0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (2,892 puan) tarafından
Banyoyu yapicaz mermer desenli olmasını istiyorum ama siyah beyaz mı yoksa yerler koyu bej duvarlar da açık bej yine mermer desenli mi olsa ikisinin arasında kaldım 

En önemlisi de lavabo ve tuvaleti siyah kullanan var mı çok leke tutuyor mu bide benim gördüklerim hep mat su izi kalıyor mu

Açıkçası temizliği zor diye çekiniyorum ama çok beğeniyorum duruşunu 

11 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Su lekesi olur toz belli eder ta bej yada gri iyidir
(2,892 puan) tarafından
Of biliyorum ama işte kendime kanıt olsun diye açtım postu
-Reklam-
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Ayyyy sakın siyaha bulaşma bebiş. Valla su lekesinden kirecinden sinir krizi geçirirsin 
(8,922 puan) tarafından
Evet görüntü müthiş. İlk temizlik yapıp kurulayıcna otur izle için açılsın. Ama sonra birisi elini yıkasın otur sinir krizi geçir :D
(8,922 puan) tarafından
Benim değil de annemleirn öyleydi canım. Babam her girip çıktıktan sonra annem elinde bezle girer siler kurular. Öyle sinir bozucu.
(2,892 puan) tarafından
Hemen kurulamak mi gerekiyor ki
(2,892 puan) tarafından
Ayy vazgeçtim sanırım
(8,922 puan) tarafından
Kurulamazsan su lekesi oluşuyo işte canım. Garip anam her yıkamada kireç sökücü filan dökerdi yazık. Su değince filan kurulamak gerekiyor hep. İz oluyo yoksa
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Siyah kadar rezillik yok emin ol
(2,892 puan) tarafından
Senin lavabon ve tuvaletin mi siyah peki
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Hep kirec ve su lekesi oluyor temizligi göstermiyor. Asla tavsiye etmem. Gercektem cok zor
0 oy
(7,736 puan) tarafından
Tavsiye etmem kısacası 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Zamanla su lekesi kireç ortaya çıkıyor tavsiye etmem hamileyim diye fazla deterjana bulaşmak istemiyorum çamaşır suyu felan gibisinden yavaş yavaş su lekesi tutuyor anca bulaşık teli ile ovalarsam çıkar diye düşünüyorum 
0 oy
(189 puan) tarafından
Sakin siyah yapma kireç ve su lekesi temizlemekten piskolojin bozulur bana göre banyo sade beyaz olur ben fayanslarim dolaplarim hep beyaz ona rağmen su lekesi kireç lekesi beni rahatsız ediyor 
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Kullanış açısından soruyorsan yerleri mat koyu gri, derzleri de gri yaptır kir hiç belli olmaz. Birisinde görmüştüm wc banyo öyleydi. Çok hoş durmuyor belki ama kullanışlı bence.. Siyah görmedim ama su lekesi çok olur gerçekten de
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Siyah pişmanlıktır :D

0 oy
(48,679 puan) tarafından
gri guzel.duruyo banyoda 
0 oy
(179 puan) tarafından
Benim siyah çok net diyim hiç önermiyorum . Bataryalar bile siyah onu da önermiyorum hemde en kaliteli olanları aldık zamanında ama pişmanım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 128 göst.
30 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 323 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 112 göst.
28 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde cnsn (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı