0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından
Bu saatte görülen rüyalar ne kadar haberci bilmiyorum doğrusu. Rüyamda giriș katta oturuyoruz hemen mahallede düğün oluyor. Evin 3 pencereside hemen kapının önüne bakıyor. Salonda yatıyorduk güya uyanıp arka odaya gittik ortada bir boș oda daha vardı. Sonra silah sesleri duydum. Mermi bize gelecek korkusuyla odadan koridorda durduk fakat 3 odanın penceresinide o koridordan gorebiliyorduk. Eșimi tam terse dondurup arkasina gectim. Mermi bana gelsin diye fakat birden nefes alamamaya basladi eli ayagi tutmaz oldu dustu kollarimda bu sira hamileyim gercektede ruyadada hamileydim. Kucagima aldim resmen iki elimle nasil cesaretse tasiyadabiliyordum pencereye yonelip yardim edin diye bagirmaya basladim kimse duymuyordu ama okadar cagresiz ve korkmustum ki korkudan uyandim. Rabbim hayir etsin insallah hala etkisindeyim.

9 Cevaplar

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Hayıra çıkarsın Rabbim insaAllah. Gerçekten yaşıyor gibi oluyor insan. Geçenler de ben de gördüm ailemle ilgili bir rüya, uyanınca nasıl sevindim anlatamam. Sanki hiç bitmeyecek gibi oluyor.
(748 puan) tarafından
Vallahi öyle insan okadar korkuyorki. Bazen ruya oldugunu ruya icersinde idrak edebiliyorum kendimi uyandiriyorum. Fakat bazen cok gercek gibi oluyor bu seferde etkisinden kurtulamiyorsun.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
ayetel kursu oku her zmn yatmadan once ve su duayi et yarabbi görünen ve gorunmeyenlerin serrinden seytandan ve seytanlasan insanlarin serrinden sana sığınıyorum sen evimi ailemi esimi beni ve dogacak cocugumu koru yarabbi sana sığınıyorum.. ben hamileyken de okurdum aliskanlik olmus hala okuyorum hamike oldugun icin bu tur ruyakar gormen normal kuzum rabbim seni ve bebisini korusun:)
(748 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim normalde soyluyorum fakat bazen yinede olabiliyor boyle seyler
0 oy
(389 puan) tarafından
Canım rüyalar herkese anlatılmaz . Hayır olsun inşallah
(748 puan) tarafından
Evet anlatilmaz normalde fakat insanlarin hayir olur insallah demesine ihtiyacim var suanda. :(
(389 puan) tarafından
Dua et öyle uyu canım allagin izniyle bişey olmaz
(748 puan) tarafından
Tesekkur ederim sagol canim tekrar edecegim simdi
0 oy
(937 puan) tarafından
Kötü rüya anlatilmaz diye biliyorum canım takma kafana rüya sonuçta 
(748 puan) tarafından
Kucukken tekrar ederdi kaldigi yerden ruyalarim. Artik olmuyorda. Ama dejavu yasadigim ruyalar oluyor. Cok degisik ya. Amin insallah canim
(937 puan) tarafından
Ay evet ya o dejavu bende de çok oluyor .zaten rüyaların sırrını bilim adamları bile halen cozememis .en uzun rüya 7 saniye sürer diyorlar biz bütün gece rüya görmüş gibi hissediyoruz mesela .
(748 puan) tarafından
Aynen oyle 7 saniye 7 saat gibi geliyor sanki. Acayip uzun birde ama ruh bedenden ayrildigi icin zaman mekan kavrami kalmiyor belkide ondandir.
(3,551 puan) tarafından
Benim hala devam ediyor ya.. Bazen sinir krizi geçiriyorum yatıyorum kalkıyorum hala devam ediyor rüya.. Birde çok etkisinde kalıyorum. Sadece rüya değil. Çoğu şeyin etkisini hemen atamıyorum üzerimden.
(748 puan) tarafından
O cok kotu insallah biran once kurtulursun Rabbimin izniyle.
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sen ekmek çıkar evden annem hep öyle der bana kötü bi rüya gör Sen direk ekmek ver hayır yap
(748 puan) tarafından
Peki yapacagim tesekkur ederim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Anlatma kimseye Allah'ım kötü rüyadan sana sığınırım de 

Allah'ın izniyle bu saatte görülen rüyanın pek önemi Yok 
(748 puan) tarafından
Oyle dedim zaten canim. Tesekkur ederim.
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Hamilesin ağırlık basmış cnm haberci rüya olduğunu sanmıyorum yine de hayırlara vesile olsun inşallah
(748 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum canim tesekkur ederim sagol
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Hemen Ayetel Kürsi nas Felak ihlas Fatiha oku hepsinden 7 kere ve inşirah rahat rahat uyurusun Rabbim seni korusun canım
(748 puan) tarafından
Normalde hep okurum hatta eve bile bir iki saatlik dua dinletirim bakara ayetel kursu falan neden boyle oldu anlamadim hamileyim sanirim oyuzden.
0 oy
(791 puan) tarafından
Buna benzer bnde gördüm bu gece
(748 puan) tarafından
Sendemi hamilesin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 390 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Beyzanur (821 puan) tarafından soruldu