0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Merhabalar kızlar iki çocuğum var biri 4 yaşında diğeri 10 aylık ve çalışıyorum. Kendimi sürekli yorgun hissediyorum. Namaz kılmak çok zor geliyor . Sürekli suçlu hissediyorum kendimi vaktimi öldürdüğümu düşünüp yine de hicbirsey yapmıyorum. Fikir verecek olan var mı Allah mı nasip etmiyor diye düşünmeye başladım artık. 

7 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ay bir video izlemiştim rastgele. Namaz kılmıyorsan senin vaktin yok diye değil Allah seni huzuruna istemiyordur gibi bir şey diyordu. O video kazındı aklıma aksatırdım şimdi aksatmamak için uğraşıyorum 
(291 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Sünneti yapamıyorsan bile farzı terk etme diye yazıyordu bı yerde 

(291 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Nasibin senin çabandandir Allah kolaylık versin önce farzları ile başla daha sonra zaten tamamlamak için üstün uğraş sergilersin ben okula giderken öyle başlamıştım 
(291 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Huzursuz olarak hissetmen bile çok güzel bişey demek ki Rabb'im senden ümidini kesmemis ki için huzursuz oluyo şöyle düşün kilmadigimiz bir vaktin bile hesabını veremeden cennete giremeyiz yarın ölebiliriz yarına bile kalmayabilir Allah'ın huzurunda çalışıyodum kilamadim diye bilecek misin önceliğin her zmn namaz olsun ☺️
(291 puan) tarafından
Boşluk bulduğum her vakitte uyumak istiyorum inşallah baslarim
(6,253 puan) tarafından
İnşallah cnm niyet et başla devami gelir zaten
0 oy
(2,479 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/CkYFWRiAVXD/?igshid=YzdkMWQ2MWU=

Bundan çok etkilendim canım. Rabbim ibadet etmekte gayret ciddiyet suhulet nasip etsin cümlemize.. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani işi mecburi yapıyorsun sabah saatinden dahi ödün vermiyorsun bujuda onun yerine koy canım aksatmazsın nasip ediyor etmiyor diyemiyorum bi namaz kaç dk 
(291 puan) tarafından
Ben çok yavaşim namazdan çok abdest giyinme hazırlanma safhası. Bı lavobaya gir abdest giyin 10 dk namaz da 10 dk toplam 20 dk buluyor bnm
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Kendini ona şartlandır kıl üst üste zamanla zaten alişiyor insan Rabbim yolunda hiçbir zorluk yoktur elhamdülillah 2 çocuğum var küçükler valla namazda ne etek kalıyor ne yazma istedikten sonra varsın yapsınlar, 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 387 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 327 göst.
18 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 356 göst.
16 Nisan 2023 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.