0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (509 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Borcumuz çok var ayda 20 bin ödememiz var bide işler düşük AVM de dükkanımız var AVM de kiraları çok yükseltirler bankamatik lere kadar çoğu mağaza çıktı artık insan da düzgün gelmiyor işler kötü pandemiden beri. Ödeyemediği de milletten borç yaptı . Babama kredi çektirdi 2 ay önce. Çektirdiği gün kredi prasını hep iddaaya yatırmış  şans eseri gördüm araba kullanıyordu Yavuz'a 1000 TL göndersene dedi girdim mobil bankacılığa 1000 2000 4000 çektirdiği bütün krediyi idda hesabına aktarmış son hareketlerde gördüm tatıştık dediki sadece oraya aktardım orda duruyor oynamadım dedi ama inanmadım . Eve 1 senedir alışveriş yapmıyoruz üstümüze başımıza bişey almıyoruz. Günlük şunu şunu al yemek yapayım diyorum. Bebeğime kışlık kıyafet almadık hiç en son 3 aylıkken alışveriş yaptık gelen hediye kıyafetler var 5-6 parça dışarda giymelik evde giyeceği bişey kalmadı hiç fatursları ödeyemiyorz. 4 tane su faturası vs birikmişler hep . Bunların sebebi borç diye biliyordum ama onada inancım kalmadı idda ya döktüğü paralar yüzünden diye düşünüyorum. Bakıyorum bi kazanıyor bi kaybediyor vs oda diyor zararım yok oynuyorum kazanıyorum kazandığımla tekrar oynuyorum.  Senelerce böyle bildim ama artık böyle olmadığını düşünüyorum ne yapacağımı şaşırdım . Şuara azalttı oynamayı pandemide sabahtan akşama kadar Tv'de PC de telefonda maç açık hepsinde 3 maçı birden takip eder gece uyur uykudan kalkar maç için çok kötü bi zamandır çıldırıyordum pandemide .  konuştuk anlaştık artık okadar oynamıyor nerdeyse hiç görmüyorum bazen siliyor tamam sildim vs bakıyorum 1-2 ay sonra geri yüklüyor artık kafayı yicem

2 Cevaplar

0 oy
(6,796 puan) tarafından

:ermm: eskiden süper loto oynardı çok benimkide. . 3 bin tutturdu :D derdi hep hislerim kuvvetli o zamanlar..Aradan 2 yıl geçti geçen oynamış 10 tl kupona gitmiş ve geri gelmemiş, hislerim yaşlanmış oynamam artık " dedi :P

-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Çok zor alismissa bırakması çevremde çok oynayan var ve o oyunlar çok yalan soyletiyor adama 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 527 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 590 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 765 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.