0 oy
86 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (496 puan) tarafından
İyi akşamlar herkese. Hanımlar eşimin dedesi hasta oldu durumu iyi değil biz Denizli'de oturuyoruz eşim yarın rizeye gidicek memleketine 20 saat yol. Bende ailemin yanına gidicem İzmir'e 5 saat yol. Uzak olduğu için rizeye gidemiyorum. Oğlum 16 aylık yolda sorun yaşamamam için ne yapmamı önerirsiniz fikirlerinize ihtiyacım var

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kizimda 16 aylik 1 saatlik yolda yarım saat sonra sıkılmıs oluyor bende uyku saatine denk getirmeye calisiyorum genelde. Veya sevdigi atıştırmalıklardab alıyorum cubuk kraker sut dilimi gibi oyuncak alıyorum oyle geçip gidiyor 5 saat uzun bi sure bezini doldurma ihtimali de var umarim guzel geçer en huzursuz oldugu zamanda sevdiği sarki varsa acarsiniz rahatlar en azindan 
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bebişin kendine bağlı.valla ben kızımla 16 saate yakın yol çektim 19 aylık.iyi ki akşam cikmisiz bari uyudu arabada.sen de yapabilirsen öyle yap.uyku saatine yakın yani.arabadan dışarı izler sonra da uyur.gindüz olursa huysuzlanir belki.benjm kızım arabayla yolculuk etmeyi dışarı izlemeyi seviyor
0 oy
(225 puan) tarafından
1/ gece yolculuk etmek uyku saati her zaman avantajdir 

2/ mümkünse iki koltuk satın almak onu pencere kenarına oturtup sohbet etmek ve abur cubur abartmadan biseyler vermek eline3/ sevdiği oyuncaklarini vermek bunlar yeterli gelir bence sizin yolunuz 5 saatlik mis çabuk geçer.. ben oğlum 24 aylıkken 7/8 saat yol yaptım ama meraklı bı çocuk olduğu için çok kolaydı bu şekilde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
22 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
11 cevap 185 göst.
21 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 186 göst.
20 Aralık 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...