0 oy
839 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,141 puan) tarafından

image

pastabanlar hariç kendim yaptım kızlar el emeği olsun dediydim

13 Cevaplar

0 oy
(7,898 puan) tarafından
Hazır pandispanya mi o canım 
(1,141 puan) tarafından
He :) benimki de pek meşguldü sinirimden oturup tek başıma yedim valla :) azcik ta kızıma verdim.pandispanya zor mu yapılıyor acaba ya bakmadım hiç tarifine de.
Ispanaklı pasta yapıyorlar ya o da çok güzel oluyor.ondan da deneyebilirsin.şok market yok mu oralarda kapıya getiriyorlar ya kapıda ödeme.benim de kızım var ben de ordan sipariş ediyom soğukta valla
(7,898 puan) tarafından
Kız canım istese canımı disime takar yaparım alırım da ama içimden gelmiyo ki sırf kutlamaya alismasin diye yapıyorum
(1,141 puan) tarafından
Amaan ben de kendimi hirpaladim da ne oldu sırf bende o doğumgünüme alıyor hediyesi pastası masa yaptı falan diye yani kızımla ilk dogumgunusuydu bir de.ben de sırf ben yiyecek diye de uğraşırım :) çünkü o pek tatlı sevmez ben bayılırım bunu iki günde bitirdim :D
(7,898 puan) tarafından
Aman işte essek hosaftsn ne anlar
(1,141 puan) tarafından
Aynen valla :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş canım ellerine kollarına sağlık 
(1,141 puan) tarafından
Teşekkürler pek ugrastiydim ganajı bilmem nesi tek pandispanya hazırların tadını beğenmiyorum o sıkıntı
0 oy
tarafından
Hazır gıbı valla ellerıne saglık
(1,141 puan) tarafından
Teşekkürler :) biraz süslemeye çalıştım öyle arkadaşım da pastanedekiler gibi dedi diş tan mütevellit sanırım :)
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş canım eline sağlık 
(1,141 puan) tarafından
Teşekkür ederim ugrasinca çıkıyor biseyler işte :)
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Helal olsun hamaratsin gidip pasta alıp gomeyim. Canimcekti zvbmfmlg
(1,141 puan) tarafından
Kız benim de canım çekiyor ama öyle bir yerdeyiz ki kaç tane pastaneden aldık hepsinin tadı kötü idi yağlı böyle kreması keki falan değişik.keşke güzel yapan yer olsa benim de canım çekiyor habire
(1,414 puan) tarafından
Valla çok güzel.yapmissin çektikçe yaparsın banad agonder ajajsjsj
(1,141 puan) tarafından
Kız hazır yemek çok taa keyifli oluyor :D bir de evde yaptığında da kaliteli tadı güzel olsun diyorsan aldığın paraya denk geliyor ugrastiginla kalıyorsun valla :)
(1,414 puan) tarafından
Yani canım.evde yapmakta artık maliyetli en azından yorulmuyorsun al ye sende haklısın akaksks
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Imm çok güzel görünüyor:))
(1,141 puan) tarafından
Teşekkürler:) ordan burdan tarif biraz kendi kafama göre bu çıktı valla :)
0 oy
(98 puan) tarafından
Eline sağlık söylemesen hazır sanardım çok güzel duruyor
(1,141 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) hazirlardan esinlenme ye çalıştım böyle birşey çıktı işte :)
0 oy
tarafından
Ellerine sağlık güzel görünüyor 
(1,141 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(13,860 puan) tarafından

Eline sağlık ben de yapicam da bı malzeme almaya gidemedim :D

(13,860 puan) tarafından
Pasta kremasi hazır daha mı iyi ben hiç alışık değilim yapmaya valla netten de bakıyorum birinde biri var diğeri yok digerinde biri en iyisi yarın bakarom dedim de anam ne pahalı hazır pasta alsam daha iyi:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(1,141 puan) tarafından
Pasta kreması hazırını ben begenmedim ya kendin yapsan daha güzel.öyle valla ben o zaman pasta gördüm dedim kendim yaparım hem el emeği olur hem daha az tutar.pasta kadar tuttu malzeme parası :D tabi arta malzeme kaldı da..bizim burdakilerin tadlari çok kötü.tadı güzel olan yer varsa hazır al kes ye miss ben de çok severim ama işte :)
(13,860 puan) tarafından
Ay kek yaptım geçtim☺️oğlum istedi bugün iki gündür çocuk bekliyor kek yaptik☺️
(1,141 puan) tarafından
Oooh en güzeli afiyet olsun valla :) ben de arada çikolatalı yapiveriyom tencerede ortasına basiyom cokokremi al sana cikelattalı pasta.geciyor hevesim :)
(13,860 puan) tarafından
Post actim ortaya bu çıktı bak☺️☺️
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eline sağlık canım benim rengi koyu geldi ganajını bitter çikolatayla mı yaptın
(1,141 puan) tarafından
Teşekkür ederim:) aslında bitterle yapmadım ama resimde öyle çıktı sanırım bitter çok ağır olur diye sütlü ile yaptım a101 in çikelttasıysa :)
(5,108 puan) tarafından
Sanki daha önce de konuşmuştuk o sen misin :) pastayı senin yaptığına inanmamışlardı
Eline sağlık çok lezzetli görünüyor kuzum
(1,141 puan) tarafından
Yok ben ilk defa attım o kişiyi bilmiyorum :) valla simdik sırada kızımın digum günü var.oldugumuz yerin pastaları çok kötü.tasinirsak güzel bir yerden alırım dedim ama burdayız daha o zamana.hele onda bir iki modele taktım onu da yapabilirsem belki bana da inanmayabilirler bakalım :)
0 oy
(9,029 puan) tarafından
Hazır sandım eline saglik
(1,141 puan) tarafından
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gayet güzel canım ellerine sağlık 

Oiiiyyy canım çekti,şindik bende alayım bari dışardayım zati
(1,141 puan) tarafından
Teşekkürler:) benim de canım çekiyor zaman zaman ama bizim burdaki kaç tane pastaneden aldık tatları çok kötü kalitesiz malesef.hazir alıp yemeye hasret kaldım sana afiyet olsun:)
0 oy
(18,303 puan) tarafından
Ellerine sağlık daha ne olsun canım ❤️
(1,141 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 506 göst.
23 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
22 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Masel (1,117 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 747 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 426 göst.

385,961 soru

11,538,582 cevap

35,210 kullanıcı

...