0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 

8 Cevaplar

0 oy
(10,399 puan) tarafından
Benimde bi tanidigim tedavi oldu oyle duzeldi canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tedavi pahalı değilmişki.

Bir seansta biten var. Instagram'da kapalı bir doktor görüyorum. Videorinda tek seansta bittiğini söylüyor 

Neden hem kendine hem eşine eziyet ediyorsun anlamadım. Tek başına yenebilecegin birşey degi bence.

Ayrıca ilişkiye girmeden nasıl hamile kaldım ben orasını anlamadim
(3,434 puan) tarafından
Canım tamamen olmuo degil ama kasılma falan oluo ondan rahatsız sanırım
(196 puan) tarafından
Canım ben kendim gittim öğrendim kadın doğum uzmanı veriyomus seansı 500 TL diye ve bebegimz olsun çok istiyoduk eşim o bölgeye yakın boşaldı ve bende 1 saat ayaklarımı diktim belki bı ihtimal olur diye düşünduk ve oldu zaten oluyomuş niye sasirdinizki
tarafından
Şasirmadim niye şasiriyim. Hiç daha önce öyle birşey duymadım. O yüzden nasıl oluyor anlamadım.
E tamam 500 lirada ne varki şu zamanda
Kendinize eziyet ediyorsunuz.
(196 puan) tarafından
Ben kiramı 3 milyar veriyorum ve eşim asgeri ücretle çalışıyo kıt kanaat Zor geçiniyoruz 1 lira bile Bizim için çok önemliyken 500 lirayi siz düşünün durumum olsa zaten hiç paranın lafını bile yapmam çok araştıriyorum bende memnun değilim ama. İşte elimden bu kadar geliyo
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Benmde iki çocugum var aynı durumdayım kabullendim ben kafa rahat olcakmış kasma falanda olduğu için olmuo
tarafından
Hiç mi olmuyor yoksa ağrılı mi anlayamadım
(4,624 puan) tarafından
Dilekp bu arkadasta nasil bilmiorumda genelde sey kasinca ordaki delik kapaniyor gbi yani adam bacak arasina grip yaklasamio bile. Lazer epilasyona gderken ben  bacaklarimi ilkden capraz yapip kapatmoşdim sedyede sanirim.oyle bi kasma ve kitlenme oluyormus.popo kaslarini bacaklarini sikip kopru hareketi yaparsin ya spor hareketi o sekil oyle kasinca pelvik bolgeyi iliskiye girmenin imkani kalmio vajina girisi kasmakdan kapanio.aslinda  buyuk vc yapar gbi rahat biraksa pelvik bolgeyi nirmalden fahada gazla genislicek vajina girisi .ve iliski mumkun olacak.ama olmayinca olmuo. Arkadasim ole idi  sonra ayna koydu onune vajinasini incelemis dudaklardan  iki yana d9gru cekmis o giriş kismin nekadar genişleyebildigini farketmiş. Beyin ikna olunca o kasma durumu da kalmiyo
(3,434 puan) tarafından
Dilek ilk evlendiğimde 10 gün hiç olmadı izin vermedim sonrasında oldu ama kasılma devam etti agrılı oluo yani nasıl söylim beş yıldr hiç bişi hissetmyrm
tarafından
Cancazmihram o zaman sende enfeksiyon vardır. Nende vajinismus geçirdim 4 ay sürdü sonra oldu ve hamile kaldım. Sonra astım ilişkide kasilmiorm ama ağrım çok oluyor o da enfeksiyon olunca. Sizde ağrı varsa doktora bı gidin isterseniz
tarafından
Casperiye bende öyleydm ilk evlendiğim zaman 4 ay uğraştım öyle yendim. Gerçekten biyolojik yapımızı bilmek daha iyi oluyor. O şekilde yaptım bende vajinayi tam tanıyınca
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hic mi beraber olmadiniz? Olmayacak sey değil ama zor iliski olmadan hamile kalmak 
(196 puan) tarafından
Müsade edilmedi ve eşimde çok üstelemedi yavaş yavaş yeniceksin diye ama araştırın oluyomuş ben kendimden emin olmasam derim ama oluyo
(1,944 puan) tarafından
Saglikla buyütun bebeginizi. Sizde kendi tedavinizi yaptirin sonucta tedavisi kolay bir sorun bu kendinize neden bunu yapiyorsunuz ki ucrette gayet makul.ikiniz de bu duyguyu bilmiyorsunuz o yuzden cok sorun etmiyorsunuzu sanırım ama kendinize bunu yapmayin
(196 puan) tarafından
Evet ikimizde bişey bilmiyoruz ama.durum el verse hiç düşünmeden giderim kiradayim ve zor durumdayim geçim çok Zor her ay sonu kit kanaat ay sonunu getiriyoruz
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm benim arkadaşım da aynı durumdan geçti, Birlik değillerdi ama ilişkiden korkuyordu, doktora gitti 3 seanstan sonra ancak olmuştu çok zor bişey değil seanslari bar tedavisi olan bjsey ama şaşırdım ilişki olmadan nasıl gebe kaldın 
(196 puan) tarafından
Vajinaya yakın sperm olunca oluyo ve canlı hücre olduğu için bide ben kendim elimle ittim olmaz falan diye düşündüm ama tuttu
(2,165 puan) tarafından
Şaşırdım doğrusu canm en azından çocuğun var bu duyguyu tatmış oldun diğer türlü de dediğim gibi tedavisi olanbir hastalik kafada bitirmen gerek psikolojiyle alakalı inşallah düzelir benim arkadaşım gittiği zaman özel hastane de 5 bin yaptırmıştı tek 3 seans için. Şuan ne kadardir fiyat olarak bilmiyorum
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Evlendikten sonra 3 gün içinde fark ettik bir sorun olduğunu. Hemen hastaneye gittik. 3 farklı doktora gittik. En son gittiğim doktordan çok memnun kaldım. Tamamen psikolojik bir durum. Bizde her seansa 500 TL verdik. 3 seans gittik. Baktık maddi olarak zorlanıyoruz psikolojikmen kafada halletmem gerektiğini düşündüm. Yapabilirim yapabilirim diye düşündüm. Ve bir buçuk ay sonunda oldu. 3. Ayimda hamile kaldım. İnanman gerek.
(196 puan) tarafından
Biz hiç baş başa kalamadik kalabalık birlik yaşadım onun zoruda vardı ve bebek istiyodum onun bahanesiyle ayrı eve çıkarim diye ama mucize gibi bişey oldu bebeğim olmaz diye ağladigim günlerde Yeni hamile olduğumu bilmiyodum
(1,776 puan) tarafından
Karı koca özeliniz olmalı. Ayrı eve çıkmaya çalışın öncelikle.
(196 puan) tarafından
Şuan ayrı eve çıktım doğum yapalı 5 ay olucak işte sezeryan agrilrim var cinsel terapiye gitmeyi düşünüyoruz dedim belki böyle bişey başkası yaşamış mı diye yazmak istedim çok zorladılar ayrı eve cikmamak için ama ben öyle böyle ayrıldım
(1,776 puan) tarafından
İyi yapmışsin kendini cesaretlendir yapabilirim de
0 oy
(4,624 puan) tarafından
Oha yani kusurabakmada aile de tam bir  anlayissiz miş.otele gtmis yeni evliler az vi dusunun niye acaba diye.musade etmediniz bari  geri cahirmayin misafir var diye. 
(196 puan) tarafından
Hiç sorma canım çok anlayışsizlardi hiç baş başa kalamadik yapmışlardir diye diye hiç müsade etmediler
0 oy
(4,624 puan) tarafından
Aynayi onune koy ve  vajinani incele dudaklarinidan cek nasil genişleyebildigini deligin nasil acildigini gör.beynin odrak etsin aci olmayacagini genisliyecegini.o sekil faydali olmustu arkadasima
(4,624 puan) tarafından
Beyin idrak etmeli ki burasi genisleyen bir yapi.yemek ywrken agzimizo kocaman da acabiliyoruz.pipetle su icerken daracikda acabiliyoruz.o sekil mantik
(4,624 puan) tarafından
Zaten mantiken kocaman bebek kafasi govdesi onuzlari cikio.genişlemese okadar ufak delikden nasil cikacak.lastik gibi bir yapi.buna ikna olman gerekio beyinsel dusuncesel olarak
(196 puan) tarafından
Onu denedim canım sanki orda bı duvar var gibi düşününce canimin çok yancaginj düşününce geri çekiliyorum istemsizce
(4,624 puan) tarafından
Yada tayt gibi kilotlu corap gbi dusun.kalin basenliler de giyyo ibce cirpi bacakli da giyyo s bedeni.kalin bacakda daha esnio iç gosterio mesela esneyen bir yapi.ona ikna olman gerek
(196 puan) tarafından
Aslında bu işe yarar çok iyi fikir deniycem çok sağolun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 506 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaaa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifefe34 (31 puan) tarafından soruldu

385,761 soru

11,533,545 cevap

35,207 kullanıcı

...