0 oy
212 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (414 puan) tarafından
3 gun once ayıptır soylemesi havuclu tarcinli kek yaptim puf puf kabardı tadida mukkemel oldu içi pişti bugun misafirim geldi ozenerek yaptim kabarmadi ici hamur kaldi bendemi bi sorun var anlamadim

6 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Özendiğim zaman benimde öyle olur :ermm:

-Reklam-
0 oy
(3,824 puan) tarafından
Bazen o bana da oluyor.  Her zaman yaptığım şeyi yapamıyorum ve çok sinirleniyorum bu duruma.  Misafir geldiğinde oluyor bir de evet.  Bende geçen havuçlu cevizli kek yaptım ki sürekli de yaparım.  Misafirlerim vardı o kek bir türlü olmadı 
(414 puan) tarafından
Bide gelenler kaynanamla gorumcemdi :)
(3,824 puan) tarafından
Bence özenmeden direkt yapmalıyız ☺
(414 puan) tarafından
Aynen valaha
(3,824 puan) tarafından
Özenince olmuyor özellikle çünkü.  Her zaman yaptığım kek olmadı. İçi çiğ kaldı dışı çok kızardı
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Özenmeden ne yaparsan o güzel oluyor tecrübeyle sabit net yani . Bende eğer birine birşey göndericeksem o her zamanki yaptığım gibi güzel olmaz . Bugün yemek farklı birşey yapıcaktim hatta yapmıcaktım neyse dedim kalktım nohut yaptım. Hayatımda yediğim en güzel nohut yemeği oldu djdjdjsi eğer sabah karar verip erken yapsaydim asla böyle güzel olmazdı dksmdjf
0 oy
tarafından
Telaşlı yaptıysan misafir gelecek diye ondan öyle olmuştur ben ne zaman acele yemek yapsam bişey yapsam tutmuyor lezzetli olmuyor 
0 oy
(974 puan) tarafından
Bacım senden değil gelenden kaynaklı evde yaotigim cok güzel olur ama gelen kişi cimriyse yada kıskançlık varsa hem güzel olmaz hemde evde ikram edecek birşey bulamam annem kayinvalidemler geldiğinde sofra ikramliklar dolar taşar ama biri varki geldiğinde evde birşey olmaz birgün önceden geliyoruz dediklerinde de ne yapacağımı bilemem yani kişiden kaynaklı 
0 oy
(3,840 puan) tarafından
Gercekten özenınce öyle oluyor. bugun yarım satte yemek pilav çorba ayran yaptım hepsini yalapşap yaptım eşim bayıla bayıla yedi çk güzel olmus dıye özendiğim zaman bu kadar olmuyo 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Lolipop (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,258 göst.
0 oy
10 cevap 140 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.

379,289 soru

11,353,097 cevap

34,824 kullanıcı

...