0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Özel bölgeyi nasıl alıyorsunuz kızlar özellikle alt kısımları görmek mümkün değil ya cok acıyor bide yönteminiz varmı cart curt yolcak :)) bide kızlar o kısmı beyazlatıcı makul fiyatlı ürün varmı bildiğiniz ayy şu instegramda dilan polat varya cok güzel karı ya kaymak gibi kıl tüy derdi yok negüzel kendine bakıyor o dert olmasa nolcak 

3 Cevaplar

0 oy
(5,297 puan) tarafından
Lazer yaptırıyorum uzun süre idare ediyor 2 ay falan. Ama tekrar az az çıkıyor 

Ondan önce ılık ağda ile alıyordum ama çok acıyordu:D en iyisi kuaföre git aldır en az 1 ay idare eder yine
(768 puan) tarafından
Lazer çok acıyor mu perşembe günü lazere gitcem ama aşırı korkuyorum :)
(5,297 puan) tarafından
Bazen çok acıyor atışları yeniliyorlar sanırım ondan acısı. Bazen ise acısı çok az canım. Eğer korkuyorsan anestezi kremi alabilirsin ama ise yarıyor mu bilmiyorum.
Boşver acısına değiyor. 7 seans yaptım bitmedi daha bitermi bilmiyorum ama 1 seneye yakındır tertemiz rahatım. Çıktıkça seansa giriyorum. Ağda yok jilet yok. Bitene kadarda devam edeceğim insallah
(768 puan) tarafından
Ağda gibi mi acısı valla ağda acısını çekiyorum :) onuda çekerim inşallah
(5,297 puan) tarafından
Yok o kadar değil. Dayanırsın canım dediğim gibi acısada değiyor bana göre. Her duşta miss gibi oluyosun.
Şimdiye kadar bir defa çok aşırı acıdı. Bırakıp gitmek geçti aklımdan ama dayandım mecbur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Epilasyona git Carta curta para verme boşa
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kalip ağda ile aliyorum goremedigimide ayna ile hallediyorum beyazlatmaya bilmiyorum ama ruşur tasi var bir iki kullandim duzenli kullandiginda etki eder bence 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 436 göst.
12 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Nare88 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 165 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde denizimsi (6,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.