0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar oglum 3 bucuk yasinda dogdugundan beri esim ikinciyi istiyo her iliskide korunacaz mi diye soruyo bnde cocuga hic sick bkmiyodum simdi oglumun kardesi olsun istiyom daha oncede niyetlendim dedim yapk bunla kavga ettim tekra korunmaya basladik bi yapk dedim esim hasta oldu simdide yapak diyom onceden her firsatta yaklasrfi simdi haftada bir zor oluyo bazen olmuyo cocuk istiyom dediktn snra 2 defa iliski oldu korundu aferdersiniz sordum ndn korunuyon diye daha uzun sürsün diye diyo her firsatta cocuk cocuk diye yanan adam suan bna dokunmuyo bile

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bır garıplık var cıdden, oturup cıddı cıddı konusman lazım ılıskı sırasında degıl
(1,235 puan) tarafından
Iliski sirasnda konusmafim daha snra konustum zaten
tarafından
O zaman senı cıddıye almıyor gercek nedenını soylemıyor sana
(1,235 puan) tarafından
Bilmiyom ama bi sogukluk var yoruluyo bu aralar cok calisiyo ama hic boyle bsy olmadgndan emin degilim
tarafından
İş ile ılgılı bır sorun olabılır mı işten cıkarılma durumu vs
(1,235 puan) tarafından
Olamaz basusta yapmk istiyolar
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Daha uzun sürmesi ile korunmanın ne alakası varki
(1,235 puan) tarafından
Hic bilmedigim icin cevp veremedim bnde
(679 puan) tarafından
Bazı prezervatifler geciktirici etkili
(2,974 puan) tarafından
Hiii onu hiç duymadım canım kullanmadigimiz için
0 oy
(938 puan) tarafından
Erkekler genelde bu niyetle basit bı niyetle vazgeçmez kendiliğinden de korunmaz sende biraz ara ver bı düşüncene ve onu iyice gözlemle bence ;)
(1,235 puan) tarafından
Ara verdim zaten ama eskisi gbi olmafigini fark ediyom
(938 puan) tarafından
Ciddi şekilde konuştun mu nedir diye önceden istiyordun ne değişti diye işle mi başka biseule ilgili bı sıkıntım mi var deseydin belki maddi felan yönden takılıyordur aklına
(1,235 puan) tarafından
Konustum canim dedim bn sana cocuk yapalim diyom sen korunuyon dedim oda daha uzun sursun diye yaptim bundan snra yapalim dedi o gun bugundur adamdan ses yok
0 oy
(1,369 puan) tarafından
İş stresi varsa dokunma ya kendine gelir belki. Erkekler işi kafaya çok takıyor 
(1,235 puan) tarafından
Hic bilmiyom o kadar diyom ise kafani tkma oldugu kadar diye ama yillardr istiyodu bn ne zmn tmm dedim adam dokunmaya korkuyo
(1,369 puan) tarafından
Senelerdir sen istememissin onun zoruna gitmemiş ama :) şaka bir yana gerçekten canım ona 1 2 ay zaman ver. İşlerini de takip et. İşten kaynaklı tavır mi anlarsın. Ama boş yere günahını alma adamin

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 453 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,095 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,623 cevap

34,857 kullanıcı

...