0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (2,628 puan) tarafından
Erkan giderken ağladım.  Mihribana da üzüldüm kaynanası çeyizini yaktı.acaba gerçek hayatta. Öyle Kaynanalar varmıdır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

1. Sezonun fınalınden berı ızlemedım bırıktırıp ızleyeyım dıyorum:) dusun en son kızın kafaya taş dustu orda kapattım ekranı dayanamadım

-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Olmaz olur mu hic benim kaynanam akraba evliligi yapmis daha geldigi gun cehizmiki bu deyip sobada yakmis kaynanasi ne dayaklar yemiş ne zulumler gormus kayin gorumce bir suru kalabalikta bir otururlarmis bile bile elbiselerini yirtarmis gorumceleri bulasik yikarmis olmadi diye kac defa yeniden yikatirlarmis bisey kirip dokerlermis kaynanaya atarlarmis o yapti diye dayagi o yermis annesiyle hic gorusturmemisler anne anne diye ruyalarimda sayiklardim diyo uc cocuk dogurmus doyasi sevememis evde sut olurdu kime yetece der cocuklara verdirmezdi cay verirdim biberonla derdi kiz daha neler neler o yuzden bana hic kaynanalik yapmaz ben cok cektim der zaten psklojk hasta kadin tukenmis :'(( ben sipayi yatirma derdine dustum yarisindan cogunu izleyemedim.yaa :'()

(2,687 puan) tarafından
Kaynanasi kafasini yarmiş bildigin ses telleri zarar gormus senelerce sesi cikmamis doktor doktor gezmisler hastanede de merdivenden dustu dedirtmisler bir suru hastalikla ugrasiyo kadin kaynanasida afedersin domuz gibi daha sapasaglam kaynana agzimda diş kalmadi kizim.onun daha ana disleri durur der hep aminn canim aminnn rabbim mazlumun yaninda olsun bide cocuk gelinmiş kaynanam kimsenin ahi kimsede kalmasin
(3,062 puan) tarafından
Öbür dünyada cayır cayır yanar elbet yazık günah kayjnpeder de mi sahip çıkmamış zaten ne geliyorsa kocalar dan geliyor sahip çıkaydı nolurdu
(2,687 puan) tarafından
Anaciymiş ozamanlar bide calişiyo sabah git aksam gel inanmazmis abartiyo dermis sonra ne zaman kaynana kafayi yardi eski evler iste evi ortadan ikiye bi duvarla ayirmislar guya ev ayrilmis olmus ama kese bir kadin oyle bi yilan ki kbabanin gelmesine yakin disarda bekliyo oglum oyle soyle etti boyle etti katar karistirir sirf dovsun diye yas gitmis genclik saglik gitmis hic demiyoki ölum var nerelerde kalcam.hala yilan gibi sokma derdinde banada kaynanalik yapma cabalarindaydi bi kavga cikardkm kustum bana yanasamiyo
(3,062 puan) tarafından
Ah ah ne desem ki bilemedim kaynana çok üzüldüm rabbim şifalar versin
(2,687 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(5,027 puan) tarafından
Evet izledim çok ağladım hele ben tanerin yetim bebesini görünce bile agmamama yetiyor 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Mihribana bende üzüldüm pislik kaynanası etmediğini bırakmıyo sinir oluyorum cad.ı ka.rıya
0 oy
(3,062 puan) tarafından
En çok üzüldüğüm aliyle taner ilerde taner ölcek diyorlar bir de öğretmeni çok sevdim çok yskıştı diziye
0 oy
(414 puan) tarafından
Biz esimle daha yeni basladik dilek bebegin cinsiyetimi öğreniyor du yeni meraklandim simdi
0 oy
tarafından
Hic izlemedim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nagi-55 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.