+1 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (471 puan) tarafından
Kizlar piskolojim alt üst oldu artik Perşembe günü kontrolum var di gittim hastaneye bana sancin var acilmana bakim acilman varsa yatiracam dedi acilmam yoktu eve gonderdi dogurmazsan iki gun sonra gel dedi  eve geldim gecesi kanamam oldu yogun degil lekelenme seklinde cuma gunu oglen acile gittim dogumhaneye gonderdi  sancilarim yine hafiften çikti acilma yok beni merkez hastaneye gonderdi oraya gittim 70 bulan 5 dk bir sancim çikti acilmam 1 santim olmuş yatirdilar beni gece sancilarim 100 buldu 3 dk bir olmaya basladi  ve acilmam 2 santim oldu bana iki 3 saate kalmaz dogurursun dedi  sabaha karşi sanci kalmadi  taburcu oldum eve geldim lekelenmelerim devam ediyo arada nişanim geldi hafif sancilar geliyor geri gidiyor artik dogurmak istiyorum ne yapacam ben ya 39 haftalık hamileyim ilk gebelik 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Merdiven in çık yürü hafif hafif eğil doğrul ben böyle doğurdum benim ki erken geldi biraz  Allah yardımcın olsun ama hayret ediyorum seni nasıl saldılar yani gözetim altında olman gerekiyor 
(471 puan) tarafından
Bende bilmiyorum canim ya  inan gerceten aglayacam artik ne yapayim bilmiyorum Allah razı olsun canım inşallah sancilarim artarda dogurrum Perşembe gununden beri lekelenmelerim var artik korkmaya başladim
tarafından
Nerde yaşıyorsun başka hastane varsa hiç durma 3 4 cm açıklıkta direk yatırmaları gerekiyor sakin eve gitme
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Bu durumda 39 haftalık bir gebeyi nasıl bıraktılar acaba diye düşündüm.  Hazırlıklı ol canım bebek gelmek üzere 
(471 puan) tarafından
Gelsin canim gelsin artik Perşembe den beri benim moralerim sıfira indi bir doguruyon diyorlar bir dogurmazsin diyorlar şaştim kaldim
0 oy
tarafından
Aa nasıl bıraktılar seni gözetim altında olman gerekiyor başka hastaneye gitmelisin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 405 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,039 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sjsjsk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 603 göst.