0 oy
151 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (557 puan) tarafından

Kızlar 3 aylık hamileyim yemek yapmak eziyet gibi geliyor. Bazen keyfim yerinde oluyor yapıyorum ama bazen de hiç birşey yapmak istemiyorum. Özellikle salça soğan onları düşündükçe midem bulanıyo tiksiniyorum. Hep böyle devam edecek gibi hissediyorum :( eşimde işten gelip yemek yapıyor ona da üzülüyorum yorgun argın benimle uğraşıyor. Sizde böyle oldu mu ne zaman düzelirim geçer mi bu tembellik 

6 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Geçer geçer mide bulantısı geçince enerjinde yerine gelir 
(557 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hamile kaldıktan  sonra doğuma kadar böyleydim ama bulantidan değil riskli gebelikti.  Ev taşıdık elimi suremedim,  eşim ağır işte çalışıyordu  o zaman temizlik vs hersey onda . Zor donemlerdi ama ben oturarak soğan salça kavurmadan zeytinyali yemekler yapiyordum. Sende kavurmadan yapabilirsin ocağa koy kis altıni kapat mutfağı cik canm öyle kötü kokmuyor 
(557 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım doğdu mu bebeğin nasılsınız. Bugün yemek eşimden yarın bunu deneyeceğim teşekkür ederim ♥️
tarafından
Rica ederim canım. Evet çok şükür 41+4 de doğdu . Şu an 30 aylık:)) kardeşi bile oldu canım çok şükür
(557 puan) tarafından
Ayy maşallah ♥️
tarafından
Darisi başına canım geçiyor bu gunler :) Allah sağlık versin de
(557 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim ♥️
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Mutfağa 6 ay boyunca hiç mutfağa giremedim bulantıdan eşim kahvaltımı hazırlar giderdi akşam yemek alır gelirdi bebeğim 14 aylık o günleri hatırlayınca hamillelik düşüncesi bile korkutuyor 
(557 puan) tarafından
Ay eveeett onu ben şimdiden düşünüyorum ikinci çocuk bana çok uzak geliyor.
0 oy
(5,227 puan) tarafından
Başta böyle 3 ay bitsin eski haline geri dönersin canim
(557 puan) tarafından
İnşallah canım :) tek istediğim o
(5,227 puan) tarafından
Bende ilk ay öyleydim of nefret etmiştim o uykulu halsiz ve herşeyden tiksinen halimden
(557 puan) tarafından
Evet ya normalde ben neşe dolu biriyim ama şu an öğlene kadar uyuyorum hatta 1 2 yi buluyor uyanmam :( inşallah bende kurtulurum bu durumdan
(5,227 puan) tarafından
Bisey olmaz canım keyfini çıkar dinlen . Geçecek zaten kendin kalkmak isteyeceksin
(557 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım:)
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Valla miden bulaniyorsa doktoruna konus ilaç versin ki ben doguma gidene kadar o ilaci kullandim hava güzel oldugunda yada hergun bi yarim saat yürü iyi gelir sna  daha 3 ayliksin bende de bu dediklerin son ayda olmustu bebek agirlasti yoruyor seni hic birsey yapamiyorsun 
(557 puan) tarafından
İlaç kullanıyorum canım ama bazen etki etmiyor.
(1,372 puan) tarafından
Hangi ilac prima mi
(557 puan) tarafından
Evet canım
(1,372 puan) tarafından
Belli bir zamandan sonra etki etmiyor o zofer 4mg kullandim ben cok rahat ettim ama temiz hava iyi gelir sna
(557 puan) tarafından
Doğru diyosun evde olunca hep yatma isteği oluyor. Ama kaynanama yada yakınımdaki birine gidince biraz olsun keyfim yerine geliyo
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Silkelen kendine gel yoksa duzelmiyo canım benim doğuma 1 ay kala düzeldi çünkü hamileyim tiksiniyorum şöyle böyle dedim yattım yattikca dayatasim geldi duş almak bile eziyet geliyodu dedim böyle olmayacak çocuk doğunca napcam yavaş yavaş alistirdim kendimi havalarda karanlık ya ondan da oluyo ya 
(557 puan) tarafından
Doğru kuzum haklısın bende üşeniyorum duşa girmeye  :)
(6,827 puan) tarafından
Al işte :D
(557 puan) tarafından
:D ay napayım bide havalar soğudu iyice üşenmeye başladım :))
(6,827 puan) tarafından
Aynen aynen soğuk bi taraftan hava basık karanlık bi taraftan insan yataktan çıkmak istemiyo ki ben şimdi de öyleyim oğlan yanımda yatiyo anne mammam diyip beni tokatlayan kadar yatıyorum 9ds falan kaldiriyo dursa daha uyurum
(557 puan) tarafından
Yaa kıyamam ona :))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 393 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.
0 oy
12 cevap 707 göst.
0 oy
9 cevap 201 göst.