0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (557 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hanımlar ben 3 aylık hamileyim. Kanımda kızamıkçık virüsü çıktı . Aktif geçiriyosam çocuk için çok riskli ciddi sağlık sorunları olur zihinsel bedensel yada sağır kör olur aldır dediler . Riskli gebeliğe yönlendirdiler oraya gittik orda avidite testi istediler şimdi onun sonucunu bekliyorum. Tabi baya endişeliyim. Böyle diyip de doğumdan sonra bebeği sağlıklı olan var mı. Ben ne olursa olsun aldırmak istemiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(36 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben Aksaray'da yasıyorum Konya dakı Alı Acar diye bı doktora yönlendirdıler benı bana demıstıkı%100 rısk lı olan hastam ın çocuğu sağlam doğdu demişti 
(36 puan) tarafından
Rabbımın takdırı ben ne olursa olsun doğuracaktım aldırmayı asla dusunmedım hep dua ettım. Hepımız bı engellı adayıyız
(557 puan) tarafından
Yazık günah ya bazı anneler korkuyor aldırıyor. Kim bilir kaç sağlıklı çocuk canından oldu  :((
-Reklam-
0 oy
(557 puan) tarafından
Annişler nerdeyse kimse görmemiş :((
0 oy
(557 puan) tarafından

Belki bu sefer gören olur. :'(

0 oy
(36 puan) tarafından
Aynı şeyleri yasadım canım ilk oğluma ilk 3 ay içinde gecırdım bende%50 rısk vardı oğlum ıcın çok şükür hıc bisey ı yok
(557 puan) tarafından
Bu doktorlar neden bu kadar acımasız. Çocuğu aldırmam için uğraşıyolar sanki. İnşallah benim bebeğim de sağlıkla doğar. İçim rahatladı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem bende kabakulak kardeşimde kızamık geçirmiş gebeylen çok şükür hiçbir sıkıntımız yok ama ağır hastalıklar belli olmaz Allahın işi. 
(557 puan) tarafından
Bende enfeksiyon çıktı ama ben hastalanmadım ki en ufak belirti bile yok umarım birşey çıkmaz.
(13,202 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(411 puan) tarafından
Ne yaptın cnm
(557 puan) tarafından
Baktım sorularına canım . Sende igg pozitif buda eskiden geçirdiğin için yada aşın olduğu için pozitif merak etme bu konuda baya araştırma yaptım
(411 puan) tarafından
Cnm sağlık ocağından geldim aile hekimi istemişti bu sonucu kadın doğuma gorunmen gerek dedi riskli bir durum mu dedim biraz dedi gidicem bende sende dr mu bakti
(557 puan) tarafından
Onlar her şeye riskli diyorlar. Bana daha beterini söylediler. Sen direk avidite testi iste. Yoksa sürekli kan alıp canını yakarlar
(411 puan) tarafından
Saglik ocagi yapar mı ki hastanede mi yaptırsam uzmanda daha iyi olur
(557 puan) tarafından
Hastanede yaptır canım şehir hastanesi. O test biraz geç çıkıyo benim 8 gün sonra çıktı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 296 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...