0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde tarafından
39 haftalik dogim yaptim bebegim minik dogdu 2bucuk benďe cok sasrdim.ultrasonda 3 dediler ama cok kucuk dogdu

enfeksyon ve tansyon vardi bende cok kilo aldim gebelik boyu

geldi.bana bunu dedi govdene bak bebege.bak dedi

ilk oglumda sadece 10 kilo almama ragmen.bu lafi yine demisti.bana

27 Cevaplar

+4 oy
(1,369 puan) tarafından
Kaynanalar kapatılsın 
(679 puan) tarafından
+1 asafasafasaf
(15,235 puan) tarafından
Harika yorum. Slogan gibi her posta uyar bu
(1,369 puan) tarafından
Bence de djejejejej
-Reklam-
+2 oy
(6,512 puan) tarafından

Allah'ım şu gelinlerine zulüm  eden kaynanaların başına ne zaman taş yağacak acaba :woot:

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ufff saçmalığa bak iyi baksaydin kilo alsaydı deseydin 
tarafından
benim icin sagligi onemli dedim
(2,581 puan) tarafından
Anlamaz lafı yapistiraydin iyi baksaydin kilo alırdı içerde deseydin bı daha konuşmazdı alakası yok dediğinde ben ne yapayım o zaman şöyle derdim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay ne boş ağızlık ya 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ben ilk demesinde ağzını yırtarım hadsiz ******. Varmış ki yemişsin oh sefan olsun çocuk da sağlıklıysa o da otursun bk yesin 
tarafından
daha ckmadim hastanedeyim geldi bana bu lafi dedi
(1,824 puan) tarafından
Tam dayaklık kaynana cinsi allahtan bende yok 3. Sayfada haber olurdum gelin kaynanayı hastanede dövdü diye. İyi sabır varmış sende Allah hayırlı ömür versin bebeğine de sana da
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Halam da bana aynısını demişti hatta ben bunu koltuk altımdan çıkarırım demişti sjsjsjsj çok takılma 
0 oy
(20 puan) tarafından
Senin dogurdugunuda goruyoruz en azindan benimkilerin beyni var diceksin durduk yere kocayla kotu olmaya gerek yok allahim yaa ***** bu millet 
0 oy
(189 puan) tarafından
Yani ne bekliyormuş ki en fazla 2 yada 3 kilo doğar bı bebek sağlığı önemli biyu kilosu değil Allah bağışlasın cnm
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim kaynamda her doğumunda aynı şeyi söylüyor kocaman karnın vardı bunumu doğurdum diye ben çok ciddiye almıyorum duymazlıktan geliyorum kendi kendine konuşmuş oluyor 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Sağlığı iyise boşver kilosu olur elbette. Ağzı olan konuşuyor malesef ki yerli yersiz ..
0 oy
(1,254 puan) tarafından
******** cidden sinir oldum 

Terbiyesiz 

Onunda koca kafasında beyin yok
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Senin ananda gövde yokmuş seni nasıl doğurduğundan belli deseydin
0 oy
tarafından
Tam terbiyesizlik, cevap vermeye bile değmez boş bir laf. Güle güle büyütün bebeğinizi, sağlıkla mutlulukla ❤️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sende bu kafayla bu beyin ile nasıl bu yasa kadar geldin terbiyesiz derdim 
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Daha büyüğünü sen doğur deseydin densize bak 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Seninde kafan kocaman ama içinde beyin yok de. Apışıp kalsın hadsiz. Torun diye gelip sevmesin de o zaman. Ben olsam yaklastirmam. Bu arada hayırlı olsun canım yeni doğanlar çok çabuk toparlanıp kilo alıyorlar merak etme
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Dengesizlikten başka bir şey değil Allah'tan kaynanam bana karisamiyor yoksa kanlı bıçaklı olurduk. Yüz vermeyin arkadaş şöyle insanlara
0 oy
tarafından
Senle bereber yemek yedim deseydin yiyiye sana benzedim deseydin 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Hiçbir sorununuz olmasa bile kimse kimseye bunu söyleyemez. Yok tansiyonum vardı falan diye açıklama yapmayın kimseye bu sizin ayibiniz değil kayınvalidenizin saygısız ve dengesizliği 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Hiç takma bak kendin diyorsun on kiko almışken de öyle 30 kilo almışken de onane sağlıklı olsun da beş kilo olsa ne basın göğe mi erecekti mesela ben 36 haftada doğum yaptım 3375 Gr doktor zamanında olsa 4 u geçerdi dedi ee noldu yani madalya mi aldım;) hiç üzülme böyle şeylere sütünü etkiler 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 392 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 437 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 318 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 829 göst.