0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (513 puan) tarafından

8 aylık diğer gonderimde bahsetmiştim doktor alerji veya birşey isirmis dedi ama arada çoğalıyor arada duruyor alerji damlası verdi geçmedi bilmiyorum geçmezse cildiyeye getirin dedi ilk isilik gibi çıkıyor sonra kızarıyor buyuyup göz göz oluyor birşey isirsa veya alerji olsa gecmezmi 1 hafta oldu kaşınıyor da kaşıntı ilacida kullanıyorum çamaşırlarını da kaynattım her yeri sirke

image

image

ile sildim dikkatte ediyorum anlamadım ya çok üzülüyorum 

1 cevap

0 oy
(2,487 puan) tarafından
U.yuz hastalığı yaygın canım ondan olabilir bak kızımda da vardı çocuk gece uykudan uyanıp ağlardı kaşıntı dan cildiye özel bı ilaç karışımı verdi öyle kurtulduk
(513 puan) tarafından
Çocuk doktoru **** değil **** beyaz beyaz olur dedi evet herkesten duydum karışım varmış sali gidecez cildiyeye inşallah geçer ya bende olsun isyerse her yerimi kaplasin ama çocuğumda olmasin çok üzülüyorum gece 2 de ağladı acaba kaşınıyor mu dedim butun çamaşırları durulamaya attım tekrar tekrar saat iki De :(
(2,487 puan) tarafından
Çeşidi var canım kızımda ki beyaz değil di aynen böyle yaralara dönüşüyordu tabiki de illa u.yuz dur demiyorum en iyisini cildiye bilir kaynat kiyafetlerini carsafini yastığını güneşlet çok geçmiş olsun
(513 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun gidecez salı bakalım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 588 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde acemi_anne (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu

381,355 soru

11,416,790 cevap

34,967 kullanıcı

...