0 oy
950 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar herkese iyi geceler konu başlıkta da yazdığım gibi ben baska sehire gelin geldim burasi bi ilçe ilk zamanlar iyiydim ama bu aralar çok sıkılıyorum bekar olduğum günlere çok özlem duyuyorum severek isteyerek evlendim eşimi de cok seviyorum çalışmıyorum da şuan hamileyim. Annemi evimi ordaki akrabalarimi özlüyorum mesela gündüzleri insanlar arkadaşlarını çaya kahveye çağırıyor ya cok özeniyorum cevrem de yok hic napmaliyim sizce nasil değişir bu psikoloji kendimi yalniz hissediyorum bu yüzden genelde uyuyorum falan hayattan zevk alamıyorum sanki uzun oldu hakkınızı helal edin 

10 Cevaplar

0 oy
(119,275 puan) tarafından
Hahaahaa kız hoş geldin aramiza benimki başka sehir olsa iyi ben sinirlari astim eskisehirden taaa belcikaya geldim ☺️☺️ inana sen sanslisin burda konusucak türk yok yaa ben napiyim alışıliyomu tabiki hayir hep bi yanin buruk kaliyo inş alisiriz 
(17 puan) tarafından
Yaaaa Hosbulduk canim Eskisehirden mi geldin benim memleketimden gelmissin canim ben de Eskisehirden usagin ilcesine geldim canim
Hadi yaaa bende dogma buyume eskisehirliyim
Kiz niye dertleniyon eskisehir usak cok mesafe degil gidersin sık sık benim durum daha vahim yaa
(17 puan) tarafından
Oyle canim mesafe yakinda iste nebiliyim boyle gün icinde sıkılıyorum ya bu aralar bide psikolojim de degisti sanki ondan dedim ya evliligin ilk zamanlari sorun olmuyodu bu benim icin bu arada ben de dogma büyüme eskisehirliyim canim
(17 puan) tarafından
Bu arada Rabbim seninde yardimcin olsun canim benim Rabbim kolaylik versin insallah gurbetligi hissettirmesin hic
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Ah canim bende ayni seyi yasiyorum esimin isinden dolayi ordan oraya hidiyoruz bizde birbirimizden baska kimsemiz yok cok sukur rabbim bir evlat nasip etti yeni dogum yaptim onunla avunuyorum ama simdi daha cok aileme ihtiyac duyuyorum sanki 
(17 puan) tarafından
Canim ben de diyorum bebegim dogunca onunla oyalanirken vakit gecer diyorum bu seferde ya onunla tek basima ilgilenemezsem anneme birilerine daha cok ihtiyac duyarsam diye de korkuyorum
(50 puan) tarafından
Oncelikle Rabbim guc kuvvet sabir veriyo canim bebeginle yalniz kalinca zorlanacaksin basta fakat inan gececek gonul ister annelerimiz yakin olsun ama napalim kader bunlari dusunup iyice karamsar olma ve anın keyfini cikar derim sana tek önerim bu olabilir ben oyle yapiyorum cunku :)
(17 puan) tarafından
Aslinda dogru canim bebek dogunca zaten hayatim daha da kısıtlanacak simdi en azindan istedigim saatte yatip kalkabiliyorum bunun bile keyfini çıkarmak lazim aslinda :)
(50 puan) tarafından
Kesinlikle oyle valla keyfini sür bencede :))))
0 oy
(413 puan) tarafından
Oncelikle seni cok iyi anliyorum , kendine mesgul olacak seyler bul kafani dağıtacak seylerle ugfmras , hamileyken insan sıkılıyor biliyorum. Bende baska şehirdeyim severek isteyerek evlendim ama bende özlüyorum bekarlik gunlerimi özgürlüğümü  , ailemi. Ama alistim 2 bucuk sene oldu. Esimin ailesiyle cevresiyle görüşürüz ve ablam ayni sehirde bana cok destek olur. Esinin arkadaslari felan yokmu esleriyle görüşürsün veya komşun felan. Cevre edinmeye çalış. 
(17 puan) tarafından
Canim bizim yasimiz küçük  ben 22 esim 23 yasinda onun arkadaslari bekar evli yok hic komsularda hep benden büyük insanlar nasil desem cevremde insanlar var ama hep benden yasca büyükler  en az 5 veya 10 yas büyükler her muhabbet ders vermeye dönüyor nerdeyse sunu yapma bunu yap vs. Yani onlarla oturup kalkmaktan zevk almıyorum acikcasi ben icten samimi kendime yakin yasta dertlesebilecegim birilerini bulamıyorum sanki hic
0 oy
tarafından

İnanir misin az once esimle bunu konusuyoduk Antep den Ankaraya gelin geldim 1 yil oldu 1 kizim var hala ayniyim ikna edebilirsem insallah memlekete tasinacaz :D

(17 puan) tarafından
Insallah ikna edebilirsinde tasinirsiniz canim benim tasinma gibi bi durumum da yok maalesef ömür boyu burdayim
tarafından
Insallah cnm Rabbim sanada yardim etsin cok şükür daha buyuk dertlerimiz yok:))
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Aynı beni anlattın valla bnde çok özeniyprum parklarda awmlerde kafelerde falan arkadaslarıyla akrabalatıyla oturanlara bn istanbula gelin geldim sağ olsun eşim gezdiriyo bnde severek evlendim pişman da değilimde  eskiden küçük ilçede otururdum asla özelmiycem bu küçücük yeri derdim şimdi çokk özliyorum eski günlerimi
(17 puan) tarafından
Offf ayni durumdayim canim ya valla artik instagramda arkadaslarimin storylerine bile bakmak gelmiyo icimden geziyolar ediyolar o kadar özeniyorum ki mesela arkadaslarimi ya da akrabalarimi evime kahvaltiya yemege cagirabilmeyi cok özeniyorum ama ne yapalım kadar Rabbim buyuk dertler vermesin insallah alisicaz
0 oy
tarafından
Halk eğitim kurslarına gidebilirsin hamilelikten gelen ciddi bir sebebin yoksa bu hem fiziki hemde mental olarak çok iyi gelebilir. Bende şehirden kasaba gibi yere geldim yaş ortalaması 40tı ben daha yeni 20 leri bitirmek üzereyim. Şimdi şehir kasıyor beni. Sevmeye çalış ortamı. İlk adım olarak kapanma tatlım. Çevre zamanla oluyor malesef. 1 tane olsun tam olsun kafasındayım ben zaten. Zamanla o iyi 1 taneyide bulursan inşaallah çok daha güzel olacaktır. Kurslara git evde durma sonrası gelir zamanla. 
(17 puan) tarafından
Düşünüyorum canim halk egitime basvurmayi aklimda o zaten insallah iyi olur
0 oy
tarafından
Valla küçük de olsa ilçeye gittiğin icin sukret ben istanbulda doğup büyüyüp urfanin ücra bi köyüne gitmiştim eşimin işinden dolayı. HAmileliğim full yatmakla geçti. Hatta kendime ağır yaşamlar diyordum  :D insan a101 e gitmeyi özler mi??  Vallahi onlara hasrettim  :)  suan bursanin koyundeyim oglum bir bucuk yaşında artık onunla ilgilenmekten zaman daha hızlı geçiyor canim 
(17 puan) tarafından
Canim Allah yardimcin olsun inşallah oğlusun saglikla büyüsün senin durumun benden daha zormus ya haklısın
tarafından
Sagol canim ışte sabrettikce güzelleşiyor cogu şey Allah senin de yardimcin olsun
(88 puan) tarafından
Kalbi ruh ay bende aynıyım istanbulda doğup büyü oku yaşa eşimin işinden dolayı köye düş... Tamam buralar da güzel aydının bir köyündeyim ama hiç yaşıtım yok kasabaya indiğimizde markete pazara giderken sevinir oldum hastaneye bile gitsem bana değişiklik oluyo inşallah kızımın doğumuna 30 gün var sabırsızlıkla bekliyorum çünkü çok fazla sıkıldım şu 6 aydır...
tarafından
Evet çok zor benim 3. Senem köylerde hiç yasitim yok en genci 60 yaşında :) saglikla doğsun bebegin o sana arkadaş olcak biz hergün dışarı çıkıp tavuk inek seviyoruz oğlumla  ;)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Baska ulkeye gelin geldim ayni durumdatiz 3 bucuk yildir arkadasa komsuya hasretim 
(17 puan) tarafından
Baska ülke daha zordur mutlaka Rabbim kolaylik versin sana da canim
(5,519 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
tarafından

Ben geldin başka şehire canım karamandan Denizli'ye geldim gelin olarak ben seviyorum burayı canım zaten annem gilin orayı sevmezdim bekarkende:Dhos geldin aramıza

(17 puan) tarafından
Hosbuldum canim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bende öyleyim canım doğma büyüme İstanbul'daydım hatta eşimle aynı mahalledeydik ama sonra kayınpederim emekli olunca kayınvalidem samsunlu buraya gelirlermiş sık sık seviyor diye buraya taşındılar 3 yıl önce de abim iş gereği Samsun'a yerleşmişti askerliğini burda yapıp yengemle burada tanışmışlardı yani bizde gidip geliyorduk o vesileyle ama yaşamak o kadar farklıymış ki burada abim olmasına rağmen çok zorlandım çok şimdi en son annemle babam dayanamadı iki evladı da burada diyr samsuna taşındılar biraz daha iyiyim ama gene de İstanbulu çok özlüyorum arkadaşlarımı mahallemi falan :)
(17 puan) tarafından
Aynen canim insan sadece ailesini degil arkadas cevresini mahallesini çarsini yanu alisik oldugu yerin herseyini özlüyor iste
(2,593 puan) tarafından
aynen öyle ailem burada yuvamda mutluyum ama keşke bu mutluluğum İstanbul'da olsaydü diyorum arkadaşlarım görüşüyor ben sadece telefonda işte

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 380 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde kubraarslanx (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Orkide (98 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...