0 oy
186 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar 2 yaşında kızımla otobüs yolculuğu yapıcam 12saat felan gece eşim götürecek bizi aileme siz yaptınız mı hiç kaç koltuk almamız lazım acaba ilk olacak bana bilgi verirmisiniz

15 Cevaplar

0 oy
(6,957 puan) tarafından
Biz evden annemlere arabayla 20 dkda gidiyoruz koca arabayı inlatiyo 8 aylık 
(860 puan) tarafından
Zormuş gerçekten
-Reklam-
0 oy
(4,635 puan) tarafından
benimki 2yasinda 3hafta once otobusle bes durak gidemedik :D
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İki kişilik koltuk al canım rahat edersin uyuyunca çocukla otobüs yolculuğu zor oluyor 
(860 puan) tarafından
Kızım ve benim için mi sadece 2koltik
(3,095 puan) tarafından
Evet ben hep öyle yapıyorum uyuyunca rahat oluyor
0 oy
(2,265 puan) tarafından
İmkanın varsa 2 koltuk al canım kızınla  benim kizm  10 aylikti 7 saat yolculuk yaptım otobüsle mahvoldum Bi kaç saat Allahtan  arka koltuklar boştu oraya gectok sonra gece olduğu icjn uyudu rahatça ilk defa yapmıştım bndr ama sen tek gideceksen esin olmayacaksa Bi koltuk daha kızın için al . Yanına abur çuburda  almıştım çünkü çok huysuz olmustu
(860 puan) tarafından
Eşim gidicek birakicak bizi
0 oy
(353 puan) tarafından
Bende 2.5yasinda oğlumla yapacam 12saat  tek koltuk alacam.vala  ama yazın 24 saat o zaman iki koltuk almayı dusunuyorum
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Yaparsın bence hiç korkma gece zaten uyur yol tutmuyorsa hele çok rahat edersin maddi imkanın varsa iki koltuk al yanında rahat yatar yoksa da ikili koltuk al belki yanın boş olur çocuğu uyutursun. Ağlarsa mecbur telefonu izletirsin 
(860 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Biz 2 koltuk aldık İstanbul dan Giresun a 15 saat gittim oğlumla 2 yaşındayken akşam 9 da bindik 10 a kadar şaşkındı camdan bakındım TV ile oynadı falan sonra ona yatak yaptım alta battaniyesini nevresim ini serdim yastıgını koydum istediğin zaman yatabilirsin dedim vende koltugu ucunda oturdum sonra vurdu kafayı yattı sabaha kadar uyudu:D
(860 puan) tarafından
Koltukta gece döner düşer diye çok korkuyorum
(25,224 puan) tarafından
Niye düşsün canım sen de uyuma bi zahmet :D ben 15 saat gözümü kırpmadım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
2 koltuk alin yeter gece zaten uyuklar bir sen tut bir eşin tutsun sabah olur, oyalayacak şeyler al kitap tablet falan yanına atistirmaliklar al. Rahat geçer inşallah. Tek olsa  çok zor 
(860 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kızım 14 aylıkken 24 saat yol gittik iki koltuk almıştık ama arkası full boştu eşim oraya geçti benle kızıma iki koltuk düştü  ama mahvolduk kızımla yavrum çok yoruldu sürekli kulağımda yada ayağımda sallıyorum uyutuyordum  bir daha zorr otobüsle yolculuk ederiz tövbe ettik 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Biz eşimle 12stlik yola gittik ama mal gibi keşke kızımada ayrı koltuk alsaydım zor oldu gece yolculuğu yaptım o güzeldi uyudu hep molada uyandırdım çorba verdim yedik içtik yastıkta almıştım yattı onda
(860 puan) tarafından
Tamam canım bende iki koltuk alırım o zaman
(6,441 puan) tarafından
Al al bide gece git karanlık oluyor ya uyuyarak gidersiniz
0 oy
tarafından
3 yaşında yaz tatilinde 7 saat kendi arabamizda gezerek gitti oglum 7 saatin 5 saatini uyudu :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende ilk defa otobüs yolculuğu yaptım genelde uçakla gidip geliyorduk iki koltuk aldım ben ve gece yolculuğu oldu oğlumla uyuyarak geldik 
0 oy
(313 puan) tarafından
Geçen yaz 2 yaşındaydı oğlum 10 saatlik yol gittik ama otobüsle değil kayinpederimin arabasıyla. Gece olduğu için çoğunda uyudu son bi iki saat mizirdandi onu da bi yerde mola verince küçük oyuncak araba aldık farklı olduğu için biraz da onunla oyalandi. Otobüsle gitseydim 2 koltuk alırdım imkanım varsa. Kucakta zor olur. 
0 oy
(96 puan) tarafından
Yavrum abur cubur ama çok sağlıksız olmayanlardan doldur poşete ne seviyorsa telefonlari sarz edin videolarını fotoğraflarını vs acarsiniz yada çizgi film oyuncakla çok oynucagini sanmam ama dinlenme tesislerinde oyuncaklar oluyor onlardan alabilirsin değişik ya ilgisini çeker ben böyle geliyorum memleketten böyle gidiyorum başka türlü olmuyor 
0 oy
(496 puan) tarafından
Sen yolları bana sor bacım :) 1 aylıkken 20 saat yol gittim 6 aylıkken 10 saat. Şuan bir yasinda ara ara da 6 saatlik yol gidip geliyoruz. Gece gidersen sorun yasamazsin uyur. İki koltuk alırsan rahat edersin yanina tablet telefon gibi bişey al çizgi film izlesin onermiyorlar ama mecbur. Abur cubur al yanına kraker falan yediriyorsan uyanirsa yesin oyalansin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
22 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
3 cevap 87 göst.
14 Şubat 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 178 göst.
7 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı

...