0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Eşim çok vurdumduymaz. Severek evlendik 7.5 aylık hamileyim. Beraber vakit geçirmek istiyorum.

Yürüyüş yapalım temiz hava alalım filan o derece oldum arkadaşlarıyla ava gidiyor kahveye gidiyor birlikte zaman gecirmek istemiyor heralde 

İki gündür konuşmuyorum. Bugünde sabrım taştı neden böylesin diye sordum bende bişey yok diyor bende mi var söyle neyim varsa diyom yok diyor peki sevmiyomusun bitmiş olabilir sevgin diyorum seviyorum diyor ama eşimin hicbirsey umrunda değil. Geberip gitsem uzulmicenmi diyorum yapacak bişey yok diyor bosanalim diyorum sen bilirsin diyor tamam aç dava diyorum susuyor sorunumuz oldugunda konuşmaktan kaçıyor. 

Ne yapacağımı nasıl hareket edeceğimi şaşırdım aynı evin içinde 2 yabancı gibiyiz..

3 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisin hep mi boyleydi
(1 puan) tarafından
2 yıllık evliyim. Hiç sevgisini göstermiyor değer verdiğini hissedemiyorum ama çevresine kadar herkes onun beni sevdiğini onlara anlattığını söylüyor ( sevgiliyken)
-Reklam-
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Bol bol bakara süresi aç. Ve eşine evlikde bazı kelimeleri söylemek yasak de. 
(1 puan) tarafından
Deneyeceğim teşekkür ederim
(3,226 puan) tarafından
Ya Vedud zikrini söyle her aklına geldikde. Hatta eşinin yüzüne bakarken içinden söyle
0 oy
(478 puan) tarafından
Kadınların en büyük hatası işte bu sevgi ilgi manyağı.iyiz hepimiz bana ilgi ver ilgi ilgi ilgi adamlar da kendini bi halt sanıyor nasıl olsa peşimde diye hiç bir şey yapmıyorlar 

Onlarin yaptığı bi manipülasyon yolu önce çok çok ilgi vereceksin sonra ilgini keseceksin karşı taraf surekli bi hatasının olduğunu düşünüp bir hareketini kırk kez düşünecek peşinden koşacak 
(1,948 puan) tarafından
Canım aynen öyle kaçan kovalanır derler. Bende eşimin biraz beni boşladığını hissetsem aynen böyle yaparım. Mesafe koyarım konuşmam sohbet etmem ilgisiz davranırım. Ama bu demek olmuyor ki tüm erkekler böyle. Adam boşanmaya tamam diyor baksana.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 468 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 597 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ezgihatice (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 675 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.

377,324 soru