0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

6 ay önce sezaryen doğum yaptım, spiral taktırdım hemen. Kanamam leke şeklinde oluyor. 

Ama geçen g5 bölgesel incelme seansına girdim karın kısmına baskı uygulandı baya canım acıdı ağırıyor karın bölgesi. 

Karına baskı uygulanırsa dikişlere birşey olur mu? Spiral kayar mı? Korktum doğrusu acaba içeride dikişler mı zarar gördü o günden beri ara ara kanamam var öyle az çok bir kanama değil ama o günden beri kanamam varvar. İçim içimi yiyor. Spiral takan Doktorum da izinde. 

Yardımcı olursanız sevinirim:)

4 Cevaplar

0 oy
(2,581 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bilgim yok post yukarı çıksın 
tarafından
Teşekkürler☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Spiralden ziyade daha yeni sezaryen doğum yapmışsın. İçerdeki dikişlerin o kadar çabuk geçeceğini sanmıyorum. Resmen kendini riske atmışsın. Ya spiralin kaydı ya da dikişlerin zarar gördü. Bana dikişle ilgili gibi geliyor.
tarafından
Ay bilmiyorum öyle bir ağrımda yok aslında sadece kanamam var oda yeni regl olmaya başladım doktor bana parça parça regl olacaksın spiralden dolayı dedi
0 oy
(812 puan) tarafından
İnşallah dikişlerin Zarar görmemiştir korktum ya
tarafından
Ay bende korktum inşallah spiral kaymıştır da dikişlerime birşey olmamıştır
0 oy
(158 puan) tarafından
Spiral kayması çok fazla kanama oluyor canım o şekilde anlayabilirsin spiralinin kaydığını kesilmeyen kanama et parçaları şeklinde spiral taktıktan sonra normal adet olma süreci düzensiz oluyor ay içinde olabilirsin birkaç defa ya da bir olup bir olmayadabilirsin karın ağrısı spirallebi alakası yok üşütüyorsunuz Büyük bir ihtimalle ayaklardan
tarafından
Hmmm bilemedim doğrusu karın ağrısı yok uygulanan g5 işleminden sonra doku ağrısı var

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 258 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 550 göst.
8 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda ekici (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
0 oy
3 cevap 84 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (95 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...