0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (117 puan) tarafından
Merhaba kızlar, kızım pişik oluyor yeni iki gündür ama sudocrem sürüyorum gitmiyor ne sürsem acaba ? Başımda ilk defa geliyor 1 yaşında bu arada

8 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Kızım doğduğundan beri arko tüp krem kullanıyorum 16 aylık hiç pişik olmadı kakasını temizledikten sonra sürüyorum hiç bir yapmıyor 
(117 puan) tarafından
Bende sudocrem kulaniyorum ama bilmiyorum neden oldu korkuyorum daha fazla olur diye
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Balkan kremi diye bir şey varmış ben kullanmadım ama kullanan herkes anında etki ettiğini söylüyor
(183 puan) tarafından
Zdrave adi. Çok iyi ve bitkiseldir. Her türlü pişige kaşıntıya iyi gelir. Ama internette satılan sahte sitelere güvenmeyiniz. Insan varsa bulgaristandan getirtin.
(117 puan) tarafından
Tamam cnm bi araştırim nasil bişey
(117 puan) tarafından
Bulganistandan kimsem yok cnm
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bize hametan ve bez degistirmek iyi geldi
(117 puan) tarafından
Bimin bezini kulaniyorum ben , bi değiştirmeye deneyim
(2,194 puan) tarafından
Ben memnun kalmadim bebem naturel iyi geldi bize
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Biraz açık bırak ve yıkamaya çalış yada su ve pamukla temizle yıkayamıyorsan benim görümcem belçikadan bi merhem getirmişti onu sürüyorum ama hiç olmadı zaten pişik 
(117 puan) tarafından
Gunde 3 , 4 defa yikiyorum ama hic acik birakmadim
0 oy
(710 puan) tarafından
Ben anam babam vazelini sürüyorum anında sabaha biseyi kalmıyor bacım 
(117 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çok ileri değilse hametan işe yarar. İlerlediyse fito krem ve çinko krem dönüşümlü kullanıyorum 
(117 puan) tarafından
Yok çok degil aslinda cani hic da acimiyor dokundum zamanda ama ben öyle kirmizi görünce icim gidiyor korkuyorum daha fazla olur diye
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm her poposunu actıgında temızledıkten sonra kurumasını bekle mutlaka pişik olsun veya olmasın bepantol vazelın cdokrem ne varsa artk bırını sür mutlaks nemlendır.cok su içir enfeksıyonda pişik yapar yedıgı bısey dokunmustur eksılerden asıtlı seylerden uzak tut baklm duzelır ılık binduşa sok güzelce nemlendır mis gibi ferahlar cocuk ılerlemeden önüne geçersin
(117 puan) tarafından
Çilek verdim biraz ilk defa ondan olabilir mi acaba
(2,705 puan) tarafından
Olr csnm olmazmı asıtlı oda ılklerı az tadımlık vermelısın belkı alerjı yapsr dıkkat et
(117 puan) tarafından
Aslinda 1 yaşinda ama daha önce vermemisim , yarim çilek bile yemedi
0 oy
(4,698 puan) tarafından
ltravazol krem dene bide

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 299 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,979 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...