0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından
Kızlar bebeklerini dolapları açmasın diye kullanıyorsunuz fotograf atar mısınız 8 aylık kapakları acıyor heryeri ama bu güvenlik kiltleeri temizlemesi zor oluyor muş öylr mi  siz neler kullanıyor sunuz 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay neden zor olsun al eline kullandın dış fırçasını sur üzerine cifi sıl çocuktan önemi değil ya 
(3,181 puan) tarafından
Karıştırcagı yerler var karıştırmıyacagı yerler var
(2,369 puan) tarafından
Bak fazla tepki veriyorsun ben kötü hosey demedim tabak bardak kirsin demedim sütü döktü dedim saç kurutmaa makinası temizliyor yapiskanini
(2,369 puan) tarafından
Orası öyle art niyetli yazmadım size ne demen kaba bence olumlu yaxanda çıkar olumsuz yazanda eleştirenlere acik olmak gerekiyor
(3,589 puan) tarafından
Ben deterjan koyduğum dolapları kilitledim
O dediğin yapiskanida eski olanı ben asetonla çıkardım yapiskanini nasıl iz yaptı var ya dolap gitti resmen:) ama napayım bilerek yapmadım yapcak bişey yok
(2,369 puan) tarafından
Canim saç kurutma makinesi çıkarıyormus
-Reklam-
0 oy
(907 puan) tarafından
cekmece dolap kilit dayanmiyo en son bantla yapistrdm bi 2 defa acmaya calisoyo acilmicagini anladgi an unutuyo Allahtan
(3,181 puan) tarafından
Bantla nasıl yapıştırıyor sun
0 oy
(139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bebek yağı tun yapıskanı cok güzel söküyor istedgn gibi yapıştır bi sürger biraz yag ter

image

temz yapıyor.bn kilit aldım cok saglam tutuyor

(165 puan) tarafından
Fotoğraf atar mısın canım hangi kilidi kullanıyorsun
(3,181 puan) tarafından
Sen nasıl kullanıyorsun cnaım
(139 puan) tarafından
Fotograf nasıl atılıyor bilmyorm ki markası wappa trendyoldan almstm.tamam çözdm attm
(165 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benimki de 8 aylık TV nin altındaki çekmeceyi aciyo dolap kapağını falan ben düşünmüyorum kilitlemeyi yoksa daha çok merak eder çocuk.  İlk kizimda da 8 9 aylikti her çekmeceye gittiğinde kucağıma aldım birlikte baktık izin verdim eline alıp incelemesine oradaki malzemeleri. Bir süre böyle oldu sonra bıraktı ilgisini yitirdi bir defa gidip karıştırıp dökmedi 5 bucuk yaşında şuan.
(3,181 puan) tarafından
Canım benim mutfak dolapları küçük konsolda duruyor tabak canaklar cekme evlerde duruyor o yüzden kilitlemek isitiyom
(3,151 puan) tarafından
Tabak canaksa yine önlem alabilirsin benim TV ünitesinde şarj kabloları bez ıslak mendil falan duruyor kilitlemiyorum mutfakta da alt dolaplarda plastik leğen tava tencere vs var kilitlemedim hiç. Ama çocuk kilitleri kullanisli bak onla kilitleyebilirsin temizliği de kolay döktükten sonra o kalan yapışkanlı izin üstüne saç kurutmasini tut ısınsın sonra bezle iyice sil hemen çıkıyor
(3,181 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ler
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(5,014 puan) tarafından
Dolabın iç kısmından takılan dolap kilitleri var onlara bakabilirsin 
(3,181 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım ilk defa duydum
(3,181 puan) tarafından
Açmaya calışırken nasıl acılıyor canım
(5,014 puan) tarafından
Çekmeceyi ya da kapağı biraz çekince iç kısımdaki düğme gibi yer görünüyor oraya basınca açılıyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Başlığı okuyunca bu daha iyi günlerin dedim içimden :D 

Ben e bebekten almıştım canim cokta zor cikmiyo aslında yani siliyorum izde kalmıyo

0 oy
(225 puan) tarafından
Güvenlikli kilitlerini de çözdü bizde çözüm olarak kulpları söktük şuan çok iyi oldu rahatladık resmen sürekli parmaklarını kıstıracak bişey düşürecek korkusu yok kafamız rahat evet biz biraz zorlanıyoruz ama alıştık 
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Benim oğlum 2 yaşında canım daha hiç kilit vs kullanmadım. Çünkü merakından sürekli dolaplara gidiyor içinde ne var görmek istiyor.  Ondan o boşaltıyor ben dolduruyorum :) kırılacak şeyler koymadım alt dolaplara diğer şeylerle de oynasın bende geri dolduruyorum :)

0 oy
(2,799 puan) tarafından
Bütün kulpları söktüm evde nerde kulp varsa çok rahat ettim bu şekilde 
0 oy
(1,070 puan) tarafından

image

bizim dolaplar bu şekilde kilitli benim kızım da 9 aylık her yeri açıyor 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla canım ilkinde kilitlemedim ikinci başladı şimdi ikincide de takmadım sadece yerin varsa deterjanları yukarı dolaba kaldir birde bıçaklari yetiyor
(3,181 puan) tarafından
Canım oldugu gibi tabaklar bardaklar tam onun uşaşagıbyerdr yerim pek yok konsola koymuştum
(4,431 puan) tarafından
Heee o sıkıntı bantlaya bilirsin belki ama konsoldan çıkar bnce ya koruyucu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy
2 cevap 75 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ss93 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BirAnne23 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 121 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,814 kullanıcı

...