0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar doktor monurol verdi yatmadan önce içip üstüne uyuyup sabaha kadar yapmamanız lazım etkisini görebilmek için fakat ben uyuyamadım 2.5 saat sonra altıma edecek dereceye geldim ve mecburen yapmak zorunda kaldım uyumaya çalıştım ama olmadı sizce etki etmişimdir?

İnternette okudum ilaç ishal VS yapıyormuş

Ve şuan afedersiniz midemden gacır gıcır sesler geliyor ve hafif ağrım var kasıkta

Ay biraz özel i oldu bilemedim ama çok çekiyorum bu enfyondan 

4 Cevaplar

0 oy
(342 puan) tarafından
Ben hamileyken yapmıştım sabaha kadar tutmuştum etki etti bende ishal da yapmadı
(1,022 puan) tarafından
Ay Bn tutamadım dön dur bide ben sağ tarafıma dönük yastığa sarılıp karnım az yüz stü gibi yaparak uyuyabiliyorum sadece buda tabi baskı yapıyor mesane ye iyice yapamıcam düşüncesinde gerdi gitti valla umarım faydası olur
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben içip uyutmustum ertesi gün geçmişti ama sizin durumu bilemedim valla
(1,022 puan) tarafından
Pişmanlık yarattınız valla geçen ayda olmuştu içtikten sonra hemen sonra unutup tuvalete gitmiştim hiçbi işe yaramadıydı şimdi 2.5 saat bekledi bide hani bağırsaklarda hareketlenme olunca Bi umut fayda etmişmidir acaba dedim
(1,371 puan) tarafından
Doktora bir danış bı daha yazar belki uykun gelince içip uyursun birde nioli yağı var ic çamaşırına 1 damla damlatiyosun idrar yolu enfeksiyonuna iyi geliyor onuda bir arastir
(1,022 puan) tarafından
Ay araştırayım 3 aydır çekiyorum biliyormusun
İlkinde doktor ilaca gerek yok dedi başkasına gittim bu ialcı verdi unutup tuvalete gittim işte  ikinci ay sistem yoktu  ilaç yazamadım şimdide ben mahvettim
(1,371 puan) tarafından
Canım nioli yağına mutlaka bak hemen o zaman vakit kaybetme hamile fln değilsin dimi ? Hamile değilsen hemen bir kere denemeni öneririm çok etkili inşallah sanada etki eder
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Nioli yağı al birebir iyi geliyor
0 oy
tarafından
Aynı ilacı Kullandim etki yaratmadı tekrarladı. Bişey dene diycem sana evde yoğurt yapıyoruz ya doğal onun Sari suyu varya onu içmeye çalış o enfeksiyonu geçiriyor ama hamile değilsen tabi dene Bakalim bunu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glcnkbba (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
9 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simsim (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...