0 oy
236 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Evde fondoten fln sürermisiniz koku VS bide kızlar eyeliner nasıl cekebilirim kuyruklu fln cok hoş duruyor bazılarında ama bebim göz yapım uygun mu sizce patlak göz düşük göz kapağım var 

18 Cevaplar

0 oy
(7,358 puan) tarafından
Parfüm kulanırım fondoten kulanırım başkada bişey kulanmıyom
tarafından
Hergün fontoden sürmek cildi yormaz mı peki
(7,358 puan) tarafından
Hergün yapmam ben mısafırlığe gıdınce
-Reklam-
0 oy
(414 puan) tarafından
Kirpik dibinden kaşinin kenarina kadar bi bant yapistir nekadar uzunlukla olmasini istersen okadar ciz daha kolay oluyo bende ilk oyle öğrendim 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Hayatta cekemem:))

Parfuum kullanırım yüzüme fondöten vs sürmem evde sadece kas farı Rumel ruj 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Fondoteni disari cikinca bile surmeyi istemem ama mecburen surerim eve doner dinmez ilk isimde yikamak olur.neden bilmiyorum beni cok rahatsiz ediyor.ama evde parfum eyliner ve sade makyaj yaparim hep
(9,172 puan) tarafından
Peki neden mecburen :D
(1,015 puan) tarafından
Kiz napam cilli cilli lekelimi cikam:)saka cilli ve lekeli deyilim ama onluda olmuyor onsuzda:))
(9,172 puan) tarafından
:D mecburen diyince merak ettim neden mecbursun diye. Hiç fondoten kullanmadım diyebilirim o yüzden tecrubem yetmedi :Djdv
(1,015 puan) tarafından
Anladimm:)
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sadece parfüm ve krem kullanırım evin içinde . Arada rimel ve ruj . Ama dışarda makyaj yaparım . Eyeliner eksik etmem dkdkf
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Parfum koltuk alti  surekli kullanirim   eskiden hergun makyaj yapardim simdi bebekle haftada bi kac gun yaparim bide eyeliner tel tokayla cekiyorum cok guzwl oluyo yotubede  var videolari kolay oluyor
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Evde parfüm sıkmam oğlum için dışarı çıkarken sıkarım vucut spreyim var dustan snr kullanirim o yeterli islemis tenime zaten:)) 

Makyajda yapmam evde evim sicak oğlum surekli bogusmam isitiyo opuyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evde fondöten kullanmıyorum parfüm veya vücut spreyi kullanırım ama evde makyaj olarak eyeliner rimel falan kullanirim seviyorum yapmayı 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Evde bı deodrnt kullanırım 

Evde makyaj yapmam dışarıdan dışarı çıkmaya yaparım 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Akşama kadar suratımda makyaj zaten eve gelip temizlemek için can atıyorum 
0 oy
(100 puan) tarafından
Valla ben bu eyelineri çekeni üstün yetenekli görüyorum bugüne kadar beceremedim :)) 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Normal hayatta da yapmam evde de ..dogal güzellik diyim ben makyaj malzemem de yok hiç 
0 oy
(302 puan) tarafından
Kız ben yüzümü yikadima şükrediyorum bazen saçlarımı bile bazen asansör de topliyorum kızımı okula almaya giderken 
0 oy
(974 puan) tarafından
Genelde özel günlerimde yaparım oje makyaj çünkü namaz kılıyorum zor oluyor yapınca 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Göz makyajı ve parfüm günlük var bende kuzum :) benim göz altı morlukları var oyuzden rutin evde makyaj yaparım gözüne eyelenir çekerim benimde göz kapagi düşük alıştı elim çekiyorum valla aparatları da var artık sen dene alisacaksin 
0 oy
tarafından

Ne evde dışarda fondöten kullanmam. Çok yorucu bir makyaj malzemesi.

Daha önce lekelerin var diye sürüyordum ama cildimi çok görüyordu.
Neyse ki bıraktım.
Dışarda da makyaj yaparım ama evdede yaparım severim süslenmeyi kapaliyim ama seviyorum :(
Eyelineri çok güzel çekerim. Çünkü 10 yıldır çekiyorum. En sevdiğim makyaj malzemesi.
Alix avienin eyelinerini çok seviyorum. 2 sene önce stokladim hala onlardamn kullanıyorum.
Eyeliner kalem fln hep fasa fiso.
Parfüme bayılırım. Evde sürekli sıkarım. Birisinin benim hakkımda kötü koktugunu dusunmesinden çok korkarım. O yüzden hem hergün yada iki günde bir banyo yaparım. Hemde parfümü deodoranti eksik etmem.
Belki saçma gelecek ama mutfakta bile parfumum var.:( 

0 oy
tarafından
Koku hergun sürerim parfüm deodorant vücut sprey elime hangisi geçerse makyaj ara sıra içerde yaparım gözlerimi çok yakıyor onun için çok sık yapmam
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Her göze göre çekme şekli var canım 

Bak instagram da bi suru model var

Ben evı bırak normalde de sevmem makyaji ama koku önemli tabi 

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,051 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 570 göst.
5 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eymen kuşum (6,816 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 528 göst.
14 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...