0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebegim 43 gunluk 2 aya 19 gun var . 

Bebek mevlidi yapmayi düşünüyorum  pazargunu 

Ama cok erken diyorlar sizler ne zaman yaptiniz mevlidlerinizi ? ( yapanlar) 

10 Cevaplar

0 oy
(120,002 puan) tarafından
yapmadim ama 40da yapilir diye biliyom
tarafından
Bende oyle biliyorum ama millet burnunu sokuyor neymiş cok erkenmiş  cocuk daha kucukmus 1 yasinda yapmam lazimmis
(120,002 puan) tarafından
1 yasindaki sunnet mevludu falan olur diye biliyom ben bebek mevludu 40da oluyo bakma millete
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 43 gün yapmıştım ☺️
tarafından
43 gunlukken mi yaptiniz
tarafından
Evet kız 40 Perşembe çıktı ben pazar günü yapmıştım
0 oy
(6,370 puan) tarafından
Bizim korona ya denk gelmişti o zmn yapmamıştım oğlumun 2.yas doğum günün de kutlama değil de Kur'an okumuştuk ama bence sen yap şu an erken değil 
tarafından
Bencedee tam zamani ama millete gelde anlat neymis cok erkenmiş bebegm kucukmus daha . Hastalik varmis hic korkmuyormuymussum cocuga bisey olur diye
Sanki cocugu milletin kucagina oturtucam
(6,370 puan) tarafından
Boşver milleti konuşsun onlar bebeğe dikkat et sadece yeter şu an salgın fln var ortalıkta zaten 2 saat fln sürüyo
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yapılabilir ama bu ara hastalıklar çok fazla hasta biri gelir bebeğe bulaşır Allah korusun
tarafından
Ya cnm ben bir kere bebegi kucagimda getirip gelenlere gostercem sonra odasina goturcem orada annemler bakcak . Milletin icinde durmucak ki cocugum
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Bence günü önemli değil sen ne zaman istersen öyle yap 40 çıkınca daha doğru bence 1 yaş da çok uzun 
tarafından
Bence  de cnm
0 oy
(375 puan) tarafından
40ı çıktıktan sonra istediğin zaman yapabilirsin canım 40 dan öncesi erken. Ben 3 aylıkken yapabildim benim kızım çok huysuzdu gaz sancıları vardı çünkü. Yani bebeğinin durumuna göre bak.
tarafından
Benimki de haddinden fazlaa huysuz  devamli ikinma nobetleri geçiriyoruz
(375 puan) tarafından
Yani biraz daha bekleyebilirsin canım bebeğin çok huysuzsa emin ol o gün sana zehir olur sürekli bebekle ilgilenmekten geleni gideni göremezsin bile stres olursun. Biraz daha toparlansın kuran okunurken oda odada bulunsun daha güzel olur gibi. Ben iyi ki kendine geldiğinde yapmışım diyorum mevlüdü çok rahat geçti. Bebeğine güvendiğin zaman yapmak en güzeli :)
0 oy
(3,255 puan) tarafından
Canım hazırlığa başlayın. Durumunuza göre 1 haftaya 10 güne hazır olursunuz. O zamana gerçekleştirin
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Teyzemin bebeği 2 buçuk aylık bu pazar mevlidi var bizde böyle yapılıyor. Biz yapamadık pandemi de doğduğu için.
0 oy
(7,612 puan) tarafından
3 aylık ben ozaman yaptım
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bencede çok erken ortalıkta hastalık var zaten kimde ne olduğu belli değil ben 8 aylıkken yaptım 
(1,070 puan) tarafından
Bak yanlış anlama ama benim görümcem mevlit yaptı gitmez olaydık dedim hem kızıma hem bana korona bulaştı eski bir olay da değil 6 hafta önce falan tabi ki bebeğini korumaya çalışırsın ama o daha çok ufak en azından biraz daha büyümüş olsun

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 337 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.