0 oy
557 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,750 puan) tarafından

Canlar dün şöyle karnımi  basenimj  örtecek uzun kapşonlu sweet aldım ama sanki biraz bol birazda uzun çeker mi acaba icime  sinmedi karariz kaldim iade mi etcem yoksa dursami

image8

6 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Benim aldigim hic bi urun cekmedi ama yinede bilmiyorum  canım. Belki urunden urune degisir. Ama bence bol ve uzun olmasi daha iyi diye düşünüyorum.
(6,750 puan) tarafından
Bolluğu iyi olur ama ürün boyu 88 benim boyum 1.60 yarı yargıya duruyorum içime sinmedi  sanirim  değişim yapcam
(7,402 puan) tarafından
Icine sinmedi ise değiştir tabi canim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende hep ordan alışveriş yapıyorum şimdiye kadar aldığım hiçbir şey çekmedi canım değiştir içine sinmiyorsa 
(6,750 puan) tarafından
Hmm yani Bn de kullnıyorum benimkilerde çekmedi belki bu urun çeker dedim
tarafından
Kaç haftalık hamilesin canım karnın daha büyür yani büyük olması iyi değil mi birazda
(6,750 puan) tarafından
Karnım büyürde  boyum uzamaz heralde canısı boyu çok şknti ettim öğlenden sonra çarşıya inip değiştircem inşalalh
tarafından
Terzi de kestir canım biraz hoşuna gittiyse giy yani
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Valla canım kumaşları çok güzel bebeğim için bile bir sürü  şey aldım ordan ne renk atıyor ne çekiyor ben memnunum şahsen 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Genelde çekmiyor canım ama çekmesini istiyorsan  yüksek derecede yıkanan herşey çeker
0 oy
(342 puan) tarafından
Canım begenerek aldıysan yıka cekmedyse kestrirsin aslında malından belli olur cekip cekmeywcegi görünüşde cekmez gibi
(6,750 puan) tarafından
Annemde öyle diyor esnek ni kumaşı yok çekmez bu diyor
(342 puan) tarafından
Dedgim gibi yp hosuna gittiyse yıka kestir yok icme sinmedi dersende degiştir
0 oy
(18 puan) tarafından

Canim ben lcw de çalışıyorum :)bu tarz ürünler de çekme olmuyo yikama talimatina uygun olursa çekmiyor hamilelikte iyi gelir ama sonra büyük gelirse icine sinmediyse degistir :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 231 göst.
19 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 612 göst.
27 Eylül 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeoksuzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Simaygule (36 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...