0 oy
586 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,668 puan) tarafından

image

kizlar ben annemdeyim dün kardeşimin belli yerlerinde böyle şeyler çıktı omzunda kolunda çenesine yakın yerde falan. Nedir bu başına gelen oldu mu? Yarın hastaneye gideceğiz buraya da sorayım dedim.

21 Cevaplar

+1 oy
(6,817 puan) tarafından
kurdeşen canim netten arastır istersen
(1,668 puan) tarafından
Hadi yaa. Çok az yerlerde var ama biraz kaşınıyor diyor :/
(6,817 puan) tarafından
dagılabilir canim saglik ocagina gidin gecmis olsun
(1,668 puan) tarafından
Yarın direk hastaneye gideceğiz inşallah canım.
(2,705 puan) tarafından
Ben de öyle düşündüm çünkü benim oğlumda da oluyor.
İlk başta bizim de kolunda az az başladı sonradan yayıldı. Gözde dudakta vs şişme oldu. ihmal etmeyin. geçmiş olsun.
(1,668 puan) tarafından
Evet az az başlangıç şuan .inşallah bişeyi yoktur da tez geçer.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alerji sanırım 
(1,668 puan) tarafından
Farklı bişey de yemedi aslında kaşınıyor diyor.
0 oy
tarafından
Alerji yapmış olabilir mi
(1,668 puan) tarafından
Farklı bişey de yemedi ki.
tarafından
Bende de olmuştu farklı bişey yemedim içmedim ama çamaşırlara kullandığım deterjandan olmuş en iyisi doktorun bakması farklı bişey de olabilir geçmiş olsun
(1,668 puan) tarafından
Çok sağol canım. Yarın götüreceğiz bakalım.
0 oy
tarafından
Yedigi birsey dokunmus alerji yapmis galiba.  
(1,668 puan) tarafından
Bilemedik ki farklı bişeyde yemedi.
tarafından
Cikolata yediyse o da yapabilir
(1,668 puan) tarafından
Çikolatadan ziyada arada kek yiyor ama her zaman yediği keklerden.
(1,272 puan) tarafından
O hiç belli olmuyor. Bende herzaman domates yerim alerjik bir durmum olmadı. Ama 3 sene önce aynı durumu yaşayıp takip ettim, Çiğ domates ne zaman yesem başladım kasinip  kabarmaya.
0 oy
tarafından
Ne yedi dün fıstık muz yumurta süt ?
(1,668 puan) tarafından
Sütlü bisküvi falan yiyor ama sürekli yediği şey bide kaşınıyor diyor.
tarafından
Alerji kaşınır zaten.
Yemesin birsure sütlü buskiviyi
(1,668 puan) tarafından
Yeni yediği bisey değildi aslında. Sonradan alerjisi çıkma gibi bi durumu olabiliyor mu?
tarafından
Onu bilmiyorum canim
(1,668 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol yinede❤️
0 oy
(135 puan) tarafından
Çok mı kaşınıyor ben kurdesene benzettim kasiyinca gelir sonra gider ama tatlı tatlı kaşınır zor bir sey
(1,668 puan) tarafından
Arada kaşınıyor diyor. Her yerinde yok kolunda boynunda falan var.
(135 puan) tarafından
Belli bir süre  sonra geçmiyorsa alerji eğer geçiyorsa kurdeşendir
(1,668 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol ya. yarın hayırlısiyla bı götüreceğiz inşallah bisey derler.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Halk arasinda bunun bir adi vardi ama hatirlamadim simdi .yeğenimde de olmustu baya alerjik bir vucudu var ama onun 
(1,668 puan) tarafından
İki defa oldu arada kaşınıyor diyor. Alerji oldu desem farklı bişey de yemedi.
(1,944 puan) tarafından
Kivi yedi mi hiç
(1,668 puan) tarafından
Yok yemedi sevmiyor.
(1,944 puan) tarafından
Bir kere de kividen sonra olmustu yegenimde o yuzden sordum. Cok kasinir ya hemen doktora goturun ilac veriyorlar
(1,668 puan) tarafından
Şuan az var yarın sabah götüreceğiz insallah randevu alındı. İnşallah bişey derler.
0 oy
(15,151 puan) tarafından
Oğlumun oldu benim de olmuştu. Alerji bu..yediği içtiği bişey dokunmuş olabilir. Oğluma acilde şurup falan verdiler kullandık geçmedi.bir.iki.gun sonra özelim aciline gittik. Kortizonlu iğne yaptılar. Öyle geçti şükür. Ama sağlık ocağındaki ebe bı daha kortizonlu iğne yaptirma dedi ama. Sonrasında 
(1,668 puan) tarafından
Bakalım bizde yarın bı götüreceğiz. Farklı bişey de yemedi aslında ki bianda az azar çıkmaya başladı. Her yerinde de yok sadece kolunun bı yerinde boynunda falan.
(15,151 puan) tarafından
Yarına yayilabilir. Yarın çocuk dokturuna götürün
(1,668 puan) tarafından
Aynen yarın sabaha ravdevu aldık bakalım inşallah tez geçer.
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Alerji ye benziyo sanki 
(1,668 puan) tarafından
Vücudunun bazı yerlerinden azar azar var birazda kaşınıyormus. Hiç alerji gibi bi durumda başımıza gelmedi ki tecrübemjz olsun:/ inşallah yarın bişey der doktor.
0 oy
(129 puan) tarafından
Çikolata alerjisi olma olasılığı var mı acaba hiç tahlil yaptrdiniz mi benim oğlumda böyle oluyor fazla çikolata kaçırdığı zaman
(1,668 puan) tarafından
Hiç alerji gibi bı durum yaşamadığımiz için yaptirmadilar.
(129 puan) tarafından
Anladım . Muhtemelen yarın alerji testi de yapılabilir belki alerji gibi duruyor ama tabi kurdeşen de olabilir
(1,668 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol yinede ❤️
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım alerjiye benziyor 
(1,668 puan) tarafından
Çok sağol canım. Yarın bı götürelim ya bide kaşınıyor diyor.
0 oy
(178 puan) tarafından
Kurdasen bu stresten korkudan vb den bile oluyor en fazla uc gune gecer acilde surup veriyorlar
(1,668 puan) tarafından
Vücudunun çok az yerinde var kaşınıyor ilk bı alerjiden şüphelendik ama farklı bişey de yemedi. kurdeşen hiç aklımıza gelmedi. Oda ilk defa başımıza geliyor demek ki. Bulaşıcı bisey mi peki ?
(457 puan) tarafından
Benim kızda olup geçiyo iki saat sonra başka yerimde çıkıyodu
(1,668 puan) tarafından
Sanırım öyle yarın bı gidelim hayırlısıyla tahlil yaparlar inşallah. Çok sağol tecrüben için ☺️
0 oy
tarafından
Alerji olmuş mutlaka doktora gitsin benmde öyle olmuştu en çok ellerim siserdi damarlar patlayacak gibi olurdu doktora gittim yanlış ilaçtan zehirlenme olmuştu 3 ay boyunca tedavi altında ilaç iğne aldim
(1,668 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun. İlaç da kullanmadi farklı bişey de yemedi neyin nesi anlamadık.
tarafından
Ne olur olmaz gitsin bazen bilinmeden birşeyler yan etki yapabiliyor bende bosverdim ama bana baya kötüye patladı daha kötü olabilirdim. Şuan öyle birşey olsa direk girerim o acıyı çektim kardesinde sabah bir acile gitisn ne olur ne olmaz

Şimdiden geçmiş olsun
(1,668 puan) tarafından
Çok sağolasın. Yarın sabah gideceğiz bakalım inşallah bişeyi yoktur tez geçer.
0 oy
(51 puan) tarafından
Kurdeşen ya da huyuz olabilir canım her yerinde var mı
(1,668 puan) tarafından
U.Y.U.Z sanırım böyle olmuyor çok az yerinde var eklem yerlerinde falan bişey yok aslında.  Kurdeşene baktım biraz önce oda olabilir sanırım ya da alerji yarın gideceğiz inşallah tez geçer
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Alerji canım bende de olmuştu daha önce geceleri çoğalıyo ve kaşınmaya başlıyordu ilaç kullandım öyle geçti Rabbim şifa versin 
(1,668 puan) tarafından
Çok sağol canım. Farklı Bişey de yemedi zaten az yiyen bı çocuk anlamadık gitti yani. Yarın hayırlısiyla bı götürelim de neymiş ne değilmiş öğrenelim :/
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Bence de alerji. Alerji illa yediği içtiğinden olmaz. Bi böcek ısırmış da vücudu alerjik tepki vermiş olabilir bence. Bakın bakalım doktorda yarın. Geçmiş olsun 
(1,668 puan) tarafından
Aynen olabilir teşekkür ederiz
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Alerjik deri dökülmesi deniyor buna.bir iğne ile geçiyor.genelde tozdan dolayı olur.kumla oynadiysa kuma elini filan surduyse olur.kasidikca yayailir
(1,668 puan) tarafından
Az çok kaşıntısı var. Yarın götürelim bakalım tahlil falan yaparlarsa çıkar inşallah ne olduğu.
0 oy
(457 puan) tarafından
Üritiker olmuş ya bir şeye alerjisi var yada enfeksiyondan kaynaklanıyor
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Bu kurdeşen canım bendede bekarken oluyordu tüm sırtım kollarım yüzüm komple kabarıyordu. Geçmiş olsun 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Mevsimsel alerji bizde bu şekilde çıkmıştı alerjidr büyük ihtimal 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde acemi_anne (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 277 göst.
0 oy
9 cevap 301 göst.

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...