0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından
Eşim ağladigim için uyandırdı sesime uyandı normalde uykusu ağırdır. Ruyam çok kötüydü havalar da çok karanlık uyumak istemiyorum havanın aydinlamasini bekleyeceğim.. birde 32+6 haftalık hamileyim korktum bebeğime bişey olacak diye. Önceki hamileliğimde korkutuluyordum ve kalbi durmuştu Allah'ım korusun birdaha yaşatmasın aynı şeyleri hareket etti bebeğim içim rahat ama korkuyorum işte

5 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Bol bol Ayetel Kürsi oku geçmiş olsun rabbim bida yasatmasin
(652 puan) tarafından
Amiin sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben hamile değilim ama şuan aynısı banada oldu hemde yatağın içinde uyaniktim birden kendimden geçtim eşimde evde yoktu aradım hemen geri geldi çok korktum bende uyuyamıyorum 
(652 puan) tarafından
Allahalla geçmiş olsun canım karabasan olabilirmi seninki uyaniktim diyorsun
(1,313 puan) tarafından
Yok canım karabasan değil kızıma doğum yaptım sonra bu hale geldim sürekli sabaha karşı böyle oluyor sesler duyuyorum rüzgar esiyor titriyorum ağzım yamulacak gibi oluyor bazen uykuda oluyor bazen de kendimdeyim
(652 puan) tarafından
Ben muska takindim ilkten sonra çok faydasını gördüm neredeyse 8 ayda ikinci korkutulmam bu ama önceden iki gune bir hiç aksamadan korkutulurdum artık uyandığımda aa yine korkuttular gibi basit tepkiler veriyordum alışmıştım bildiğin ama uykular zehir oluyordu sende git okun muska tak bence ama bildiğin güvendiğin hoca olsun seninki daha değişik mis
(1,313 puan) tarafından
Evet bende çok alıştım ama korkuyorum tabiki annem muska yaptiricak bir hocaya
(652 puan) tarafından
Benim üçüncü muskam bunun faydasını gördüm çok şükür
0 oy
(982 puan) tarafından
Beni hamile iken çok korkuturlardi 3 Felak 3 nas ayayel Kürsi oku sağ farafina dönüp yat cnm telefonuna inşirah süresi indir onu uyumadan aç dinleyerek iyi çok faydasını gördüm çok şükür hergun ağlayarak uyanıyorum çoğunda eşim olmuyordu gorevdeydi çünkü 2 günde bir izni vardı ozaman rahat uyuya biliyordum kızartma türünden biraz uzak dur rüyalarda baya etkisi oluyor özellikle ben patlıcan yedim zaman hala korkutuyolar hamile iken 1 kere yedim yatmadan önce 2 saat önce yemeyi kes ki korkutuyolar ozaman yediklerimiz bazen ağır basıyor oda etki ediyor Allah'ım sağlık ile kucağına almayı nasip etsin yavrumu bismillah de uyu bebisini severken salavat getir çok rahat uyursun insallah
(652 puan) tarafından
Ya aslında biraz benim yüzümden oldu beşiğin üzerine ceketimi bırakmıştım sabah eşime tost yaparım mutfak soğuk giyip gideyim diye gece iki defa uyandım ceketin yakası karanlıkta aynı kafaya benziyordu biliyorum ceket ama bilinç altı işte birde uyumadan önce çok az ağladım gözü yaşlı uyudum böyle oldu. Hamilelik hormonları işte
(982 puan) tarafından
Ben bir rüya gördüm hamile iken abimi öpüyor kokluyordum caminin orada abimi 3 senedir göremiyorum özlemiştim hemde çok cezaevindeydi sonra mis gibi kokusunu çektim gerçek hayattaki kokusu gibi aynı hiç unutmam onu sonra yoğurt yiyorum 5 kilo bitiyor tekrar yoğurt yiyorum 3 lt doyamıyorum annemi aradım rüyamı anlattım çok özledim ondan heralde anne dedim annem isim var dedi kızım sonra konuşalım dedi doğum yaptım kırkım çıktı annem bana birşey dicem dedi anlatmaya başladı kızım abin o gün senin rüyanda girdi gün var ya evet hiç girmezdi dedi o gün girdi dedim nokduki anne. Dedim bayram sabahiydi 1 .günü hiç unutmam annem o gün sen rüyayı gordunde beni aradığında ben abini toprağa verdim sana diyemedim hamile ve gebeliğin hep riksliydi dedi düşük tehliken var ve 8aylik hamileydim birşey olur torununu kaybederim diye diyemedim abin ruyana veda etmeye girmiş senin dedi seni çok seviyordu dedi unutma sakın dedi intahar etti ve diyemedim ve sende lokusa iken 20 günlükken intar etmiştin dedi ben bu acıyı iki kere yasicam diye çok korktum dedi diyemedim toparlanmani bekledim dedi gerçekten çok ağır birşey özür dilerim bunu anlattım için affet ama bu benim bu hayatta gördüm en güzel rüya abimi kokladım lokma dicem dua et bol bol benim rüyam genelde çıkıyor ailem eşim hep anlatırım dediğin rüya çıktı derler ama o gördüm rüya bam basba bir veda idi siyah giymişti abim o kötü haber geldi beyaz gördüm rüyamda yoğurt yedim doymadım ayrılıktir beyaz oda çıktı annem o hafta bana süt getirip üzüntülü hali ile canın yoğurt çekmiş senin diyip şehir dışından gelip yoğurt mayaladi sırf anlamayın diye
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Başlıktan başkaları da korkabilir canım

Yaşadığın uyku felci olabilir mi? Böyle düşünme bence rüyayla ilgilisi yok demek ki nasibi bu kadarmış 
(652 puan) tarafından
Korkutuldum kelimesinden mi korkacaklar anlamadım
(5,108 puan) tarafından
Cinlerden bahsediyorsan ya da karabasan bundan korkulabilir. Ben de zamanında çok korkardım ama çok şükür yendim bu korkumu Allah'ın izni olmadan bir yaprak bile yerinden oynamaz
0 oy
(240 puan) tarafından

image

Bu duaları oku abdestli ol sürekli 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 289 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bastet (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy