0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından
Hanımlar biraz önce ılık duş aldırdım üstünü ince giydirdim ilaç vermek istemiyorum başka ne yapabilirim fikri olan var mı 

13 Cevaplar

0 oy
(5,338 puan) tarafından
38se ilaç vermen gerekmez mi doktor bize öyle demisti
(339 puan) tarafından
Versemmi canım 39 olunca ver diyorlar ya genelde
(5,338 puan) tarafından
Yok asilarinda filan hep öyle dediler
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından

38,5 la hastanedeyiz şuan :'(

(7,300 puan) tarafından
Evet cnm 38,5 çıktı
Bekliyoruz daha sırayı cnm
(13,821 puan) tarafından
Demek ondan soğudu ateşi xikcakmis demekki
(7,300 puan) tarafından
Aynen cnm hâlâ arada soğuyor sonra çıkıyor ateşi:(
(13,821 puan) tarafından
Ah kuzum ya geçmiş olsun öksürüyor diyordun dimi
(7,300 puan) tarafından
Ewet cnm
0 oy
(23 puan) tarafından
Calpol verebilirsin ne olacakki
0 oy
(796 puan) tarafından
Cnm ilac vermessen nasil dusecek faydasi olur ilacin 
(339 puan) tarafından
Düşmedi valagaya herkez hemen ilaç vermeyin limonla çorabını ıslatın ılık duş aldırın cart curt diyor hepsini  yaptım düşmedi en son çare ilaç verdim valaha
(796 puan) tarafından
Cnm herseyi yapmissin zaten baktin dusmuyo vereceksin tabi ben zaten anlamiyorum kimisi asiya karsi kimisi ilaca bu ilaclar asilar cocujlarimiz icin   onlarin iyilisgi icin  enfeksiyon gibi hastaliklari ilac olmadan atlatamassin heleki cocuklarda iyi yapmissim canim ilac vererek insALLAH Dusmistur atesi
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İlaç ver çocuğa ve bezde ıslatıp koltuk altına ve başına koy 
(339 puan) tarafından
Verdim canım ilaç
0 oy
(972 puan) tarafından
Çorabını limonla islat giydir ayağına bn öyle yapmıştım etkisini hemen gosterdi
(339 puan) tarafından
Yaptım düşmedi ilaç verdim
(972 puan) tarafından
Enfeksiyon olmasın canım ilaç düşürür bide su içir
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Geçmiş olsun ılık su yapın bir de calpol ver rahatlasın biraz ısrarla düşmeyen inatçı bir ateş olursa mutlaka git 
(339 puan) tarafından
Calpol verdim şimdi bekleyecegim
0 oy
tarafından
İlaç vermelisin bekleme
(339 puan) tarafından
Verdim canım
tarafından
Geçmiş olsun canım hemen geçer inşallah
tarafından
Bu arada yukarıdaki yorumda gördüm calpol vermiş dolven versen daha iyi 3 yaşındaki bebek için canım doktorumuz demişti bizede. Hatta calpol ve dolveni azar azar bir ver daha çok etki eder demişti
0 oy
(394 puan) tarafından
Canım yüksek enfeksiyon var belli ki ver ilacini zaten yarım saatte anca etki eder.
0 oy
(916 puan) tarafından
Dün gece aniden uyandi ağlayarak 39du ateşi hemen calpol verdim düşmedi acilde gittik bogaznda fln hc bsw yok virüs kapmış olablr dedi dün geceden beri atesleniyo dönusumlu şurup veriyorum :( niye cektireyimki düşmüyor başka türlü şuan nobetteym hatta ins cikmaz hiç bı çocuk keşke hasta olmasa 
0 oy
tarafından
En korktuğum ateş bnce ilaç ver canm şu aralar salgın var salgındada en belirgin etki ateş .. bnm kızımında geçen gün çıktı ateşi doktora götürdüm menenjit aşısı varmı diw sordu . Allah korusun hastaneler menenjit geçiren çocuklarla doluymuş
0 oy
(686 puan) tarafından
Bence bir ölçek calpol ver ilaç vermek kstemeyebilirsin ama ateşinin çıkmasıni mi bekliosun zaten duş aldırdım diosun başka bişey yapamazsın ateşi 39 a bı an çıkar anlamazsın 5 dkkada boğaz enfeksiyonu olmuştur ateş varsa Dr da antibiyotik başlatir yani en azından bizim durum böyle oluyor 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Bacım gecmıs olsun evınden sarımsaklı zeytinyagını eksık etme ayagına lımonlu corap da gıydırebilırsın çokta eziyet etme dayanamıyosa calpol ver yatır uyusun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 248 göst.
0 oy
6 cevap 78 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu

379,885 soru

11,371,979 cevap

34,854 kullanıcı

...