 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben airfryar ı 10 sene önce aldım hiç de memnun değilim. Onda yapacağım yemeği fırında yaparım daha iyi. Robot süpürgem de yok. Bunun için hevesim de yok. Almış olsam oğlan 1 dk da halleder muhtemelen. Yani tercih etmek zorunda kalsam robot süpürge derdim 
(248 puan) tarafından
Sanki banada daha yakın gelen o gibi :D
(13,202 puan) tarafından
Yani anlamıyorum airfryın bu kadar çılgınca alınmasını
(248 puan) tarafından
Neredeyse tanıdığım herkeste var ve bazen bende bu yüzden diyor çok şişirilmiş bi ürün gerekli mi bilemedim işte
(13,202 puan) tarafından
Hayır fırın daha güzel ikisi de elektrikli neticede.
(248 puan) tarafından
Öyle tabiki benim fırınımda güzel pisirmiyor bı yandan da o yüzden olabilir diyorum
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Ay valla benimde yoktu taaaki 3 gun once esim yurtdisindan elinde robot supurgeyle gelene kadar :D 3gunde dinlendim valla

(248 puan) tarafından
Ahhhh ne güzel sürpriz keşke benimkide akşam sanayiden dönerken elinde gelse ne mutlu olurum :D
(9,971 puan) tarafından
Haha darisi basina insallah canim :)
(248 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ben şuan alamam borçlarımiz var bitince belki alırım oda belki:D
(248 puan) tarafından
Yaa ilerde de çok artacak diye yilbasina kadar almak istiyorum bende işte
0 oy
tarafından
Benim yok olmasinida istemiyorum bana çok gereksiz geliyor ikiside (elhamdülillah alacak gücüm var onun yerine altın tercih ediyorum linç tayfacim )
(248 puan) tarafından
Kız kim niye linclesin altın tabiki daha iyi ama bizde durmaz altın illaki bozulur
tarafından
Bana alamadigin için kotuluyorsun vs yazmislardi onlara ithafen yazdım canım senin için değil altın kolay kolay bozdurmam ufak ufak biriktirip topluyorum geçen hafta bileklik yaptım mesela
(248 puan) tarafından
Ya ne bileyim canım ben elimdekileri kaybediyorum onlar hayli hayli gider :D iki kere alyansim kayboldu evin içinde :D
tarafından
Taktiklarim yanımda zaten çıkarmıyorum otekilerde bankada onlara zaten birşey olmaz ☺️
0 oy
(415 puan) tarafından
İkide de yok ama robot süpürge kesinlikle lazım çok istiyorum 
(248 puan) tarafından
Dimi sanki Airfryer den daha gerekli
(415 puan) tarafından
Airfryer bence gerekli değil ama düşünsene kızımı uyuttum şu an yanındayım o içerde odaları supurse ne güzel olur
(248 puan) tarafından
Ah olmaz mı bende azıcık uyurum o supurene kadar kalkınca da yemeği koyarım yemek piserkende o siler :D daldık gene hayallere :D
0 oy
(347 puan) tarafından
Robot süpürgem var cok memnunum. Airfryer almayi düşünmüyorum hediye bile gelse dolap uygulamasından satar nakış makinesi alırım o derece ilgim yok snsjsjjs
(248 puan) tarafından
Kız Allah ne etmesin seni :D satılır mı hiç neyse hadi hediye gelirse ucuza verirsen ben alırım :D
(347 puan) tarafından
Kiz ins hediye gelir de satarım ansjsjsjjssj
(7,121 puan) tarafından
Johnash . Halının üstünü alıyor mu sadece altlar için mi
(347 puan) tarafından
Halıyı cok güzel süpürüyor canimm
(7,121 puan) tarafından
Çok sağol

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 195 göst.
23 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nevbahar21 (498 puan) tarafından soruldu