0 oy
127 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (220 puan) tarafından
Katı meyve sıkacağı alacağım 1.5 yaşında ki çocuğum için sizce kullanışlı bir ürün mü tavsiye eder misiniz meyve sebze posasini çok çıkarıp ürünleri hiç ediyor mu

12 Cevaplar

0 oy
(4,158 puan) tarafından
Benim çeyiz paketimde vardı Karaca'nın kuzum bu sene 4 sene olacak evliyim daha hiç kullanmadım valla eşim hep diyor açsana şunu bozuk mu değil mi onu bile bilmiyoruz yukarı kaldırmışım bide ha bugün açarım ha yarın diye diye 4 sene oldu ☺️ yani bence gerekli ama yoksa niye alayım ☺️☺️
(592 puan) tarafından
Çok sabırlısın :D
(4,158 puan) tarafından
Ahaha sorma kuzum :)))
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kesinlikle tavsiye ediyorum ama makina önemli bu aşamada..
0 oy
(2,753 puan) tarafından
İyisinden alacaksan al yoksa hiç alma. Bende Siemens var tertemiz telef hiç olmuyor ama bı ara ucuz diye başka bişey almıştık telef ediyordu baya baya
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Şu aleti alıp kullananı görmedim 
0 oy
(998 puan) tarafından
Var ama hiç kullanmadım 
0 oy
(472 puan) tarafından
Var canım birkaç kere kullandım öyle kaldırdım bence gereksiz baya   bir meyve atacaksın da bir bardak çıkaracak
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Bekonun var bende çok kopuruyor o yüzden çocuklar sevmedi 
0 oy
tarafından
Kullaniyorum ben memnunum . Arnica markasi . Taze meyve suyu icmek icin guzel oluyor 
0 oy
(535 puan) tarafından
Bende arzum var güzel ama 3 4 jere anca kullandım uğraşmıyorum ya
0 oy
(1,250 puan) tarafından
He var koltuğun altında duruyor 
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Ben simbonunkini aldım gayet te kullanışlı çok şükür işime yarıyor 
0 oy
(4,157 puan) tarafından
İlk hamilelikte. Suyum simirdaydi acil perinatoliga detayliya yinlendirmisti doktorum. Hemen gttik. Suyum tam sinirdaydi bitik degikdi. Dediki havuc suyu armut suyu ic. Ogun eve gecmeden aldim karacaninkini. İctim bir haftaya duzelmisti suyum artmisti. Neyse hala kullanirim elma armut havuc falan kendimde severim kizimada sikarim. Oglana daha baslamadim.  Ben kendim ara sira camim ister kendime de sıkarim .
(4,157 puan) tarafından
İyle ziyan edecek sekilde meyveyi hic etmio  guzel suyunu sikio posasini ayirio. Ben biraz pisali icelim. Vucuduma posa da girsin diye posadan meyvesuyunada katarim az bise. Sey gibi olur cappy pulpy portakal varya posali:) onun gibi seviyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
26 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelihaanne (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
14 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Doga_DVM (4,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 232 göst.
29 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevgiolmez (44 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...