0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (5,340 puan) tarafından
Eylülden den kasima kadr okdr denedim bı turlu ogrenemedi gerçekten evin ortasına buyik tuvaletini.ypyordu etraf hep çiş kokuyordu herkes dyor büyük nye ogretmiyorsun bende vazgctim artık bagaldim nisan gbi bidaha deniyecem tam bahlayacam sürekli yan duruyor kaçıyor yoruldum tam bir izdiriap bağlaması siz halen bagliyromusunz ev soğuk bnyom soğuk bnyo yapmaya üşeniyorum nasıl ogrtecem şuan artık pahalı bez yetişmiyor valaah

31 Cevaplar

+1 oy
(4,126 puan) tarafından
30 aylik ogrenmiyor yazı bekliyorum 
(5,340 puan) tarafından
Hbgi ayda doğdu buda ogrenemedi vala
(4,126 puan) tarafından
Haziran ayi 3 yasi bitecek inatla ogrenmiyor
(5,340 puan) tarafından
Bnm kızda iki eylude üç bascak işte senin cocikta üç basacak dört yaşına gün alacaklar işte bide zor kaciyro sürekli
-Reklam-
0 oy
(1,582 puan) tarafından
29 aylık hiç denemedim sadece konuşuyorum şimdilik büyüdüğünü artık tuvalete yapması gerektiğini Nisan gibi açmayı düşünüyorum bende tam olarak 
(5,340 puan) tarafından
Bende Nisan gbi hava çok soguk
0 oy
tarafından

Yasıtlar bılıyosun kızlarımız:) ben mart nısan gıbı beklıyorum 

(5,340 puan) tarafından
He kız aynı sendemi ogretemedin knka:) suten kestin ama dimi
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Yok canım ben 22 aylıktan sonra başladım alıştırmaya ilk başta biraz zorladı ama ablası vardı ondan da göre göre alıştı şu an 3 yaşına bir ay geçti Çok şükür kurtuldum neredeyse bir seneye yakındır
(5,340 puan) tarafından
Peki dışarı çıkınca falan npyordun
(6,209 puan) tarafından
Gideceğim yer uzaksa baglardim
Ama yapmazdı tutardı kendini aç bezi derdi
(5,340 puan) tarafından
Maşallah darısı başımıza
0 oy
(3,851 puan) tarafından
en guzeli ilkbaharda ya da yazin baslamak bence canim . ben kizima mayis ayinda baslamistim , yerdeki tum halilari kaldirmistim   , gunde 7 8 defa ustunu degistirmem gerekiyordu her gun camasir makinesi calisiyordu .  camasirlar 2 3 saat icinde kuruyordu . kısın camasirlarin kuruma problemi de var
(5,340 puan) tarafından
Tabi cnm üç gunde.anvak.kuruyor onuda geçtim bnyo soğuk kendim bile dus.almaya üşeniyorum yani usutecek.buserferde hastane.ugrasacaz
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Maalesef ben de bağlıyorum. 27.5 aylık. Asla yapmıyor ve erkek. 
(5,340 puan) tarafından
Evet bnm kızda ayın ikisde 28 aylık olacak vala evi batirmisti ağır kokiyirdu bende vazgectim
(13,202 puan) tarafından
Kızlar daha çabuk öğreniyor ama konuşma çok etkili galiba
0 oy
tarafından
Yazı bekliyorum çok soğuk . . Yazın küçüktü diye öğretmenim 
(5,340 puan) tarafından
Evet çok soğuk bende bekliyorum yazi
tarafından
Yani oğlum yeni anliyor . Şimdide soğuk boşver milleti kendine baksınlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
31 aylık evet bağlıyorum. Milletin ne dediği umrumda değil çocugumun hazır olması önemli 
(5,340 puan) tarafından
Vala haklısın herkes bana dyor büyük blmem ne
0 oy
(313 puan) tarafından
28 aylık oğlum. Denemedim hiç cesaretim yok. Hep aklımda ama nasıl yapcam bilmiyorm ablam yeğenine çok zor alıştırdı o yüzden fobi gibi oldu bende :) Nisan sonu kardesi dogcak nasipse o zamana kadar alışması lazım bakalım nasip. 
(5,340 puan) tarafından
Bnde vala çok zordu iki ayda maf oldum ev bati
0 oy
(996 puan) tarafından
Tam 30 aylıkken bıraktı benim kızım da 27-28ci aylar da bende denedim olmadı Bi kaç ay bekledim 4 günde tamamen bıraktı 
(5,340 puan) tarafından
Bende bekliyorum vala cnm nezman hazır olursa
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ortalama 25aydan sonra kaslarını kulanabılıyor çişini tutabılıyor beklemişsin bıraz daha bekle canm yaza yaaprsınz benımkıde 15aylık ama çiş kaka dılde öğrendık umarım erken bıraktırabılırım
(5,340 puan) tarafından
Vala bnm kız çiş dyordu ama ypmiyordu bazen yapyordu snra bakıyordum halıya yere ypmis
0 oy
(9,626 puan) tarafından
2 bucuk yaşında şuan,yazın denedim olmadı bende Nisan mayıs gibi başlamayı düşünüyorum şimdi havalarda cok soğuk bizim evde dogalgazlı değil o yüzden şuan alistiramam 
(5,340 puan) tarafından
Bnde vala ev buz gbi
(9,626 puan) tarafından
Baktım kendini hazır hissetmiyo yazın zorlamadim ama bu sene mutlaka alıştırmam lazım iki çocuğun bezi biraz aşmaya başladı 2 ayda bi bin liradan fazla gidiyo yine canları sagolsun hem yaza iyice büyümüş oluyo daha rahat alışır
(5,340 puan) tarafından
Dimi çok pahalı valla günde beş altı kere degistryrium büyüktür artık günde iki kere kakasını yapyro
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Daha bı hafta 10 gün kadar oldu bez takmayali. Öncesinden çok inada verdi sabredemedim o da inat etti korktu falan bıraktım w ay durduk. Sonra tekrar ödül teklifi ile başladım güzel bir dille ve kabul edip ilk kez lazimliga yaptı mutluluktan aglayacaktim resmen. Bi kaç gün yine inat etti kaçırdı falan sonra şükür alıştı. şu 3 yaş 4 aylik
(5,340 puan) tarafından
Büyükmüş kız masalah vala biz daha bekliyoruz bakalım
(2,348 puan) tarafından
Çok inatçıydi anlatamam ama öyle böyle değil şükür bu zamanda bıraktığına
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Her çocuğa göre değişiyor işte ya..

Şükür benimki alıştı bezden kurtuldduk
(5,340 puan) tarafından
Kaç aylikken kurtuldunuz
(8,965 puan) tarafından
23 24 arası
0 oy
(966 puan) tarafından
Ekimde öğrettim bitti.suan 31 aylık.
(5,340 puan) tarafından
29 aylık falan ogretmisin vala kiş yaza kaldi
(966 puan) tarafından
Nisanda verirsin sen de eğitimi.buyudukce daha çabuk öğreniyorlar.
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Tam iki buçuk yaşında öğrettim ben hatta kendime hiç güvenim yoktu ki çocuğa olsun öğretme konusunda ilk çocugum yapamam ben beceremem dedim ama başardik bir başladım hiç bağlamadim pes etmedim hep bez bağlarsam  beze yapıyorum nasıl sa niye umutlaniyodu  gündüzü öğrenince gece hiç bağlamadim hem büyük hem küçük tuvaletini yapınca almadim altını bir süre iyice rahatsız olunca iyi bişey olmadıni anladı bir anda öğrendi
(5,340 puan) tarafından
Kız bu kızım eve yapyordu büyük tuvaletini lazimliga yapınca korkuyordu
(1,213 puan) tarafından
Valla Benim oğlan yapınca Boxser giydirdim için orda kaliyodu büyük tuvaleti falan almıyordum hemen rahatsiz oluyodu iyice öyle öyle alıştı
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Tam 29 aylıkken bezi bıraktık biz
(5,340 puan) tarafından
Vala bizde 29 aylık oluuiruz ayın ikide ama maalesef hava soguk
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kaç aylık bilmiyorm ama kızım 2 hafta sonra 2 olacak öğrendi kendisi ama hastalandı bağladım büyük abdestini yaptıktan sonra söylüyor lavaboya kaçıyor bende yazın başlayacam hava soğuk hasta oldu hep ...
(5,340 puan) tarafından
Yine syluyir kız vala bnm ki direk eve yapardi
(2,297 puan) tarafından
Yok benimki yapmaz hemen kaçıyor lavaboya
0 oy
tarafından

22 aylık oğlum maalesef öğrenmedi daha . Yaza ogretirim inşaallah 

(5,340 puan) tarafından
İnşallah cnm vala bende yaza
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Kuzum 22 aylıkken kestim 
(5,340 puan) tarafından
Masalah yanlış hatrlimiyorsam senin bebekte bnm kız aynı yastalar eyluldemi doğum yptin kiz
(2,011 puan) tarafından
Evet evet eylülde aynılar
(5,340 puan) tarafından
Hatırladım kız ben 36 haftalıkken doğum yaptım.sende birkaç hfta snra dogum yptin galiba ağrıların falan vardı sana demiştim bnmde öyle olmuş dogurmusum sen dedin eşim bişey olmaz diyor taksi falan ayarla belki gideriz demistin senin galiba ikinci çocuk da oldu
(2,011 puan) tarafından
Evet evet hatırlıyorum canım baya konuştum o zaman seninle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu