0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Küçükken ablamın okul eteğinden elimi çekmeyen ben çekiştiren abla bnide gtr dien ben şimdi nie byle oldu anlmyrm.o evlndi gitti gayet iyiydk genede uzakta otryor 4 saatlk yol oda.bn evlndktn snra bi deişti. bana kocasyla sornlrıni anlatti hiç svmdgni artk 2 de ccklri var admn ktu ahlakida vrms dedigi kdryla aksamına vatsaptan durum atmş cnm kocam huzurum cicek almş die grdüm yazdm abla ev olaylrini anlatma ailene madem mutlu olcksn biz ktu olyorz snra barisip kavga edince ddm sana ne oluyor simdi bnimi kiskandin sen yoksa fln filan artk yoruldm bnde 4 5 aydir konusmuyorm sizce kötumu dedim ben kiskanmış gibimi oldu bilmiyorum yani kavga ediyor anlatiyor kocasini ariyoruz cok ktu seylerde tabi dayak alkol vs sorunlari duyuyoruzki ariyoruz adam bize kinleniyor sonra iyi oluyorlar laf syletmio kocasina biz ktu olyoz arkasinimi arayalim ne yapalm bilemedm

9 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Haklısın ama karışmayın o zaman cnm demekki seviyo dayak yemeyi bı çiçekle unutabiliyor 

Karışmayın sen normal abla kardeş konuş olay olursa Girme araya kendi cozsun
tarafından
Normal abla kardeste konusamiyoruz ki bu sefer bnim kocami kiskaniyor habire ktülüyor sevmedigini syler vs kocamda grdü bi gün konusmalari konusturtmuyor bnide ama bnim icimde bi uzuntu var knusmk isdiyorm ama araya cok ktu syler girdi
(12,777 puan) tarafından
Kocan kötüler iken abla kocaları bırakalım konuşma kocam hakkında de kestir at baktın olmuyor inan konusmamak daha iyi
tarafından
Tskrler saol
-Reklam-
0 oy
(586 puan) tarafından
Bence hiç karışma sadece abla kardeş muhabbeti yap karı koca arasına girmek iyi değil sen kötü olursun 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Aynen cnm adami fln aramayın siz de..sen ablani dinle dertles yeter demk ki..cözüm istemiyo demek ki..dayagi cicekle unutuyosa ole devam etcek demek ki
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Boş ver canım aslında haklısın da ablan normal davranmıyor
0 oy
tarafından
Kız kardeşim evlendi bir gün olsun sorununu bana anlatmadı bende anlatmadım. Rabbım her sorunu aşmayı nasip etsin. Yani demem o ki mesafe iyidir.

Hal hatır sor gerisi ona kalsın. 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Sen yanlış konuşmamışsın onun beni mi kıskanıyosun demesi abes bence niye kıskanasın yani mesela ben anneem anlatıyorum annemde diyorki bana ablat anlatmasına ama ben bazen etkileniyorum eşini seviyorum ama eskisi gibi bakamıyorum diyor kızıyor bana yasattıklarına haklısın yani sende ama ablanında anlatacak ailesünden baska kimsesi yok anlatsa da lafı dedikodusu olur elalemin belki sıkıntıdadır öyşe demek iatememiştür bilemedüm inşallah iyi olur aranız
0 oy
tarafından
Haksiz öyle yapıyorsa madem barışıp huzurum yazacaksin o zaman anlatma ailene 
tarafından
Aynen öyle tamam mutlu olsun isderizde barisinca bizide ktü ediyor kocasiyla sonra adam bizi takmiyor isdedigini yapiyor ablama
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Canim belli ki sıkıntıları var belki senin esinle ilişkini kiskaniyodur. Eşi arada çiçek aldığında nispet yapmak istemiş olabilir kendini mutlu gibi göstermeye çalışmış olabilir. Ablanı anlamaya çalış. Bırak paylaşsın. Siz de idare edin bence. O mutlu görünmeye çalışırken sende yüzüne sorunlarını çarpmış gibi olmuşsun. Bence gönlünü almalısın.
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Bnc hklsn bn olsm bnd ole dvrnrm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 285 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 539 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 376 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 292 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,349 puan) tarafından soruldu

379,574 soru

11,362,831 cevap

34,840 kullanıcı

...