0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Off kızlar 3 gecedir uyuyamıyoruz, balgam yok sadece 12den sorna acayip sesli ve sürekli kupkuru öksürük peteği de açmıyorum su içirdim yokkk bi çaresi. Balgam söktürücü ilaç içiriyorum .gunde toplamda 2 defa öksürüyor ama gece ağzı kapanmıyor .. 

22 aylık

4 Cevaplar

0 oy
(3,738 puan) tarafından
Başını sıcak tut canım burnunu sık sık temizle balgam söktürücü daha çok öksürük yapar. Alerjisi yoksa balla karabiber verebilirsin yada limonla pekmez
(3,738 puan) tarafından
Gün içinde temizle canım gece yatmadan önce temizle spreyle değil de enjektörle serumla yıka burnunu
(5,132 puan) tarafından
Burnu sa açık yani rahat nefes alıyor sadece nemlensin diye fısfısladım. Yatırıeken kontrol ederim burnu açıktı. Anlam veremediğim bi öksürük
(3,738 puan) tarafından
Yani bilemem o zaman canım ben kendi bebeğimden yola çıkarak söyledim mesela nefes alıp vermesinde problem olmuyor ama geniz akıntısı oluyor. Bizim doktorumuz her emzirmeden önce tıkalı olmasa bile temizle demişti. Benim bebeğim kış bebeğiydi ilk 2-4 ay arası sürekli öksürüğü oluyordu ilk bebek olunca temizlemeyi beceremiyodum sonra eşim ipleri eline aldı yapacaz mecbur dedi bi kaç gün yaptık sonra öksürüğü kesildi ne zaman temizlemeyi aksatsam yine başlıyordu
(5,132 puan) tarafından
Evet evet haklısın çok teşekkürler
(3,738 puan) tarafından
Bide mesela benim sinüzitim var özellikle kışın aşırı rahatsız ediyor ne zaman burnum tıkansa hemen öksürüğüm başlıyor ve özellikle gece kuru öksürük oluyor çok afedersin öğürene kadar öksürüp ağzımdan gaz çıkarınca rahatlayıp uyuyorum. İstersen bide sinüzit açmak için yapılan masajları dene
-Reklam-
0 oy
(3,649 puan) tarafından
Yastığını yükselt canım odaya varsa nemlendirici koy veya hava makinesinde serum fizyolojik ver geniz akintisi oluyordur ondan oksuruyordur benimde öyle su an oturunca sıkıntı yok yatarken başlıyorum öksürmeye çok gıcık karnım ağrıyor oksurmekten Rabbim şifa versin yavruna 
(5,132 puan) tarafından
Çok sağol tam anlattıgıb gibi, durmadan öksürüyor perişan oldu ya
Buhar makinem yok ama bişeyler yapmaya çalışıcam
(3,649 puan) tarafından
Çaydanlıkta su kaynat canım basucuna soğan karanfil de yapabilirsin
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım bizde aynıydık doktor buronşit dedi senin de muhtemelen bronşit olmuş vakit geçmeden götür antibiyotiğe başlansın biz yeni yeni düzenliyoruz dediğin gibi özellikle gece boğulurcasına sanki kusacak gibi oluyor eğer kusarsa balgam atar rahatlar ama kesin antibiyotiğe başlansın daha kötü olmadan 
(5,132 puan) tarafından
O zaman olabilir çunku oğlum da kızım da kreşe gidiyorlar ve havalar -16 dereceyi gördü bu hafta.. Çarpmış olabilir ya sabahları erken çıkmak biraz burnundan almış olabilir, Allah şifa versin ya
(5,132 puan) tarafından
Burnu açık ama öksürük fena
(154 puan) tarafından
Muhakkak canım çünkü bizde kuru öksürüyoduk ve gece bi saniye boş kalmıyordu devam ediyordu sizde bence işerlemeden hemen götürün =)
(5,132 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
(154 puan) tarafından
Rıca ederim geçmiş olsun
0 oy
(4,702 puan) tarafından
bal zencefil llimon karistir ver canim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 211 göst.
0 oy
2 cevap 144 göst.