0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızları kaynıma kız istemeye   gidilecek eşim de gitti ondan sonra akrabalar falan hepsi gitti ben de eşime dedim ki sen de gidiyorsan dedim beni de annengilin evine bırak dedim büyük ablası var hasta ayaklarından özürlü yürüyemiyor ben de dedim onun yanında dururum ben kız istemeye götürmezler zaten de gitmem de benim işim yok en azından dedim annengilde falan durayım dedim siz gelene kadar benim evde tek canım sıkılıyor eşime de eşim de götürmedi çok zoruma gitti her zaman gidelim gidelim diyen adam niye bu gece bizi oraya götürmedi yani başka bir şey mi var ne olabilir ki bebeğim var 3 tane bizi götürüp getirmek zoruna mı gidiyor yük mü oluyoruz sözde baba yani bilmiyorum

11 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
İstemeye neden gitmiyorsun
tarafından
Götürse giderim balım neden burda âdet oyleymis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asıl senin de gitmen gerekiyor niye götürmüyor ki istemeye 
tarafından
Götürmüyor hakları falan anası babası kardeleri giti kendisi gidiyorsa benim de gitmem gerekmiyormu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen niye gitmiyosun niye götürmüyolar böyle saçmalık görmedim 

Eltilerimi istemeye herkesten önce ben gittim,yıkarım ortalığı 

Üstelik benimde çocuklarım küçüktü
tarafından
Ben kendim gitmek isterim ama götürmedi artı istmeye anasının evine dahi giturmedi
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Görümceyi geç de istemeye niye gitmedin 
tarafından
Yok burda eşim kıskanç götürmez burdada öyle adetleri yokmus gelinleri goturmeleri
(1,824 puan) tarafından
O ne saçma adet ya kalabalık herkes var diyorsun gelin niye gitmiyor saçmalık
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sende napacaksın ablası gilde 3 çocuğunla otur dert etme kendine yaaa :)
tarafından
Ablasına bile goturmedi ne işim varmış evimde bırakıp giti kendimi yirti otur evde diyor
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bir kaynım var isteme vs oldu mu gideceğim. Neden girmeyeyim valla ben isterim. 

Senin de gitmek gerekirdi yani şart değil ama gidebilirdin. Beni götür değil de hazırlanıp bizde geliyoruz diyecektin. 
tarafından
Biz de hazırlandık goturmediki bide eltilerimlede kimse gitmiyor ki diğer eltilerde gitmiyor
(1,752 puan) tarafından
Ha sizinkiler öyle demek. Aman boşver sende
tarafından
Evet canım burdakiler çok değişik eşim ve tarafları bizd şöyle değil baana çok tuaf geliyor
tarafından
Nereli ki
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Ne kadar tuhafmış eltier eltilerin gitmemesi

Aman sende boşver yaa otur evinde rahat rahat
tarafından
Eltielr düşman gibi kaldiki kız istemeye gitsinler kıskançlık oluyorlar ya
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Belki onlar kalabalik olurlar konuklar filan gelir sonrada erkek filanda olur kiskanirmi acaba ondanmi goturmedi benmde esim kiskanc bi toplanma filan olunca goturmuyo bende zaten evi seviyorum)ne hos kimse bir yere cagirmasin evimden disari cikmiyim)))bos ver takilma boylr seylere gore evinde huzursuzluk cikmasin 
tarafından
Ama canım eşim gidiyor ve bayan olur kadın olur o beni kiskaniyorda bende kisakanirim dimi ama dogrusun cekerdek kolami kuru incimiri koydum yiyorum bebekelrimide uyutum
(1,389 puan) tarafından
Arayi katmak gibi olmasin ama bende esimi oyle yerlere yalniz birakmiyorum ha arkadaslariyla disari cikar ama yalniz kadinlar olan misafirlige kutlamaya bilmem istemeye neye yollamam.cokkk asiri kiskancim bende esim gibi)..oda gitmez sagolsun . Cunki kendiside zaten brnim gibi kalabaligi filan sevmiyor. Ama yinede bu farkli durum iste  esin heves etmis ola bilir ailesi israr etmis ola bilir  kardesini yalniz birakmak istememis ola bilir belli onunda sebepleri vardir. Erkekler genelde oyle ortamlari sevmez diye biliyorum )bos ver sende takma kafana canim evden guzeli yok keyfine bak )
0 oy
(613 puan) tarafından
Biz bu tarz etkinliklerin içinde bulunmuyoruz ama eşim gitse kesinlikle beni de götürmesi gerekir ne münasebet 
tarafından
Aynen
0 oy
(12,576 puan) tarafından
Eşimin gittiği her düğüne törene eşi sifati ile katılma hakkım var bence sende gitmeliydin
tarafından
Gitmeyi çok istedim goturmedi
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bensiz hiç biryere gidemez niye bensiz gidiyor ki istemeye falan sormayacaklar mi eşin nerde diye ne alaka çok gereksiz ve saçma bir durum olmuş gitmen gerekirdi gelinleri olarak 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 667 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minikii (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,340 göst.
9 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Zeyno ❤❤ (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde ipek4161 (1,503 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,761 göst.