0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kizlar bebegim hastalandi bigun 3 gunu ates yok cok sukur ama surekli oksuruyor bide burnu tıkalı saglik ocagna gitsem bisey yaparlarmı calpol iciriorum bi 

2 Cevaplar

0 oy
(482 puan) tarafından
Hiçbir şey vermezler daha çok küçük, ama ciğerine inmiş mi diye bakabilirler onun için götürebilirsiniz, inmediyse verebileceğiniz bir şey yok ateşi çıkarsa calpol vermekten başka. Bol bol emzirin hatta siz ıhlamur için sarımsak yiyin sık sık emzirin ki antikoru çoğalsın 
(121 puan) tarafından
Surekli emziriorum ama surekli uyumak isdior yada benj emek isdemior kac defa ac yatirmak zorunda kaldim memeyi tutmuyor salayinca hemen uyor suan etrafda cok hastalik var ya eşimin aileside saolsunlar 1 hqftadir sabahdan aksama kadar hastanedeler sonra eve geliolar buyuk ihtimale ordsn bulaşdi
(482 puan) tarafından
Maalesef bebek yanına gelen her şnsan düşünceli olmuyor. Burnunu açık tutmaya çalışın inşallah çabucak atlatır kuzucuk
(121 puan) tarafından
Yok kac defa elerini yikayin diorum geliolar bebegi seviolar gidimde elimi yıkayim diolar kendileri soba sıcagina aliskin dogal gaz yanior elektirik sobayi kapatmiolar geldiklerinde kac defa uyardim kapatin cok sicak die  yok üsüyor deyip durdular cocugu kucagma bi aldim yatiği dosek ıslakdı nasil terlediyse sınır krızleri gecirdim kayinbabam disari soğuk die oğlunu okula yolamior düşün yani ama kesin onlarda bende hata buluyolardir sıcaga alisdirmak isdemiorum ben ama incede giydirmiom tabiki onlara gore ince
(482 puan) tarafından
Ter tehlikeli aslında , değiştirmek isterken de üşütme ihtimali var. Rabbim kolaylık versin size , Allah empati duygusu versin onlara da
(121 puan) tarafından
Amin insallah saol canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burnunu açmalısınız fizyolojik serum ile.

Bol bol emzir ateşi varsa calpol ver
(121 puan) tarafından
Simdi saglik ocagna gidecem hem ondan alcam cok icden öksürüyor  gozlerini acamior surekli uyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevde Meva (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...