0 oy
550 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar spiral takalı 8 ay oldu 3 gündr kanamam vardı ama regl tarihim değildi hastaneye gittim spiral kaymış dedi doktorum çıkarttı eşin korunsun dedi eşime de güvenmem gebe kalmak hiç istemiyorum önerebileceginiz doğum kontrol hapı varmı kilo aldırmayan

10 Cevaplar

0 oy
(119,275 puan) tarafından
tek cozum baglatmak
bemde 2.ciye hamileyim dogurup baglatcam baci sen bilirsin ben kesin kararliyim
(33 puan) tarafından
Valla bazen bende illahlah ediyorum ztn sezeryan oldum niye baglatmadım ya:(
(3,853 puan) tarafından
Aaa kiz gebemisin .hani ilk bebek buyumeden istemiyordun.uzun zamandir girmiyordum  ben sok.hayrli.olsun kiz .kac haftalik
12 hafta valla bemde sok oldum
(3,853 puan) tarafından
Sagsalim gelsin meleyimiz
-Reklam-
0 oy
(201 puan) tarafından
Spirali yeniden taktirabilirsin canım 
(33 puan) tarafından
Yaram varmış iyileşmesi lazm cnm iyileşmeden takamam
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Neule korunacaz hic bilmiyom hepsinde bi sekilde hamile kaliniyor bende cok supeliuim korunuyoz ama 3 gundur migdem bulaniyor ins grip oldum onan oluyordur dogumdan sonra adetimde cok duzensiz 2 aydan fazladir olmuyorum da naoacam bilmiyorm
(33 puan) tarafından
Rabbim korusun ne diyelim gerçekten biz kadınların işi çok zor
(1,921 puan) tarafından
Valla ya
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende istiyorum ama rahim agzi yaram var takmiyolar bana
(33 puan) tarafından
Bana da yaran var iyileşmeden takamayiz dedi doktor
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Daha kullanmadım ama yakın da başlicam yazz diye bir hap araştırdım buldum kullananlar çok memnun ona başlicam bende ama tam kullanan birinden bende.bilgi isticem 
(33 puan) tarafından
İlk defa duydum bi araştırayım cnm
(1,048 puan) tarafından
Benim doktorumda bana yazz onderdi canim daha once 2 tane denedim mahfetti beni birde kilo aldim hapi birakinca 6 kilo verdim
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Koronadan değil ama hamile kalmaktan korkan ben hahah:woot:

tarafından
Oğluma kardeş yapmam yasak.  Yorumları okudukça. Yapmayacağım halde korkmaya başladım
(1,850 puan) tarafından
Büşra kız niye yasak
(33 puan) tarafından
Soruma cvp verydinz iyiydi :))ne yapayım bacılar
tarafından
Sağlık sorunları nedeniyle cnm
(1,850 puan) tarafından
Hahaha sedoşum yaa adaşım benim :)) bağla kız kurtul ya da cerazette kullan hap olarak
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ayy çok korkuyorum ya şunu yasamaktan o yüzden hiç taktirmayacm galiba 
(33 puan) tarafından
Bende soğudum ya bi daha takarmiyim bilmiyorum ister istemez ev işi çocuk derken belimizi karnımızı çok incitiyoruz ve sonuç olarak kayıyo yerinden
0 oy
tarafından
sanırım brnimki de kaydı adetime 15 gün kala kanama geldi.hem de adet günü kadar sürdü 1 hafta kadar..salıya randevu aldım yeniden taksrız derlerse taktırcam
tarafından
devlete cnm zaten sigortam yok..muayene olcam ücretli takarız derlerse aile planlamaya gidecem..3 kere taktırdım zaten adım spiralci kadına çıkacak :)) 2 senedir duruyordu
(33 puan) tarafından
Ben ağır kaldırım çok yordum bu hafta kendimi herhalde ondan kaydı senin niye yerinde durmuyo
tarafından
düzenlendi
cnm ben 9 senelik evliyim..ilk ikisi düşük oldu 3. de normal doğumla kızom oldu..spirali taktırdım 5 seneye yakın kaldı..çıkarttık süresi bitince tekrar taktırdım 2 ay kaldı kaydı..çıkarttık daha taktırmadım 4 ay sonrasına hamile kaldım..2. normal doğdu adeti beklemeden taktırdım tam 2 sene olacak..büyük ihtimalle kaydı okula götürdüm büyük kızımı küçük kızımı da hep kucakta taşıdım o akşam kanama başladı
(33 puan) tarafından
Olabilir git bi kontorle ihmal etmeye gelmez
tarafından
salıya randevu buldum tecrübeli sayılırım ondan farkettim kaydığını emin değilim ama büyük ihtimal öyle..ikinci de öyle kaymıştı.yeniden takılıp da o da kayarsa daha da taktırmıcam başka yöntem bakıcam
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Yasmin kullanabilirsin 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kaymayan sabit spiral de var seninki bakırlı mıydı 
(33 puan) tarafından
Evt bakırlıydı
(12,513 puan) tarafından
Gynefix spiral arastır istersen
(33 puan) tarafından
Bakicam cnm tşk ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 711 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (93 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı