0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
Kadin dogum doktoru bizin için Bi sorun olmaz dedi ama içime sinmiyor acaba ameliyati veya sonrasını kötü etkiler mi vajinal enfeksiyon 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden etkilesin hayatım , vücudunda 4 delik açıp taşları alacaklar enfeksiyon ile bir bağlantısı yokki 
tarafından
Böyle sümüksü uzayan kanlı akıntı değil mi seninki de?
(6 puan) tarafından
Yaaa. Ama ilac içmiyorum ve ağrılarım ercp den sonra bitti benim. Ama doktor kanala tekrar düşme riski var ve çamur da var diye alacak. Sordum kanama onunla mı ilgili onla ilgisi yok dedi bana. Zaten bence de jinekolojik Bi durum çünkü baskı ve idrar hissi oluyor sari akintim da var ama maalesef ameliyati daha fazla erteleyemem 1 senedir erteledim :(
(6 puan) tarafından
Öyle de oluyor normal idrar yaparken de klozet kan oluyor resmen afedersiniz. Ped takmam gerekiyor bazen bazen de leke şeklinde ama tuvalette görüyorum genelde
tarafından
O zaman olabilir canım , bendede kanama ve Spiral olduğu için dedim . Spirali çıkarttır tedavi ol tekrar taktirirsın , enfeksiyon hafife alınacak birşey değil
(6 puan) tarafından
Aynen öyle sagolun
-Reklam-
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Laparoskopik yaparlar zaten. Hiçbir şey olmaz. Ufacık bir operasyon. Ameliyat bile denemez artık :))
(6 puan) tarafından
Cok sagolun
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ekim ayında oldum o ameliyatı, safra kesesini aldılar. O ara vajinal akıntım vardı hatta sağlık ocağına tahlil vermiştim, sonuçlar çıkınca görüşmeye gitmeden ameliyatı oldum. Bir sorun olmadı. Geçmiş olsun şimdiden 
(6 puan) tarafından
Cok sqgolun ❣️
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Nerde yaşıyosun hangi hastanede olacaksın bende sabah beri bekledim sıra gelmedi dedi yarın gitcem tekrar 
(6 puan) tarafından
Samsun
0 oy
(41 puan) tarafından
Benimde var vajınal enfeksıyon bbnde 3 hafta önce apantısım patlayınca amelıyat oldum orayla işi yok sadece sonda takıyolar ama bir skntı yaşatmıyo birgün snra çıkarıyor onuda

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hilalseyiss61 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 342 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hcrtmh (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feyzaer1998 (23 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,246 cevap

34,850 kullanıcı

...