0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kizlar benim bebeğim emen bir bebek hiç mama vs kullanmadık şu son 1 haftadir sütüm inanılmaz azalma var çocuk emiyor emiyor çok çok az geliyor basbasbagiriyor ek gıda da pek yemiyor tam anlamıyla henüz alışamadı sütüm tamamen kesilmesinden çok korkuyorum önceden geceleri uyuduğumda sabah kalktığımda göğsüm taş gibi olurdu şimdi saatlerce bile beklese göğsüm yumuşacık bana bi akıl verin ne yapayım ne içeyim ne yiyeyim sütüm geri gelsin bebegim bırakırsa diye de korkuyorum bırakmaz inşallah mama da vermek istemiyorum napicam ben çok çok üzgünüm gerçekten:(:(:(:(

5 Cevaplar

0 oy
(695 puan) tarafından
Bol su 

Dinlen uyu

Sıcak duş 

Rezene çayı 

Aşure 

Tahin pekmez

Tahin helvası 

Hoşaf

Yumurta 

Bana bunlar çok güzel süt yapmıştı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkese öneriyorum eczanede humana çay var bana çok etki etti inşallah sanada eder canım bol su tahin helvası hoşaf bunları tuketebilirsin bide strest yapma strest yaptıkça sütün gelmez 
0 oy
(673 puan) tarafından
Önce stres yapmayı bırak çünkü sütü en çok etkileyen şeylerden biri stres elinle sürekli sağ memeni..1 litre su iç öyle yat.. petibör bisküvi tüket bulgur yap onu ye
0 oy
(90 puan) tarafından
Canım bebişin 8 aylık olmuş, ek gıdaya çoktan başlamış düzene oturtmuş olman gerekirdi. 

Bana söyleneni söyleyeyim, sütüm kesiliyor kesildi dersen kesilir, yetmiyor dersen yetmez. Sakin kalmaya çalış, rezene çayı iç ve stresten uzak dur. 

8 aylık bir bebek sadece anne sütüyle zaten doymaz bir şekilde ek gıda takviyesi yapmak zorundasin.
0 oy
tarafından
Benim başlarda sütüm coook fazlaydı taş gibi olurdu ama 6 aydan sonra çok azaldı mama vermeye başladım suan 10 aylik geceleri veriyorum Bi tek ama yok denecek kadar az yok gibi ama bazı günler çok sıvı tukettigimde biraz çoğalıyor sizde bol sıvı tüketmeye calisin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 177 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Rabiatuzcu166 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 173 göst.

380,386 soru

11,389,407 cevap

34,894 kullanıcı

...