0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (5,311 puan) tarafından

Benim küçük oğlumun doğu mutluluğum<3 doğduktan sonrada kordon dolanıp bir gece küvezde kalması üzüntüm oldu :'( geçti şükür  iyiz 7 aylık olduk bile ❣️

61 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğim doğdu ama eşim yanımda yoktu 
(5,311 puan) tarafından
Rabbim bundan sonraki zamanınızı ailecek geçirmeyi nasip etsin inşallah cnm
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından

Evlendim ve 7 aylık hamileyim oğlum olacak İnşaALLAH  :D

(5,311 puan) tarafından
Maşallah rabbim daim eylesin sağ salşm kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah cnm
(221 puan) tarafından
İsteyen hak eden herkese nasip olsun İnşaALLAH
(7,693 puan) tarafından
Adasiz:)
0 oy
(227 puan) tarafından
Oglumun doğumu tabiki elhamdülillah en büyük mutluluğum digerini soylemeye dilim varmıyor maalesef 
(5,311 puan) tarafından
Rabbim diğer sorunun yükünü inşrah ferahlığıyla kaldırsın inşallah  evladınıda sana bağışlasın cnm
(227 puan) tarafından
Anin cümlemizin inşallah:)
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Oğlum doğdu elhamdulillah <3

Abim sigaraya başladı:(

(5,311 puan) tarafından
Rabbim acısını göstermesin
Abinede tez vakitte bıraktırmayı nasip etsin
(2,448 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cümlemizin evlatlarını bize bağışlasın Rabbim
Amin
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Çok güzel artı ve eksilerin değerlendirilebileceği faydalı bir post olmuş teşekkür ederim
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(5,240 puan) tarafından
2 kizim var en büyük mutluluğum 3 yıllık evliyim pes pese oldu yorucu yıpratıcı ama guzel kötüde eşimin abisini trafik kazasında kaybettik 4 ay önce 3 evladı vardi küçük hepsi hep gideriz elimizden geleni yaparız ama gördükçe kahroluyorum 
(5,311 puan) tarafından
Rabbim evlatlarınızın acısını size sizin acınızıda onalra göstermesin inşallah
  Yegenlerinde yardımcısı olsun rabbim bu dünyada yormasın
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun rabbim tüm evlatları korusun kimseye böyle acı yaşatmasın
(5,311 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
tarafından
Benim oğlum doğdu sevincim o oldu eşimle de çok kötü kavga etmiştik üzüntüm de o oldu
(5,311 puan) tarafından
Rabbim tekrarını yaşatmasın  sevgi muhabbet iniz daim olsuncnm
tarafından
Allah razı olsun canım cümlemizin
0 oy
(336 puan) tarafından
Beni en çok mutlu eden şey neydi hatırlamıyorum açıkçası pek öyle aman aman mutlu olduğum bir anım olmadı beni üzen şeyse çok ağır çok yıpratıcı eşimle olan sıkıntılarımız oldu hiç yapmaz dediğim seuleri yaptı :/ 2023 de umarım her şey daha güzel olur 
(5,311 puan) tarafından
İnşallah cnm rbbim daha güzel günler nsip etsin huzurunuz daim olsun muhabbetiniz sevgi olsun
(336 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun bacım inşallah öyle olur
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Bazı sağlık problemlerinden dolayı aylarca ölüm korkusu yaşadım ölümle çok burun buruna geldim bu sene içinde öleceğimi düşünüyordum, hastalığım yavaş yavaş düzeldi işe başladım ise başlamam en büyük mutlulugum oldu Allaha binlerce şükürler olsun :)
(5,311 puan) tarafından
Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah bir daha sizlere
(1,428 puan) tarafından
Allah razı olsun canım cümlemize sağlık mutluluk huzur getirsin inşallah yeni yillar
0 oy
(457 puan) tarafından

Benimde sizin gibi oğlum doğdu elhamdülillah, ama küvözde kaldı 6 gün üzüntüm de o olmuştu . Şimdi iyi çok şükür 7,5 aylık oldu :)

(5,311 puan) tarafından
Maşallah size rabbim bir daha ayırmasın
(457 puan) tarafından
Amiin Allah kimseyi evladından ayrı düşürmesin
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Standart yaşadım ben. Öyle ekşn bişey olmadı.

Ha doktorlar çok üzdüler beni. Bu durumda gebelik çok zor, gidin tüp bebek yaptırın çok dediler. Ama kulak tıkadım. Sonunda benle aynı fikirde doktor buldum. Sevincimde bu olsun.
(5,311 puan) tarafından
Rbbim hayırlı evlatlar nasip etsin Allahım çok yormasın sağ salim bir hamilelik nasip etsin
(3,239 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah. 3-4 aylık tedavimiz olacak dedi.
Sanada çok geçmiş olsun
(5,311 puan) tarafından
Sapol balım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç mutlu bir anım yok hep üzüntü arkadaşım öldü sürekli ölümlerle geçen bir yıldı akrabalar komşular hep intihar ölüm çok kötü bir yıldı 
(5,311 puan) tarafından
Rabbim daha hayırlı yıllar ömürler nasip etsin
(7,376 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(21 puan) tarafından
Oğlumun doğumu ve doğuma kocamla değilde kaynım ve görümcemle gitmem eşimin haberi olduğu halde gelmemesi 
(21 puan) tarafından
Amin bağımlı olmaya bağımlıda gece calisiyo sabah haberi olduğu gelmemesi ve telefonlari acmamasi kaynimi aramasam evde dogururdum kocam gelcek diye 1 saat camda bekledim sanciyla lohusa piskolojisi sanirim durup durup aklima geliyo sordugumda arabayi vurdum dedi.isin garibi mahalleye cikiyo kaynimi enistesini eve birakiyo geri gidiyo benim o halde oldugumu bilipde neden geri gider bu kadar önemli ne isi vardi çok zoruma gitti kndimi çok degersiz hissettim:( uzun oldu postu gorunce icimi dokmek istedim kusura bakmayin
(5,311 puan) tarafından
Belkide o anla kaşılaşmak duygularını saklayamamktan korkmuştur yada başka bir neden vardır ama siz üzülmeyin diye farklı bir konuya bağlamıştır
(21 puan) tarafından
İkinci bebeğimiz ilk olsa doğru 9yle aglayacak zirlayacak bi tip deil
(5,311 puan) tarafından
Anldım seni ama mutlaka altında yatan bir sebebi vardır
(21 puan) tarafından
İnşaAllah ne kadar olumlusunuz ne güzel demekki mutlu bi hayatınız var rabbim daim etsin inşaAllah
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Benim bebegim dogdu.  Mutlulugum.

Sacma sapan sebeplerden 2 gun sonra kaybetmem :(.  Insallah sene bitmeden yeni gebelik ogrenipde bu seneden omrum boyu nefret etmek zorunda kalmam. 

(5,311 puan) tarafından
Hayırlı bir şeklde nasip etsin inşallah  ahirette buluşmak nasip olsun evldınız ile
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yıl basına aglayarak girdim ... Leylegı havada gördüm sürekli görevlendirme gördük tayin olduk berbat seneydi
(5,311 puan) tarafından
Rbbim  gönlünüzün hoşnut olacagı bir yer nasip etsin inşallah
0 oy
(4,624 puan) tarafından
Kizim 9 gun hastanede yatmisti gecti bitti ama o anlar cok kotuydu iyi olan esim ve kizimla gecen gunum ama esim gorevde ne zaman gelecek bilmiyorum ama onla evli oldugum her gun mutluyum :) 
(5,311 puan) tarafından
Allahım muhabbetinizi dim eyleain evldına sağlık sıhat afiyet versin her zman  eşinle evliliğin kördüğüm gbi olsun hiç kopmasın
0 oy
(39 puan) tarafından
Bu yil hamile oldugumu ogrendigimde cok mutlu olmustum sag salim kucagima almakda nasip etsin❤ uzuntumde kocam basga sehirde okudugu icin yanimizda degil hamileligmi tek basima geciriyorum
(5,311 puan) tarafından
Rbbim sğlıklı doğum nasip etsin doğuma yakın eşinizide yanınızda olmanın müjdesiyle doldursun
(39 puan) tarafından
Amin canim InsAllah
0 oy
(165 puan) tarafından
Oğlumu kucağıma almam en mutlu günümdü dogumumda oğlumla birlikte korona çıkmamız ve oğlumun 1 hafta yoğun bakımda yatması en kötü günlerimdi 
(5,311 puan) tarafından
Rbbim birdha o günleri göstermesin sağlık mutluluk huzur hep sizinle olsun cnm
(165 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(2,252 puan) tarafından
En mutlu olduğum an evimizi aldık ocakta taşınmıştık.. şuan ailemle sıkıntılı olduğum için evi satıp gidiyorum.. ailemle küstüm. 
(5,311 puan) tarafından
Rbbim hayırlı sonuçlar nasip etsin ilenizle sorunlarınızı ferha çıkartsın
0 oy
(3,322 puan) tarafından

Oğlumun doğması<3

(5,311 puan) tarafından
Rbbim acısınızı birbirinize göstermesin  cnm
(3,322 puan) tarafından
Amin cümlemize canım ❤️

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 257 göst.