0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (2,598 puan) tarafından
tarafından kapalı
Nasıl anne baba var az önce bı postta gördüm sen bu evden ciktin daha bakamayiz sana falan filan  ya aklım ermiyo bu nasıl annelik bu nasıl babalık. Ben 4 yıldır evliyim daha önce bı nişanlılık geçirdim olmadı ben attım nişanı smdi mutlu bı evliliğim var annemle babam gözümün içine bakar ki Hande bişe diyecekmi evlilikten hâlâ yine sorarlar nasılsınız iyimisiniz Sana kötü davranirsa arkandayiz alırım seni bebegide anlamıyorum bu insanları senn canın ciğerin 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

+2 oy
(7,542 puan) tarafından
Sen şanslılardansın canım şükret bende zorlu bir boşanma süreci geçirdim o zaman bende çocuğumla sığamadım babamın evine annem kardeşlerim sığdırmadılar yaşayan bilir onun acısını o yüzden ben o kızlarımızı çok iyi anlıyorum.
(2,598 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından
o tiplere benimde aklim almiyo cocugunu sokaktami buldun yaa 
(2,598 puan) tarafından
Benimde
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Neyse boşver 
(2,598 puan) tarafından
Bosverdik be bacım
(7,121 puan) tarafından
Birşeyler yazdım geri sildim . Çok acımasız kadın var anne demiyorum onlara onlar bu kelimenin altında kalıyorlar
(2,598 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(469 puan) tarafından
Bende anlamıyorum . Evlenene kadar sıkıntı yok evlendikten sonra tekrar baba evine sığmaz diyorlar . Öyle davrananlara yaşlanınca kim bakıyor acaba . Yine evlatları . 
(2,598 puan) tarafından
Aynn o zaman daha çok arkasında duracaksın ki elin oğlu kötü davranmasin arkasında birilerinin olduğunu bilsin
(469 puan) tarafından
Haklısın canım. Bazıları da ufacık tartışmada baba evine gidiyor . Ona da karşıyım.  Ama ciddi bi şey olduğunda arkada sahip çıkacak bi ailesi olmalı insanın diye dusunuyorum
0 oy
(12,734 puan) tarafından
Doğurmakla ana baba olunmuyor diye boşuna denilmiyor bir evladım var erkek yaşadığım müddetçe elimi üstünden çekmeyi asla düşünmüyorum iş güç sahibi de bir insanım ama boşansam yine de ailemin yanına giderim çünkü biliyorum bana kol kanat gererler asla sahipsiz kalmam ama gerçekten çok acı bir insanın dönüp gideceği bir baba evi olmaması bu arkadaş gibi olsam ailem benden bir şey istediğinde ben artık evlendim deyip arama mesafe koyardım çünkü hak etmiyorlar ama saygı ve hürmet bekliyorlar 
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Maalesef canım o zihniyet bitmeyecek gibi geliyor bana burda yıllar önce bi düğüne gittik babam adama soruyor bisi mi oldu diye evden cenaze çıkıyor kolay mı diyor lafa bak 
0 oy
(4,078 puan) tarafından
Aynn allah razi olsun benimkilerde oyle dusunurler telefonu acmasam acaba kavgami ettiler acaba noldu diye panikliodu annem dedim allaha sukur sacmalama duymamisimdir acmamaisimdir gorunce ararim falan.sonra sonra alisti duruma :))
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Herkes evladına yeteri kadar sahip çıkıp değer verse bence bu kadar çok mutsuz evlilik olmaz. Elin oğlu da bilir benim karım kıymetli kötü davranırsam ailesine gider terk eder diye bilmeli. Bir çoğu rahatlıkdan nasılsa gidecek yeri yok diye kötü davranıyor. Acaba gerçekten prezervatif icat oldukdan sonra mı insanlar böyle oldu. Bilinçli anne babalar korundu imkanları kadar çocuk yaptı bilinçsizler de çoğaldıkça çoğaldı. 
0 oy
(49 puan) tarafından
Sen ne diyon ben ayrilmak isterken babama soyledim babam gelip te benim huzurumumu bozacan demisti hic unutamayacagm birsey o eve donmek zorunda kaldim  annem kanser olmustu baya once sonra tekrarladi kanseri vefat etti babamda sen öldürdün dedi ne alaka ya benim aileme hic kotulugum olmadi hep faydam oldu annemi hep gezdirdim her dedigini yaptim onu uzmedim hic asil babamin yuzunden kanser oldu cok kiskanc kanserken bile amnemi dövmustu 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizimkilerde 8 yıl oldu evleneli hala alisamadilar evli olduğuma babam hergun görmek ister beni kahvaltıya gideyim onlarla vakit geçireyim isterler annem babam emekli  hani bosaniyorum eve döneceğim desem çok mutlu olurlar  :) çok şükür eşimle aramız iyi hiçbir sorunumuz yok yoksa zaten mutsuz olduğumu düşünse ailem bir dk bırakmaz beni ortada sorun yokken bile onlarla daha sık gormek istiyorlar göremedikleri için bozuluyorlar anne evinde prenses gibiyim  ,öyle aileleri gerçekten şaşırıyorum çok şükür aile yönünden şanslıyım,ben tek çocuk olarak büyüdüm zaten 19 yaşından sonra bir kardeşim oldu oda şuan 14 yaşında ailemde zordan çocuk olduğu için kardeşimle bana çok düşkünler 

0 oy
(3,543 puan) tarafından
Eski kafada takılı kalan anneler gelinlikle git kefenle gel zihniyetini sürdüren insanlar annelik duygusu evelenene kadar olan evlendikten sonra kızına sanki uzaktan bir akraba gibi gören zihniyet yazık 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 536 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 469 göst.