0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (114 puan) tarafından
Merhaba hanımlar burun estetiği olmam gerekiyor zorunlu kıkırdak eğriliği nedeniyle İstanbul Anadolu yakasındayim ama Avrupa yakası da olur bildiginiz önerdiğiniz bir doktor veya hastane varmı acaba devlet özel farketmez 

2 Cevaplar

0 oy
(4,225 puan) tarafından

Bende revizyon olmm  dr ariyorum  doc dr hakan avci istiyorum aslinda maddiyat uyarsa .oncefen lütgükirdardaydi suan kendi klinigini acdi uskudarda sanirim. Emzirme olayim bitsin de ciddi ciddi arayip gorusmeye gdicem esim nefes alma sorunu var.bende 2012 yilinda estetik oldum dogal olsun hocam dedim ozaman 4 bin tl verdim acibademde olmusdum asiri fogal yapmisti.okadar para vermisim az kavisli az bi kalkik olaydi dogal dedik de yani sad3ce egriligi almis okadar.zamanla cokme oldu ve  ucu duştü açisi.revizyon olcam o nefenle.busefer okadar para vercem yani dicem afiilli bise olsun dogallik onemli degil:) hem esim hem ben olcaz yani bizde

(114 puan) tarafından
Benimki de nefes alma problemi yapıyor ama çok tedirginim açıkçası dedgiinus doktora da bakicam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Dr. Ayşe Şahin Kalay. Bizzat da tanırım işinde de on numaradır. 

(114 puan) tarafından
Nerede hizmet veriyor acaba bulamadım gogleden
(13,202 puan) tarafından
Yukarı sayfasını ekledim canım adresi de var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
8 cevap 171 göst.
0 oy
2 cevap 115 göst.
27 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Suskunangel (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.

380,706 soru

11,398,438 cevap

34,922 kullanıcı

...