0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar doğum yapalı bugün 73.gün oluyor..  Tam 40. Gün adet oldum ve  doğumun 54. Günü de ilişkiye girdik.  Asıl sorum şu ki adetim olması gerekenden 7 gün gecikti tekrar hamilelik olur mu sizce yoksa yeni doğum yaptığım için düzensizlik mi vardır . Tecrübeli anneler yazabilir mi

6 Cevaplar

0 oy
(7,375 puan) tarafından
Canım 1 yıl kadar düzensizlik oluyor bazıları bazen 1 ay olup bir kaç olmuyor bazıları 1 yıl hiç adet olmuyor gayet normal canım 
tarafından
Ay içimi rahatlattnz ya sağ olun inşallah öyledir
(7,375 puan) tarafından
Öyle canım gayet normal
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra adet düzensizliği oluyor dediler ama ben ilk doğumdan sonra adet olmadan 3.ayda hamile kaldım. Hersey olabiliyor 
tarafından
Hadi ya ciddi msnz inanın şuan kendimden korktum inşallah yoktur öyle bişey
0 oy
(14,091 puan) tarafından
Adetin hemen düzene mi girdi. Ben lohusalik bittikten sonra 6 ay adet olmamiştim. Şüphen varsa test yap. 
tarafından
Walla cnm doğumun tam 40. Günü adet oldum işte. Bugün de 73. Gün doğumun. Bi 7 gün gecikti normale göre ama bilmiyorum ya test yapmaya zerre cesaretim yok
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Korunmazsan olur tabi 

Ama ilk 1 sene adet düzensizliği olur 
tarafından
Bi korunma yöntemi değil farkındayım ama geri çekilme ile korunduk.  Hep spiral taktrcm falan dedm kaldıkça kaldı öyle . Haftaya inşallah tabi öyle bi durum yoksa
0 oy
(11,638 puan) tarafından
1 yıla kadar düzensizlik oluyor ama bu demek değil ki hamile kalmayacaksın korunduysan korkma canı benim de 43. Gün ilk regl oldu sonra 6. Ayda oldu
tarafından
Walla cnm korunma da şöyle geri çekilme ile oldu. Bu bi yöntem değil farkındayım ama öyle oldu cahillik işte. İnşallah değilimdir
(11,638 puan) tarafından
İnşallah canım Allah hayırlı olanı versin
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Sen korunuyorsan düşünme düzensizlik tabi ki olur. Ama korunmamazlıka etme
tarafından
Walla bi korunma yöntemi olmadığının farkındayım hep günü güne attım ha bugün ha yarın spiral taktırcam diye kaldı öylece. Geri çekilme ile korunduk inşallah bişey olmamıştır
(11,216 puan) tarafından
Ben 7 yıldır öyle korunuorum bi kazada olmadı. Bunu yöntem olarak görmüyen cok ama bız işi çöZdük;)
tarafından
Walla helal olsun cnm tebrikler darısı bize inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
8 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 506 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde filizcan (3 puan) tarafından soruldu

384,827 soru

11,511,066 cevap

35,171 kullanıcı

...