0 oy
43 göst.
Diğer kategorisinde (302 puan) tarafından
Kizlar bugun doktora gittim 24haftalik olduk bebisim kiz ters pozisyonda dedi zamanla yukari cikar dedi. İki uc haftadr karnimin alti agriyor hareket ederken oturup kalkarken egilirken doktor magnezyum verdi ve iki kullanimlik fitil iltihapta olabilir diye tahlil yapmadi ama   smdi kusura bakmayin fitili deniyim dedim ama daha degdirmeden vajinada agri oluyir vajinada varis var diye cesaret edip yapamadim  fitil yerine baska biseyde verebilirmi doktor

2 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Başka bisey verirdi doktor ozman koy yat bisey olmaz küçücük şey ne kadar ağrısı verirdi zaten 3 4 saatte kadar küçülüyor enfeksiyon warsa erken doguma ve senin ağırmış sizi çekmeme sebep olur ters durması da normal zaten 24 doğum pozisyonu mu alsın bebek 33 deyim hala yukarıda yani normal bu tarz şeyler 
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Fıtık gece kullan canım bende kullandım enfeksiyon için magnezyumu 30 da verdi ağrı oluyor diye 1 haftadır kullanıyorum sadece sabah ya da öğlen alma bence bende uyku ysprı gece alıp uyuyorum içip fitil yazdıysa enfeksiyon boyu yüksek demek ki mantar da veriliyor genelde daha önceden tek kullanımlık antibiyotik veriyorlardı az miktarda diye en son 2 ayrı fitil kullandım öyle geçti canım bişey olmaz sadece o enfeksiyonu atarken kaşınıyor yanıyoor ama geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 221 göst.
3 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 258 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maztmazell (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 512 göst.
6 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...